Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek!!! Fájásgyengeségem van! Mit tegyek? VBAC-s vagyok! fórum

Segítsetek!!! Fájásgyengeségem van! Mit tegyek? VBAC-s vagyok! (beszélgetős fórum)


21. b486c9cf7d (válaszként erre: 20. - Anyuccci)
2010. szept. 20. 20:54

Ertettem, hogy nem sajat kutfobol az otlet, de olyan tanacsot is adtak mar itt, hogy sosborszeszezni a fogzo baba inyet. Attol meg az nem szuksegszeruen jo is, ha regen be is valt.

De felolem mindenki ugy szul, ahogy akar.

20. anyuccci (válaszként erre: 18. - B486c9cf7d)
2010. szept. 20. 19:48

Ezt a koktélt nem én találtam ki!

Bárhol utána lehet olvasni.Elég ha beütöd a keresőbe...

Úgy gondolom nem szúrok ki senkivel sem és nem muszáj megfogadni semmilyen tanácsot...

19. b486c9cf7d (válaszként erre: 18. - B486c9cf7d)
2010. szept. 20. 16:51
Felkialtojel akart lenni...
18. b486c9cf7d (válaszként erre: 17. - Anyuccci)
2010. szept. 20. 16:51
Bizz benne, hogy senkivel nem szursz ki, aki megfogadja a tanacsod??
17. anyuccci (válaszként erre: 16. - B486c9cf7d)
2010. szept. 20. 15:47

két evőkanálról beszélünk és nem több pohárról...Nekem a szülésznőm tanácsolta....

Nem mellesleg 13órakkor ittam meg a koktélt és 20órakkor mentünk...Az a két kanál már sehol sem volt!

Ha neki fájás gyengesége van akkor ez rá is igaz...

És nem én vagyok az egyetlen aki ezzel a koktéllal szült...És eddig senkinek nem lett baja tőle,sem az alkohol miatt...

Ez egy kicsit hülyeség volt amit most írtál...

16. b486c9cf7d (válaszként erre: 12. - Anyuccci)
2010. szept. 20. 15:17

Es ha olyan gyogyszert kell kapnod, amit nem vehetsz be alkoholra?

Felelotlen tanacs.

15. 2e0264df59 (válaszként erre: 1. - Korisa)
2010. szept. 20. 14:59
Szia! Ha nem olyan régen szültél - és ha meghallgatsz egy tanácsot - mindenképpen ne erőltetsd a természetes szült császár után. Gondolom, hogy újdonságot nem tudnék mondani, biztos mindennek utána járátál meg az orvosod sem libáért kapta a doktorátusát. De mi a különbség a méh szempontjából a természetes erős fájásoknak az erősítős fájásokkal szemben? A rossz császárélmény biztos kellemetlen, de természetes szülés is lehet rosszul sikerült. Én sem kaphattam (nem mertek adni) az elsőnél oxitocint. Hát, kikerült onnan természetes úton (mert a császárt is lefújták).... De bevállaltam volna helyette 2 császárt. Az élet kárpótolt, a második szülésem gyors és probléma mentes volt. Én amúgy tonic-ot ittam izomlazító gyanánt.
14. anyuccci (válaszként erre: 13. - Korisa)
2010. szept. 20. 13:51
Én se iszok de akkor bármire képes voltam hogy végre beinduljon a dolog.Nekem segített.:)
13. korisa (válaszként erre: 12. - Anyuccci)
2010. szept. 19. 19:30

hát lehet majd végső elkeseredésemben... :)

De én meg az alkohol?? terhességem előtt se ittam... főleg rövidet nem

12. anyuccci (válaszként erre: 11. - Korisa)
2010. szept. 19. 15:44

Nyugi!

A 2009.szeptemberi babák közül én voltam az utolsó!Csak babianyuként....:)

Nekem segített a bábakoktél és nem volt félelmetes.

2 evőkanál ricinus

2 evőkanál valamilyen erősebb alkohol

és ezt higítod annyi baracklekvárral hogy 2dl legyen.Nekem ezt a szülésznőm mondta és nem lett baja a babámnak meg nemek se.:)Szerintem ha nem megy próbáld ki.:)

11. korisa (válaszként erre: 10. - Anyuccci)
2010. szept. 18. 21:17

állítólag oxytocint se kaphatok :(

A bábakoktéltól félek-ricinus meg az alkohol elég ilyesztően hangzik!!!

Ma a természetes bábakoktélból ittam meg majdnem 1 litert: narancs, grapefruit és gyömbér! Eddig semmi változás.... aztán csináltam 5 felé 1,5 liter málnalevélteát de tettem bele fahéjat, szegfűszeget és gyömbért is-állítólag ez is használ!

A kettő között meg tejes kv-t ittam.... csodálkozom h még nem megy a hasam!!!!

Még estére megpróbálom a gyömbéres fürdöt meg a 3 féle homeobogyó elkortyolgatását és talán apának is felajálkozom:) Ha ez se segít és holnap még egybe akkor feladom....

A fórumról már mindenki megszült:(((

2010. szept. 18. 19:56

Most olvasom nem kaphatsz fájás erősítőt???

Kérdezd meg az oxit...

Vagy akkor tényleg ott a bábakoktél..

9. anyuccci (válaszként erre: 5. - Korisa)
2010. szept. 18. 19:54

Én is szedtem ezeket de semmit sem segítettek...

Hasonló cipőben jártam én is....

Szerintem vesd be a bábakoktélt te is.Nekem is segített egy picit...

2010. szept. 18. 19:53

Szia!

Nekem mind három gyermekem fájásgyengeséggel jött a világra.Jól beindultak a fájások aztán mikor már meg volt a burok repedés meg minden leálltak a fájások.Mind háromszor kellett oxitocin!

A harmadiknál megittam a bábakoktélt na az csinált olyan fájásokat hogy mikor bementünk a kh-ba 3 újnyira nyitva voltam és 100asok voltak.De sajna az is elmúlt egy idő után.Így nem úsztam meg az oxit.De nem kell tőle félni!Csak segít!Ha Neked is elhúzódik a dolog szerintem Nálad is ez lesz.Kitartás!!!!!:)

7. korisa (válaszként erre: 6. - Manóházi)
2010. szept. 18. 14:08

olvasd el a naplómba a szüléstörténetemet: 2008.09.02! Nem volt jó élmény..:s

Mindenesetre próbálkozom.. most olvastam a narancs-grapefruit és gyömbér keveréket. Állítólag az is meindíthatja meg a fahéjas-gyömbéres-szegfűszeges tea is! Lehet csak meghajt majd de próba cseresznye:))))

6. manóházi (válaszként erre: 5. - Korisa)
2010. szept. 18. 13:37

:((( hát akkor semmi ötletem, van egy barátném, aki hasonló cipőben járt, ezért nem is erőltették az orvosával a természetes szülést, jött mindegyik császárral, mert egyszerűen semmit nem tágult, az ő helyzete annyiban még cikibb volt, hogy nagyon erős fájásai voltak, csak éppen nem tágult.

tényleg az a lényeg, hogy hamarosan lesz egy egészséges babókád, valahogyan csak kijön, vagy most nagyon ellene vagy a császárnak? rossz élmény volt?

5. korisa (válaszként erre: 3. - Manóházi)
2010. szept. 18. 13:11

34. héttől iszom a málnalevélteát! :(

szedem a cicicifugát me a CAULOPHYLLUM-ot.

Most olvastam h ha fél óránként szeded az felerősítheti a fájásokat....

2010. szept. 18. 13:07
Segíteni én sem tudok,de szorítok érted!!!
3. manóházi (válaszként erre: 1. - Korisa)
2010. szept. 18. 13:00
Tudom már most nem segít, de málnalevél teát kellett volna innod a 36-37. héttől, nagyon szépen segíti a tágulást, de sajna most már mindegy. Nekem is gyenge fájásaim voltak, csak a legvégén erősödött fel, de a tágulás az szép ütemben zajlott. Remélem beindulnak a dolgok Nálad.
2010. szept. 18. 12:30
szedek homeopátiás bogyóka is...
2010. szept. 18. 12:12

Sziasztok!!!!

2 éve császároztak és most hüvelyi úton szülnék (VBAC). Ma töltöttem be a 40. hetet. Már 3-4 hete vannak jóslófájásaim de sajnos a méhszájam nem nyílt még ki csak újjkúpnyira!

Tegnap hajnalba beindult a vajúdás, NST is kimutatta a fájásokat, doki is megvizsgált de a méhszáj még mindig csak újjkúpnyi és a fájások nem elég erősek! Hiába rendszeressek, sajnos mivel nem elég erősek nem halad a dolog és mivel VBAC-s vagyok nem kaphatok fájáserősítőt se semmit! Sajnos a kád melegvíz, sem apával összebújás eddig nem segített-illetve felerősítette őket de aztán visszagyengült...

Most itt stagnálok, semerre nem megy a dolog. Volt már valaki hasonló helyzetben? Esetleg valami ötlet???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook