Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segitsetek! Czeizel Endre műsorában volt! Fiú vagy Lány? fórum

Segitsetek! Czeizel Endre műsorában volt! Fiú vagy Lány? (tudásbázis kérdés)


7. Munya (válaszként erre: 4. - -!Maya!-)
2009. máj. 14. 10:57
Mi pont azon a napon szeretkeztünk, amikor a pé volt, és fiú lett! Úgyhogy szerintem igaz :)
6. -!Maya!- (válaszként erre: 5. - Krisraul)
2009. máj. 13. 22:47
Szívesen:)))
5. krisraul (válaszként erre: 4. - -!Maya!-)
2009. máj. 12. 20:32

Köszönöm szépen!Erre gondoltam!


Nagyon örülök!!!!!!!:) :) :) :) :)

4. -!Maya!- (válaszként erre: 1. - Krisraul)
2009. máj. 12. 19:38

Szia:)

Ezt találtam neked, a ciklus.hu oldalon van. Nem az, amit Czeizel elmondott, de szerintem erre gonolsz.


Fiú lesz vagy lány? - Tudományos háttér

Bevezető


A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.


Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak. Előtte 2 nappal és utána pár napig ismét a fiúk vannak előnyben. Előtte 2 nappal az esély lány:fiú = 1:1.



Tippek és Trükkök


Befolyásoló körülmények, avagy mit tegyünk, hogy fiunk/lányunk szülessen?!



Fontos dolog a pH:

A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat ( közösülés előtt ecetes-vizes hüvelyöblítés ) . A lúgos a kisfiúknak ( szódabikarbónás-vizes öblítés ). Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja...


Behatolás mélysége:

A hüvely bemenete a legsavasabb., így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.


Spermium-szám:

Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.


Megfelelő időzítés, és szünet:

Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha...)


Hőmérséklet:

A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.


Kávé:

Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít.


Érdekességek:


Megfigyelés, hogy a házasságban élők kapcsolatából gyakrabban születik fiú. A fiú:lány arány 106:100.


Japán és dán orvosok szerint a közösülés utáni dohányzás csökkenti a fiú utód nemzésének lehetőségét.


Brit kutatók szerint pedig a vegetáriánusok között több lány születik.


Az étrend befolyásoló hatása


Az ásványi anyagok állítólag nagyon fontos szerepet játszanak. Ezt állatkísérletekkel vizsgálták. Ha káliumban és nátriumban gazdag ételt fogyaszt a leendő állat-anyuka, akkor 70-80% az esélye, hogy kisfia születik. Ha sok magnéziumot és kálciumot eszik, akkor ugyanennyi, hogy lány.



Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!


Ajánlott:


· tejtermékek ( kivéve a sajt )


· gabonafélék - rizs


· húsfélék - szárnyasok


· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót


· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper


Nem ajánlott:


· sajt ( sós )


· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )


· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )


· füstölt hús, felvágott, sertés


· füstölt hal, tenger gyümölcsei


· konzerves gyümölcsök, banán, datolya


· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs


· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )



Ha fiút szeretnénk:


Ajánlott:


· sós ételek


· bármilyen húsféle, legjobbak a hirtelen sültek


· zöldség - bármi, ami nem spenót, saláta


· kenyér, tészta


Nem ajánlott:


· tej ( tejcukor miatt )


· spenót, zölbab, saláta


· tojás

2009. máj. 12. 15:36
szia nekünk van nár két kislányunk és most várjuk a harmadikat de volt három fiú is és mindegyiket elvesztettük szerintem ne filózz ilyenen hanem örülj neki hogy nem vesztettél el egy babát sem
2009. máj. 12. 15:33

gyere át erre a fórumra, ha van egy kis türelmed végigolvasni:

második babát szeretnénk! ötletek várok, hogy lány legyen...

2009. máj. 12. 15:13

Sziasztok!


Segítsetek nekem!Az RTLklub reggelijében volt egyszer Czeizel Endre.És mondott egy receptett hogy mit kell csinálni hogy valakinek fiú vagy lány gyermeke legyen!Víz + ecet vagy valami ilyesmi!Hogy savas vagy lúgos Vegyhatásunk legyen.Nekem már van egy édes egészséges kisfiam,jó lenne ha most lenne egy kislány és ezért szeretném tudni mit kell tenni!Köszönöm a segítségeteket!Kitti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook