Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segitsetek fórum

Segitsetek (beszélgetős fórum)


25. 9f235b85a6 (válaszként erre: 1. - Kjeno)
2010. júl. 5. 13:25
Én ugyanezt élem át. csak 4 év után lett vége, a srác már nem szerelmes belém. De én nem tudom elfelejteni. Szörnyű ez a dolog!
24. sipumsipum (válaszként erre: 23. - Kjeno)
2010. jún. 24. 07:29

persze, megmaradhat a jó kapcsolat... de esetleg később... így hogy faképnél hagyott, ő döntött úgy, hogy nem kellesz neki... akkor meg ne forduljon hozzád segítségért... még ne...


én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ha nem is örökre, de egy ideig ne "érintkezetek"...


el kell telnie egy kis időnek nélküle, hogy fel tudd dolgozni...

valószínüleg azért is megy nehezen, mert mindennap kapcsolatban vagytok...


ha elég "bátor", hogy külföldön kezdjen új életet - nélküled - akkor legyen elég ügyes és boldoguljon maga... vagy keressen más segítéget...

ha nem akarta, hogy a párja légy, nem legyél a "bátyja" sem...


NE LÉGY MÁRTÍR!


biztos fontos volt neked, hogyha már 8 hónap után elvetted volna.. lehet, hogy ez neki gyors volt... túl gyors és valóban megijedt egy komoly kapcsolattól...


mi majdnem 6 éve vagyunk együtt, de még nem vagyunk házasok - bár átvitt értelemben igen, mert vettünk egyet közösen :)


emlékszem, engem is rosszul érintett a ragaszkodása a páromnak - mikor én még nem éreztem semmit (csak testi kapcsolat volt inkább közöttünk) ő minden percben szerelmet vallott...

aztán eltöltöttünk egymás nélkül másfél hetet (elutazott) és akkor jöttem rá, hogy jéé.. szeretem :)

szóval nehezen eszméltem, hogy kel nekem, nem csak testileg ;)


hagyd, hadd menjen...

hátha mégis rájön, hogy neki való vagy... ha meg nem, hát jobb, hogy most derült ki és nem mondjuk 3 év házasság és 1 gyerek után!


kitartás!

23. kjeno
2010. jún. 23. 20:35
Csak az a baj hogy sokmindenbe hozzám fordul segitségért, megbántani meg nem akarom hogy nem segitek neki vagy valami.
22. kjeno
2010. jún. 23. 20:34
Hát hogy most kint lesz kiváncsi leszek mennyit tudunk beszélni, lehet csak hetente egyszer és akkor meglátom mire jutok.
21. 2a14cbeb53 (válaszként erre: 19. - Kjeno)
2010. jún. 23. 20:34
ez csak rajtad múlik...
2010. jún. 23. 20:32
Szia. Szerintem a legjobb megoldás, ha megkéred, hogy ne keressen egy ideig, hogy te is túl tudj lépni. Nehéz lesz, de ha napi kapcsolatban maradtok, úgy csak szenvedni fogsz. :(
19. kjeno
2010. jún. 23. 20:28
Nem tudom hogy most ez hogy jött igy de igy még sosem jártam hogy valakin ne tudjam tul tenni magam. Ez most nekem is sok lett.
2010. jún. 23. 20:28

akkor ennek a dolognak csakis te vethetsz véget..

meg mondod neki hogy nincs harag hogy szép volt amíg tartott de ha vége akkor mindketten éljétek a magatok életét és legalább egy ideig szüneteltessétek még az érdeklődést is.

persze ha ezt akarod

17. kjeno
2010. jún. 23. 20:27
Hát nem tudom, mert közben egy weboldalt is együtt vezetünk igy szinte mindig valahogy tudunk egymásról.
2010. jún. 23. 20:25
nos a gondod meg fog oldódni hiszen a hétévégén elutazik és talán neki sem lesz annyi ideje hogy állandóan felőled érdeklődjön.
15. kjeno
2010. jún. 23. 20:23
Most hogy kimegy azt mondta ugyanugy szeretne tudni rólam mindent. Igy akkor nem értem hogy most nála mivan ha ő ilyeneket mond.
14. kjeno
2010. jún. 23. 20:22
Ezaz hogy nem én keresem hanem ő keres engem mindig. Ha meg nem irok neki akkor meg tudja hogy valami bajom van és folyton keres amig nem tud velem beszélni hogy minden oké-e. És hát nekem meg nagyon jól esik amikor tudunk egymásról csak hát még sem az aminek lennie kellene.
13. Alanah (válaszként erre: 12. - 2a14cbeb53)
2010. jún. 23. 20:20

Ezzel egyetértek...

Ha ennyire szereted őt tényleg nehéz elengedni, de talán mindkettőtöknek azzal teszed a legjobbat

2010. jún. 23. 20:19
úgy elég nehéz ha minden napi kapcsolatban vagytok egymással.....
11. kjeno
2010. jún. 23. 20:17
Ezt probáltam én is hogy elfelejtsem meg minden de nem megy naprol napra csak azt érzem hogy még jobban szeretem és hiányzik.
10. kjeno
2010. jún. 23. 20:16
Hát nem tudom hogy megilyedt-e már 30 éves és hát ő is nagyon akarta az esküvöt. De fogalmam sincs
2010. jún. 23. 20:16

lehet kegyetlennek hangzik de próbálj meg tovább lépni....

ha ő már nem akar veled lenni ha elmúlt a szerelem akkor ne erőltesd.engedd el és nézz előre.

8. Alanah (válaszként erre: 6. - Kjeno)
2010. jún. 23. 20:16
Akkor viszont még elég hamar következett be ez a dolog;lehet megijedt a komoly kapcsolattól?!
7. Alanah (válaszként erre: 5. - Kjeno)
2010. jún. 23. 20:15

Mióta voltatok együtt?

A kapcsolat tényleg el tud laposodni, ha nem figyelnek oda a felek. Sajnos ha valaki ráun a másikra, nem mindig van visszaút. De soha ne mondd, hogy soha :)

2010. jún. 23. 20:15
8 hónapot voltunk együtt és már az esküvöt terveztük.
2010. jún. 23. 20:14
A szakítás oka az volt hogy tul sokat voltunk együtt szinte a nap 24 órájában, meg sokszor nem mentünk sétálni meg stb. tehát mind ilyen kis piti dolgok voltak amire kért hogy változzak is meg én ezt meg tettem a kedvéért amit ő is észre vett, de sajnos ezek szerint ez is kevés. Vagy én már nem tudom hogy mivan.
2010. jún. 23. 20:13
Aki menni akar, segíteni kell neki csomagolni...
2010. jún. 23. 20:13

Szia!


Először is szeretném elmondani, hogy nagyon szépen beszélsz a menyasszonyodról ami a mai világban becsülendő! Látszik, hogy tényleg szereted.

Én úgy érzem a leírtam alapján, hogy ő is szeret még téged, de már nem úgy, ahogy szeretnéd. Sok mindenen múlnak ezek a dolgok; meddig voltatok együtt? Miért ért véget a kapcsolat? Szerintem ezek mind-mind sokat nyomnak a latba azzal kapcsolatban, hogy van-e esélyetek még együtt.

2. sipumsipum (válaszként erre: 1. - Kjeno)
2010. jún. 23. 20:12
miért szakítottatok?...
2010. jún. 23. 20:09

Sziasztok!


Segítsen valaki hogy mit csináljak.

2 hónapja szakítotunk a menyaszonyommal. Azóta mindennap beszélgettünk msn-en. Most 26-án megy Londonba dolgozni és rákérdeztem tőle hogy valamikor is lesz-e esélyem arra hogy vissza hóditsam a szívét. Amire a válasza az volt hogy nem hiszi hogy lenne rá esélyem. Ez a válasz nagyon szíven ütött, pedig semmi olyan nem volt amiért megutált volna sőt elmondta hogy nagyon szeret velem beszélgetni és örül annak hogy tök jól megértjük egymást és én is probálok neki segiteni amiben csak tudok.

De sajnos ez mind hiába ha egyszerüen nincs esélyem már nála. Elfelejteni sajnos nem tudom és egyre jobban fáj ez az egész.

Nem tudom mi tévő legyek, de nagyon nem látok kiutat sehova. Tulságosan is szeretem.

Nélküle nem látom semminek sem az értelmét. De most mit csináljak? Egyszerüen nem tudom. Valaki segítsen, mert lassan kezdek már bele őrülni ebbe az egészbe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook