Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségre lenne szükségem! Mit tegyek? Izgulok! fórum

Segítségre lenne szükségem! Mit tegyek? Izgulok! (beszélgetős fórum)

1 2
14. reni79 (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2011. aug. 10. 12:01
Ez egy jó ötlet!:)
2011. aug. 10. 12:00
Feltételezem, van telefonod. Hívd fel a barátnődet, amikor megérkezik a futár és úgy menj ki hozzá, hogy a vonalban van. Máris nem vagy egyedül.
2011. aug. 10. 11:59

Oh.Hát én még csak kedves futárral találkoztam.Neki is érdeke,ha akar egy kis borravalót.

Tudod,szokták ilyenkor mondani,h képzeld el meztelenül.:-) Hát nem tudom...

Amúgy meg fél perc az egész,rohanni fog tovább,h időben végezzen.

11. reni79 (válaszként erre: 6. - CiniCinu)
2011. aug. 10. 11:58
Miért akarna megölni???Csak a munkáját végzi szegény!Azt hittem hogy rosszulléttől félsz vagy hasonló dolgoktól.
10. szilisári (válaszként erre: 6. - CiniCinu)
2011. aug. 10. 11:58
Gondolj arra, hogy megölni, bántani biztos nem akarhat, mert nagyon gyorsan lebuknak :-) Beszólni sem fog, mert azért kirúghatják.
2011. aug. 10. 11:57
De miért rendelsz akkor netről?
2011. aug. 10. 11:57

Gondolj valamilyen sikerélményre, biztosan van ilyen, és azzal a lendülettel menj majd ki!


A pánikbetegségen és depresszión hogy sikerült túllépned?

7. szilisári (válaszként erre: 1. - CiniCinu)
2011. aug. 10. 11:57
Gondold át, hogy mi a legrosszabb, ami történhet. Ebben a helyzetben körülbelül az, hogy leejtesz valamit, szerencsétlenkedsz, a futár bolondnak fog gondolni :-) Ha végiggondolod, rájössz, hogy ez valójában mindegy, nem fogtok valszeg többet az életben találkozni. De 98%-ig biztos vagyok benne, hogy csak kimész, átveszed és bemész. Esetleg vigyél ki magaddal a kezedben vagy a zsebedben egy olyan tárgyat, biztos van ilyen, amitől jobban érzed magad, ha megérinted. És ne aggódj, menni fog!
2011. aug. 10. 11:56
Voltam már pszichológusnál, pszichiáternél és már nagyon sok mindent legyőztem, de még van pár dolog ami nem megy pl ez is. Ilyenkor mindig arra gondolok előtte, hogy mi lesz ha meg akar ölni vagy bántani akar a futár vagy beszól, ilyesmi.
2011. aug. 10. 11:55
Hosszútávon meg tényleg az orvos a legjobb megoldás..nem lehet örökké félelemben élni. :(
2011. aug. 10. 11:54

Hello! Nem tudnál szólni vmelyik szomszédnak, hogy menjen át arra az időre, amíg ott a futár?

:)

2011. aug. 10. 11:54
Le kell győznöd a félelmedet,mást nem tehetsz!
2011. aug. 10. 11:53
Szia! Voltál orvosnál ezzel a gonddal? Ezt csak te tudod megoldani egyedül,,,
2011. aug. 10. 11:51
Sziasztok! Rendeltem a neten és nemsokára itt a futár és egyszerűen félek kimenni és átvenni a csomagot. Sok problémám volt már (pánikbetegség, depresszió...) és egyszerűen már minden helyzetben félek egyedül. Ha lenne velem valaki semmi gond nem lenne de így nagyon be vagyok rezelve. Nem tudom megmagyarázni miért.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook