Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítségeteket szeretném kérni! fórum

Segítségeteket szeretném kérni! (beszélgetős fórum)


2011. szept. 11. 08:52

Nos, találtam egy természetgyógyászt, aki segít nekem :)

Nem olcsó, de ha nem 3-4 évig kell a többlet súlyomat cipelnem, akkor megéri :)

Szóljatok bátran, ha kell valakinek neve és címe :)

Mégegyszer köszönöm szépen a segítséget :D

2011. aug. 24. 16:17
Én is ettől híztam meg.Persze nem az injekciótól, hanem mert megzavarja a vércukorszintet és folyton éhe voltam ....és persze ettem.
2011. aug. 24. 14:35
Nagyon szépen köszönöm, hogy próbáltok segíteni :)
6. driennke83 (válaszként erre: 5. - Szelike11)
2011. aug. 24. 14:27
Nem olyan régen volt úgy, hogy nekem is kell szedni szteroidot, és akkor a gyógynövényes ismerősöm mondta, hogy majd szóljak, akkor ad belőle, de nem tudom, hogy mi a neve. Ha eszembejut, vagy ha találkozom vele, akkor szólok.
2011. aug. 24. 14:23
Én is azt akartam javasolni, hogy kérj segítséget természetes úton, valamilyen méregtelenítő gyógynövény vagy ilyesmi. De ezt csak én gondolom, egy természetgyógyász lehet tudna segíteni.
4. driennke83 (válaszként erre: 1. - Marcsi0626)
2011. aug. 24. 14:19
Van egy gyógynövény, ami segíthet, csak már nem emlékszem a nevére. Azt tudom, hogy tinktúrát vagy ilyesmit csinálnak belőle.
2011. aug. 24. 14:06
Vagy lehet hogy lehet csak én nem tudok róla:)
2011. aug. 24. 14:05

Szia! Azt a folyamatot sajnos nem lehet gyorsítani...

Nekem is sokáig holdarcom volt://

2011. aug. 24. 14:04

A múlt évben 5ször kellett szteroid-injekciókat kapnom, mert a kulcscsontomon van egy makacs gyulladás - sajnos, még mindig megvan :(

Nem is a gyulladás a gond, hanem az, hogy az injekcióknak köszönhetően felhíztam azokat a kilókat, amiket néhány évvel ezelőtt sikeren leadtam.

Tudna valaki segíteni, hogy hogy tudnám meggyorsítani a szteroid kiürülési folyamatát a szervezetemből? Diéta, mozgás stb...

Privát üzenetet is szívesen fogadok!

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

Marcsi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook