Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítséget szeretnék kérni szőke haj festéséhez fórum

Segítséget szeretnék kérni szőke haj festéséhez (beszélgetős fórum)


2013. nov. 8. 12:41
Én szőke vagyok,magamnak festem,mindig csak a tövét.12%-os oxit használok.A 9-es,6-os nem fogja szép szőkére kiszívni.
2013. nov. 8. 12:16
Ja és csak blanzs hozza le, sima hajfesték nem... Én már évek óta ezzel szenvedek, magamnak festem 3hónapig, utána fodrász rendbe teszi!
4. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - Babus28)
2013. nov. 8. 12:15
A sárgaságot próbáltam már leszívni blanzzsal is, de sajna ehhez csak egy fodrász ért... keress egyet, vannak azért olcsón dolgozó fodrászok is!!
2013. nov. 8. 12:11
a szőkítést inkább fodrásszal csináltasd mert tönkreteszed a hajadat.A sampon nem szőkíti ki csak ezüstös lesz vagy tompítja a sárga színt.
2013. nov. 8. 11:14
Szerintem rögtön ne fesd át, mert leégetheti a hajadat. Inkább vásárolj hamvasító sampont, az garantáltan kiszőkít :)
2013. nov. 8. 11:10
fodrászkellékesben vásároltam festék+9%os oxy-t...a hajas töve csibesárga lett a többi rész szép hamvas. Ha újra vásárolok valamilyen hamvas szőkét elég hozzá a 6%os oxy is,hogy színt adjon neki vagy ugyanúgy kell hozzá a 9%-os?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook