Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítséget szeretnék kérni! Mi teát íhatnék annak elősegítésére, hogy biztos legyen peteérésem!? fórum

Segítséget szeretnék kérni! Mi teát íhatnék annak elősegítésére, hogy biztos legyen peteérésem!? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 30. 22:10
Szia! Én 1 évig ittam a teákat minden nap + barátcserje kapszula + homeopátia, de eredmény nulla. Vagyis peteérésem volt, csak nem termékenyültem meg. A pajzsmirigyemre szedtem gyógyszert, a laborom megfelelő volt, de emeltek minimálisat a gyógyszer adagján, és rögtön sikerült is teherbe esnem :) De ha neked nem pont ez a célod( csak a méh erősítés ), akkor a teák arra tökéletesek!
3. pethoevi (válaszként erre: 2. - Mimike23)
2010. márc. 30. 09:26

így van!

ciklus elején cickafark,PÉ után palástfű!

Sok sikert!Én is ezzel küzdök!Én ma veszek agnucaston tablettát,mert nekem magas a prolaktinom.Neked van valami konkrét dolog,ami miatt nincs esetleg PÉ?

2. mimike23 (válaszként erre: 1. - Mano-Gabi)
2010. márc. 29. 16:07

Szia


Cickafarkfü és palástfü teák én ugy tudom.

2010. márc. 29. 16:05

Szeretném ha segítene valaki, hogy milyen teát ihatnék a peteérés elősegítésére, ami jó a méhnek és a petefészeknek.

Ciklus első felében szoktak inni valamit és második felében is valamit, de mit?

Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook