Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítséget szeretnék kérni fogyáshoz! fórum

Segítséget szeretnék kérni fogyáshoz! (beszélgetős fórum)


12. yousei
2010. okt. 25. 12:58

Senki sem tud edzéstervvel segíteni? Akik szoktatok járni edzőterembe, és gyakorlatokat végeztekmiket szoktatok csinálni és mennyit? És esetleg hány kilóssal? (Főleg fenék és comb érdekelne. Sajnos felül vékonyabb vagyok, mint alul, de felsőtestre se ártana egy kis izom.)

Előre is köszi!

2010. okt. 19. 21:50
..én szinte a cukrot kiiktattam az életemből, helyette édesítő tabl-t használok /süssina/ és amióta átálltam /pár éve/, tudtam leadni a kilókat és azóta is tartom a kívánt súlyomat! /persze odafigyelek a kenyér, tésztafélék fogyasztására is. /keveset, mértékkel/.
10. b4c2d9392f (válaszként erre: 8. - Yousei)
2010. okt. 18. 12:44
Arra a legjobb a futás, és szinte ingyen van, csak egy helyszínt kell találni hozzá. Nekem pont az a bajom, hogy a fenekem és a combom ok, és a felsőtestemre megy a felesleg, amit sajnos a futás nem eléggé dolgoz meg :(
9. yousei (válaszként erre: 4. - Bichi)
2010. okt. 18. 11:32

Szia!

Sajnos arra még van pénzem, hogy elmenjek terembe, de külön edzőre nincsen:( Horribilis árakat tudnak elkérni.

8. yousei (válaszként erre: 7. - B47c18c942)
2010. okt. 18. 11:06
Futni mindenképpen szeretnék. Legfőbbképpen a fenekemen és a combomon van súlyfelesleg.
7. b47c18c942 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. okt. 18. 10:07
szerintem elég ha nekiállsz futni, a leghatásosabb.
6. yousei (válaszként erre: 5. - 088158464e)
2010. okt. 18. 09:57
Diétába annyira nem is szeretnék kezdeni. Igyekszem teljes kiőrlésű kenyeret enni, sok zöldséget és gyümölcsöt. És este hat utn nem is igazán eszem. Nem tudom, hat-e, de ezzel a tudattal valahogy megnyugszik a lelkem.
2010. okt. 17. 21:31
Örülök, hogy itt nem a 90 napost tunkolták az orra alá.;)
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. okt. 17. 21:01
Én edző vagyok, és segítenék is, de mivel látatlanban úgysem tud az ember személyre szabottat adni, az kb annyit érne, mintha letöltenél egyet a netről. Szerintem ne sajnáld rá a pénzt, és menj el abba az edzőterembe, ahova járni szeretnél, és kérd az edző segítségét. Az a pénz, amit erre ki fogsz adni bőven megtérül, amikor majd sokkal kevesebb energiával sokkal több eredményt tudsz elérni. Főleg azért, mert a legtöbb gyakorlat akkor ér igazán valamit, ha helyesen csinálod, de azt meg így neten keresztül úgysem tudja neked elmagyarázni senki, mi több kijavítani, ha rosszul csinálod...
2010. okt. 17. 20:50

Szia!


Én aerobicra járok, ami szerintem nagyon is hatásos lehet fogyás ügyben:) Vagy ez a testmozgás forma nem jön be?

2010. okt. 17. 20:48

Itt nézz körül:

[link]

2010. okt. 17. 20:47
Sziasztok. 172 cm, 61.5 kg vagyok. Április óta sajnos nem sportoltam egészségügyi okok miatt. Most ott tartok, hogy mióta abbahagytam a sportot meg mindent kb 2 kilogrammot híztam, ami csak zsír (nem is érzem jól magamat), Le szeretnék menni edzőterembe és szükségem lenne edzéstervre. Mindenhonnan szeretnék fogyni. Tudom, helyi fogyás nincsen. Heti 3-4-szer tudnék lemenni. Valaki tudna nekem segíteni egy edzéstervet összehozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook