Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítséget kérnék, fontos! (Fogamzásgátlás) fórum

Segítséget kérnék, fontos! (Fogamzásgátlás) (beszélgetős fórum)


18. miau31
2009. aug. 12. 09:10
Heloka szeretnék érdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
17. miau31
2009. aug. 12. 09:10
Heloka szeretnék érdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
2008. dec. 18. 15:52

Sziasztok!

Ha nem tudom a szokásos időben bevenni a gyogyit, szerintetek vegyem be előtte? vagy miután aktuális lesz? Ami 1-2 órával későbbre esik? Az úgy szerintetek gyengíti a hatását?

15. marimar30 (válaszként erre: 1. - Eleinore)
2008. dec. 18. 14:29
helo én kb 1-2 honapja voltam a barátommal nem védekeztünk de nem ment el bennem , utána keztem el szedni a harmonett tablettát . vagy előtte nem tudom , mindenesetre meg is jőtt 1 hétig megvolt azota is szedem a gyogyszerrt már elment 2 honapnyi tabletta igy lehetek terhes?????????
14. Babuci021 (válaszként erre: 13. - 05f2378644)
2008. dec. 9. 16:12

Szia!

Én is most kezdtem el szedni a Belarát és ugyanezzel a problémával küzdök, 12 napja szedem és azóta vagy barnás vagy rendes vérzésem van!

Szóval nyugi nem vagy egyedül, valószínűleg még nem szokott hozzá a szervezetünk a gyógyszerhez!

2008. okt. 25. 12:30

sziasztok!

én most kezdtem el szedni a Belara fogamzásgátló tabit,mikor megjött a mensim (előtte nem szedtem semmit) és azt szeretném megkérdezni h az normális-e h 10 napja tart...igaz nem olyan sok,de akkor is...

???

a válaszokat előre is öszönöm!

12. kikik77 (válaszként erre: 10. - Nyccyni)
2008. okt. 24. 23:03
Csatlakozom! Nem dohányzok, nem iszok...:) kb. 5 féle gyógyszert szedtem, míg végre az ikrek után bevállt a Yadine, de csak egy kis ideig!!! Ugyanazok a tünetek: visszér (lábfájdalom), vizesedés,mintha állandóan menszeszem lenne, ja igen! és a pecsételő barna vérzés. Úgyhogy abbahagytam,azóta megint fogytam:) pedig a tbl. állítólag jó - szerintem a pattikra elsősorban.
2008. okt. 7. 09:29

Sziasztok!

Mersilonról valakinek valamilyen tapasztalat? Köszi

2008. júl. 16. 15:37

Nem dohányzom és előtte se dohányoztam soha. Azt mondta az orvosom, hogy ez a leggyengébb gyógyszer, űgyhogy lehet, hogy tényleg más módszert kell választanom.

Köszönöm

9. d0860dee94 (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2008. júl. 16. 15:28

Menj is!

Igaza van Anteának!

Arra viszont nem válaszoltál: dohányzol-e...

de végül is nekem mind1...azt viszont nem árt tudnod, hogy a fogamzásgátló+cigaretta kicsinálja az ereidet és komoly problémákat csinál, különösen akkor, ha van rá hajlam is...

8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - Nyccyni)
2008. júl. 16. 15:21
Az a tabletta, amit szedsz, valoszinuleg nem jo neked, mindenkeppen mondd el a nogyogyaszodnak es vagy kerj kevesebb hormontartalmut vagy keressetek mas modot a vedekezesre, de ezt ne eroltesd, nehogy baj legyen.
7. nyccyni (válaszként erre: 6. - D0860dee94)
2008. júl. 16. 15:19
A gyógyszer előtt nem volt ilyen probléma a lábammal. a Yadine-t szedem. Azért keptam pont ezt , mert , kíméletes. Mindenesetre elmegyek orvoshoz.
6. d0860dee94 (válaszként erre: 5. - Nyccyni)
2008. júl. 16. 15:04

nem lehet, hogy a viszereiddel van gond?

dohányzol is?

két vagy egy komponensű a gyógyszer amit szedsz?


ha jól tudom az egy komponensű fogamzásgátló kevésbé "barmolja"szét az erek falát...

szoptatós anyák is ezt szedik.


de inkább menj el dokihoz!!!!!!!!!!

2008. júl. 16. 14:38
Sziasztok! Több mint egy év szedek fogamzásgátlót és nagyon fáj tőle a lábam, tudtok valamit tanácsolni?
4. ersi (válaszként erre: 3. - Eleinore)
2008. júl. 15. 19:36
Akkor nincsen semmi gond, nincs már szükség kiegészítő védekezésre, már lehet óvszer nélkül is szexelnetek!
2008. júl. 14. 00:35
Csak 2 hónapja szedem, de azóta mindet bevettem.
2008. júl. 14. 00:31
attól függ, hogy mióta szeded a fogamzásgátlót és a kedd után folyamatosan szedted e újra. Ha 3hónapnál nem régebb óta, akkor ajánlott lenne. Ha 3hónapnál régebb óta, akkor szerintem nincs félni valód, de ha te akkor nyugszol meg, akkor vegyél be. Attól nem lesz semmi bajod. Legfeljebb bebiztositod magad
2008. júl. 13. 23:58
Fogamzásgátlót szedek, de a keddit elfelejtettem bevenni. Pénteken együtt voltam a párommal, de a gumi lecsúszott. Érdemes emiatt esemény utáni tablettát bevennem? a 72. óra holnap este jár le...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook