Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítséget kérnék álláskereséshez fórum

Segítséget kérnék álláskereséshez (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 12. 07:33
Ha a naplódból jól értem, akkor nem elküldenek, hanem te mennél el... Ha nem égetően sürgős a dolog, akkor szerintem várj még a felmondással! Elég kiszámíthatatlan most a helyzet minden területen. A ma még biztos állás pár hét múlva kérdőjeles lehet! Ha mindenképpen menni akarsz, kérj tanácsot szakembertől. Egy személyzeti tamácsadó sokat segíthet, hogy merre érdemes elindulnod.
2009. ápr. 12. 07:20
azért kérdeztem, mert a Celebi-nél szoktak felvenni embereket check-in-be 1-2 Terminálra.Ha jól tudom lehet 8 6 4 órába jelentkezni..
5. kacsa118 (válaszként erre: 4. - Prischilla)
2009. ápr. 8. 19:01
Angolul beszélek, bár rég nem használtam, bele tudok hamar rázódni, mert 12 évig tanultam. Németül is egy kicsit!
2009. ápr. 8. 18:52
milyen nyelveket beszélsz,ill mennyire?
3. kacsa118 (válaszként erre: 2. - HViki)
2009. ápr. 8. 18:07
Igazából mindegy! De jutalékosat nem szeretnék. Fix kiadásaink vannak, úgyhogy fix pénzzel kell számolni!
2. HViki (válaszként erre: 1. - Kacsa118)
2009. ápr. 8. 17:37
Milyen munkát keresel?
2009. ápr. 8. 17:09

Sziasztok!


Lassan teljes idegösszeomlást kapok a munkahelyemen, amit már nem bírok tovább. Ti vagytok az utolsó esélyem, mert egy hónapon belül munkát kell találnom, különben viszik a lakást, ha nincs pénz! Ha valaki tud Budapesten, vagy közelében munkát, kérem szóljon! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook