Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítséget kérek! :) fórum

Segítséget kérek! :) (beszélgetős fórum)


6. dzsozimaci (válaszként erre: 1. - Ferenczik53)
2008. máj. 26. 14:18
Küldtem privát üzenetet!
5. Ferenczik53 (válaszként erre: 4. - 831ad879a7)
2008. máj. 20. 18:08
Köszönöm, kedves vagy! :)
2008. máj. 20. 17:57

Szia Ica!


Írtam Neked prívát üzenetet!


zsanett

3. Ferenczik53 (válaszként erre: 2. - 831ad879a7)
2008. máj. 20. 17:11

Köszönöm, Kedves Zsanett!:)

Az a baj, hogy nehezen igazodok ki még itt (is)! :)

Amit e-mailban kaptam ajánlatot, sajnos nem tudom megnézni, letölteni, mert a gépem valahogy nem képes rá, amióta áttelepítették! Korábban meg még nem tudtam használni szinte semmit! :)

Mostmár kapisgálok néhány dolgot, de messze állok még. és segítségem nincs!:( Aki megkeresett az ajánlattal, honlapot,tisztességes kereseti lehetőséget, stb kínált! Nagyon, kedves, őszinte, és meggyőzö volt, de én mindennek utánanézek, mert csak és kizárólag azt csinálom, amivel senkit se kell becsapni (én erre képtelen volnék), de segítek vele! Mondhatnám, hogy a pénz mellékes, de ez nem igaz, de biztosan nem az az elsődleges! Még soha semmit sem adtam el, a saját termésemet, is mindig elosztogattam a rászorulóknak!Nem ismerem az egésznek a menetét, de az 5-10 tagú családomon szeretném kipróbálni elsősorban!

Kérlek kérdezd meg a terjesztőt, akitől vásárolsz, hogy segítsen nekem tapasztalataival, és bővebb információval!A termékben hiszek, pedig ez csak egy megérzés! :)Emberszeretetben nincs hiány, sőt talán túlzásba is viszem! Rengetek időt, és energiát emészt fel az állandó segíteniakarás, de ez születési "rendellenesség"! Ezekszerint jó helyen járok ennél a terméknél!!! ??? :)

Köszönöm a gyors választ, és az esetleges további segítséget! :)

Szép napot kívánok!

Ica

2. 831ad879a7 (válaszként erre: 1. - Ferenczik53)
2008. máj. 20. 16:24

Szia! van már egy Flavon Maxos fórum, abból sok véleményt elolvashatsz!

Mi is fogyasztók vagyunk, és akitől vásárolom nagyon lelkes, és jól megy neki!! Most volt egy kampány, xdb-ot kellett eladnia, és összejött neki, kapott egy autót azthiszem. Ezt úgy tudta megtenni, hogy az ügyfelei mellé álltak, és vásároltak. Na ez szerintem olyan terméknél működik, ami jó, és bevált, és kipróbált, mert hiába kér hogy vegyek, ha maga a termék nem jó, akkor nem veszek egyeltalán, igy meg vettünk két havit. És ezt szinte minden ügyfele beválalta.

Szerintem ha érzel magadba ambiciót, és hiszel a termékbe vágj bele! De ezt csak meggyőződéssel, emberszeretettel, és nagyon jó beszélőkével lehet csinálni, mint mindenfajta direktértékesítést!

Sok sikert!

2008. máj. 20. 16:07

Azoknak a jószándékú, segítőkész embereknek a segítségét, kérem, akik ismerik a Flavonoidokkal kapcsolatos dolgokat, termékeket!

A FlavonMax az ami kifejezetten érdekelne,

Mint leendő fogyasztót, esetleg terjesztőt, amennyiben meggyőződök annak hatékonyságáról!

Minden építőjellegű hozzászólást, tanácsot, linkeket,információt köszönettel fogadok! :)

Most kaptam egy üzleti javaslatot, ajánlatot, amit még nem fogtam fel, nem igazán értem, szükségem lenne a segítségetekre, hogy világosan lássak, és mindenről magam győződhessek meg a saját bőrömön! :)Remélem visszatalálok ide, hogy elolvassam a hozzászólásokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook