Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség, szőke vagyok a kocsik lelkéhez... fórum

Segítség, szőke vagyok a kocsik lelkéhez... (beszélgetős fórum)


2014. márc. 10. 16:42
Ez van:((
2014. márc. 3. 14:13

Én több mindenhez.

Néha festettem a hajam,gondoltam hátha segít a mesterséges intelligencia.

:DD

2008. szept. 15. 15:30
Pontos címet adsz, a kocsikat javításra biztosítom.:-)))
2008. szept. 10. 16:47
Köszi a segítséget, elhúzatni nem tudom, mert ez egy kicsi falu ahol alig ismerek valakit ("betolakodó" vagyok , nehezen barátkoznak).De szétszedtem mindent és megpucolgattam, már tudom mi a gond, elindult a kocsi, megvettem az alkatrészt és ki is cserélem este, addigra talán lesz segítségem.
2008. szept. 10. 13:42
Nem lehet,hogy valami dugulás van?Akkor szokott lassúlni,aztán meg beindul,mint állat!
2008. szept. 10. 10:52

Van benne benzin? :)

Húzasd el a szerelőig.

2008. szept. 10. 10:35
Nincs itt egy pasi aki ért a kocsikhoz ? :-((((
2008. szept. 9. 22:16

Estére a kocsim is felmondta a szerződését velem, ugrált alattam, mintha kecske lenne, állandóan lefulladt, a végén tolni kellett hazáig. Most nem fog az agyam, hogy mi lelhette szegény wartburgomat. Már délelőtt is rosszalkodott padló gázzal is lassított nem ment, néha meg kilőtt , mint a rakéta. Ha valakinek van ötlete, szívesen fogadom.

A környékünkön nincs szerelő 20 km-es körzetben és illene eljutnom odáig vele, de hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook