Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítség! Székrekedés fórum

Segítség! Székrekedés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. jún. 22. 13:14
Sziasztok,én is hasonló problémával küszködök mióta az eszemet tudom!Nekem semmi olyan nem jött be,hogy sok gyümölcs,folyadék stb!nekem egy bizonyos nature care nevű por hatott!
2. kodependens (válaszként erre: 1. - Hetessycintia)
2007. jún. 22. 13:07
Szia, sajnos nekem is vannak ilyen gondjaim. Amit tudok javasolni, az elősorban a sok rostos étel. Zöldségek, gyümölcsök. Nagyon hatásos tud lenni egy rosttabletta, én is azt szedek. Ami még nagyon fontos, hogy bármennyi rostot is viszel be a szervezetedbe, ha nem iszol sok folyadékot, ugyan úgy székrekedést okoz. Tehát a legfontosabb a sok folyadék. Ez ásványvíz, víz, tea (ez nem fekete tea, hanem gyógyteák és gyümölcsteák). A folyadékbeviteledre figyelj oda.
2007. jún. 22. 09:01

Sziasztok.Olyan emberek segítségét szeretném kérni,akiknek szokott lenni székrekedése.Tegnap este annyira fájt a hasam,hogy majd megvesztem,és végigfutott az agyamban,hogy mitől fájhat?Aztán rájöttem,hogy már jó pár napja nem voltam WC-n.

Sajnos nálam ez gyerekkorom óta van.Volt hogy rohammentővel vittek a kórházba,mert azthitték,hogy vakbélgyulladásom van.Mit egyek-igyak,ami esetleg hatásos is.Rengeteg gyümölcsöt eszek,iszok rostosat.Kíváncsi lennék kinek milyen praktika vált be.Előre is köszönöm.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook