Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » SEGÍTSÉG! S.O.S.! Ajándék ötletek kellenének! fórum

SEGÍTSÉG! S.O.S.! Ajándék ötletek kellenének! (beszélgetős fórum)

2009. dec. 1. 21:02
Valakinek valami ötlete???
19. Pufóka6 (válaszként erre: 18. - Zsuzska..)
2009. nov. 22. 18:59
Hát te nagyon ügyes kezű és kreatív vagy! Sajnos én nem :(
2009. nov. 20. 15:30

Én keret nélküli fényképtartókat vettem (tescoban)és azokra üvegfestékkel kreáltam szép kereteket!

Tavaly fa dobozkákat,kulcstartót, tálcát vettem natúr hobbiboltban kapható..és ezeket vontam be szalvétával..

ha ismered kinek milyen az ízlése akkor meg tudod lepni olyan darabokkal amik tetszenek nekik!

2009. nov. 18. 22:09

Ma délután volt egy kis időnk a párommal és elmentünk körülnézni a bevásárlóközpontokban. 4 év alatt még sosem töltöttünk együtt ennyi időt vásárlással! :D

A barátnőm szülinapi ajándékait megvettük :D Kipipálhatom :D

Íme: egy kis fa virág, igazi/hervadó helyett ( [link] egy pillangós mécses, mert nagyon szereti a pillangókat ( [link] és egy díszpárna ( [link]

16. survivor3 (válaszként erre: 1. - Pufóka6)
2009. nov. 18. 21:52

Egy jó öreg commodore 64-es

dzsojsztikkal

egész szezonban lehet ünnepelni, mulatni, szórakozni!

15. benny hill (válaszként erre: 14. - Pufóka6)
2009. nov. 18. 21:49
irtam priv-ben is neked.az én férjem is hát,nem igazán olcsó ajándékokat szeretne.egy komolyabb fényképezőt.mert imád fotózni.meg egy aifont,telcsit.ha jól irtam!!!.
14. Pufóka6 (válaszként erre: 13. - Benny hill)
2009. nov. 18. 21:39

Nagyon köszönöm a tanácsaidat! :)

Írd meg kérlek mi az a társasjáték!

A névre szóló törcsi az a törülköző? :-?

Nem is rossz ötlet...

Nálunk nincs tesco, de van sok minden más...

Inget nem igazán vennék, mert amint írtam ruhát nem szeretek ajándékozni senkinek sem + egyszer már vettem neki egy pulcsit, ami kicsit kicsi volt és nem is igazán hordta...+ nem hord gyakran ingeket, nem az a kiöltözős típus.

Én tudom mire vágyik a pici szíve, csak ahhoz nekem túl pici a pénztárcám :( (egy videokamera állvány kéne neki, egy elektromos darts, egy 2.1es hangrendszer...stb) :(

2009. nov. 18. 19:33
szűlöknek tudok mondani egy nagyon jó kártya játékot.privbe tudommegirni ha szeretnéd,és ami a lényeg ha négyen játszátok igen izgisre fordul a játék.mi minden hétvégén összejövünk egy kedves házaspár barátainkkal,és annyira szeretünk vele játszani,hogy alig lehet abba hagyni.szűlőknek még esetleg névre szoló törcsit lehet,idén nálunk most ez lesz,ma már megis rendeltem.párodnak!hát igen!mi már tizenhét éve vagyunk együtt,és még a mai napig is nehéz neki mit venni,bár mostanában közös ajándékokat szoktunk vásárolni...de ha van nálatok tesco,érdemes megnézni az ingeket vannak igazán pasisak,tegnap én is gondolkodta hogy vegyek e csak férjem velem volt,igy nem tudtam...mozijegy,is jó.de maj megkérdezem unoka őcsémet hogy manapság a 20 éves fiúk minek őrülnének.
12. Pufóka6 (válaszként erre: 10. - Fdóri)
2009. nov. 18. 08:50

Gratulálok nektek! :*

És mi lesz a meglepi/ajándék? :)

11. Pufóka6 (válaszként erre: 9. - Fdóri)
2009. nov. 18. 08:49

Szio! Köszi az ötleteket! Én is gondoltam köntösre, mert nincs neki :D Kicsit félek én is, hogy nem találom el a méretet, de addig még felpróbálom pár ruháját mikor tusol, hogy levegyem a méretet :)))

Szóval úgy néz ki egy ajándék meg van :D

10. fdóri
2009. nov. 18. 07:05
Egyébként mi jan 7-én leszünk 4 évesek:))
2009. nov. 18. 06:56

Szai!

Nálunk a mozikban lehet kapni mozikupont, amit te megveszel, átadsz, és ő bármelyik filmre beülhet vele...-barátnődnek. A szüleidnek szerintem nagyon jó ötlet a színházjegy, de nem hiszem hogy bármi nagyot várnának tőled. Mi a férjemmel úgy döntöttünk, hogy mindenki csak jelképes ajándékot kap, van aki pl egy szép családi fotót szép keretben. Ha van testvéred készítsetek egy közös képet, ha nincs akkor esetleg a pároddal, vagy a barátnőiddel, vegyél hozzá egy szép keretet....

A párodnak...nem tudom. Én az enyémnek egy köntöst vettem:)))) Ő erre vágyik. Remélem jó lesz rá, mert addigra már nem lehet kicserélni (kari), szóval ez személyes, és nem ismerem a párod. Remélem segítettem

2009. nov. 17. 23:52

És a szüleimnek Karácsonyra mi legyen az ajándék?

Arra gondoltam, hogy valami közös jó ötlet lenne, merthogy olcsóbban is megúsznám (talán...) és úgysem járnak soha sehova...Talán egy színházjegy vagy valami hasonló...

De egyéb ötleteket is nagyon várok!!!

2009. nov. 17. 23:49

Még eszembe jutott valami: darts-ot is vettem a páromnak. Igaz, hogy csak egy egyszerűt, ő pedig nagyon vágyik egy elektromosra, de az nagyon drága, és nem telik nekem rá :(

Egyébként szereti a forma1-et, de már van kis forma1-es autója is, és könyvei is.

6. Pufóka6 (válaszként erre: 3. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 23:40

Könyv kilőve, mert tavaly azt vettem (jogi szótárt, mert jogra járunk mindketten, és egy legjobb barátnőmnek kiskönyvet tele barátos idézetekkel), fehérnemű az aztán abszolút kilőve, az nálam ruha kategória, vagyis személyes ügye mindenkinek, ékszer és gravírozás az nagyon jó ötlet, csak fogalmam sincs milyen ékszer amibe gravírozni is lehet, de nem is túl drága...a másik gond vele, hogy a párom is belepótol az ajándékba, tehát nem tudom mennyire illendő valami olyasmit venni, ami inkább csak tőlem van a barátnőmnek...

A parfümöt azért lőném ki, mert az olyan közönséges, könnyű ajándéknak tűnik, másrészt meg avonos a kedvence és nincs időm megrendelni, nem érkezne meg.

A közös élményről viszont eszembe jutott, hogy hamarosan megjelenik a mozikban egyik közös kedvenc filmünk, amit már nyár óta várunk...azzal csak az a baj, hogy a szülinapja után fog csak megjelenni és kitudja hogy mikor...:-s

Hú ez olyan bonyolult :(

De nem adom fel, valamit csak kiagyalok a segítségetekkel! :D

Köszönöm a sok szép ötleted, ha van még, kérlek írd meg!

5. Pufóka6 (válaszként erre: 2. - Saramate_ujra)
2009. nov. 17. 23:25

Jaj tényleg társasjátékot is vettem már neki, mert akkor épp azt szemelte ki, valami olyan hogy 50 félét lehet játszani vele. Egyébként nem rossz ötlet, csak nálunk nagyon drágák az igazán jó társas játékok :(

Jah és 1000 db.-os puzzle-t is vettem neki, mert olyan romantikusnak találtam, ha majd egyszer kirakjuk, amikor sok időnk lesz kettesben...de persze még sosem vettük elő...

Azért köszi nagyon az ötletet!

2009. nov. 17. 23:23

Pár adat: 21 éves vagyok, egy romániai kisvárosból. A felsorolt ajándékokra a keretem kb. 15000 forint. Összesen! (többet nem hiszem, hogy össze tudok szedni, ugyanis még tanulok és szüleimmel lakok)

Ajándékba nem szeretek ruhákat vagy ékszereket venni, csak leges legvégső esetben, mivel szerintem az olyan személyes és nagyon kínos lehet, ha nem találom el az ünnepelt ízlését.

A barátnőm is 21 éves.

A párom 23 éves. Amiket már kapott tőlem: parfümök, különböző kencés csomagok, szivecskés díszek, plüss maci, saját kép keretben, egy óra a közös 3D-s képünkből (na az nagyon drága volt), pénztárca (teleraktam kis szerelmes kártyákkal amiken mindenféle szöveg volt), szerelmes levelek, pulcsi, ezüst gyűrű, írószertartó, romantikus vacsi, romantikus hétvége egy falusi panzióban, italok, cd/dvd tartók, üres cd/dvd-k...huh...több most nem jut eszembe.

Azt kilőném, hogy filmet vagy zenét írjak meg neki cd-re, mert ezekből gyűjteménye van már.

Szóval várom az ötleteket :D

Előre is naggggyon köszönöm!!!

2009. nov. 17. 23:19

barátnőnek: könyv, napló, szép fehérnemű,ékszer-valami belegravirozva ami a barátságotokról szól,parfüm, vagy valami közös élmény... mozi, szinház, együtt mentek masszirozásra stb...

Pasinak:hú ez azért nehéz mert nem ismerem, de bitos valami nagyon személyes...

2009. nov. 17. 23:18
Prbáld meg a társasjátékot! Persze ne a "gazdálkodj okosan"-ra gondolj!Már nagyon jópofák vannak, amit kettesben is lehet játszani, vagy a családdal együtt egy vasárnapi ebéd után. Vagy a haverokkal a bulit beindítani. Ha érdekel szívesen javasolok konkrétan is. Az évfordulóra esetleg egy kis pajzánabbat :-)
2009. nov. 17. 23:14

Most szombaton szülinapja lesz az egyik legjobb barátnőmnek, utána ugye Mikulás...fogalmam sincs mit vegyek a páromnaknak, szüleimnek...utána dec. 8.-án 4 évesek leszünk a párommal, utána Karácsony, jan. 4.-én meg szülinapja lesz a páromnak. Én pedig totálisan tanácstalan vagyok! Egyszerűen semmi sem jut eszembe egyikőjüknek sem, egyik alkalomra sem :(

Kérlek szépen, segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook