Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség, nem eszi a tápszert! fórum

Segítség, nem eszi a tápszert! (beszélgetős fórum)


2014. márc. 18. 11:08

A fiam csak a humana tápszert ette abból is a baby fitt 1 banánosat meg az éjszakait

De a tejpépek is jók nagyom :)

És vannak ezek a junior italok (bár azokat 1 éves kórtól írja)

3. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - Ilacska80)
2014. márc. 18. 09:53

Ez mindig akkor van amikor már elkezdi megismerni az ízeket és a tápszer nem éppen jóízű. Próbáld meg ezekkel a tejpépekkel pótólnii neki.Ezt szívesen fogadják a babák, jobban mint a tápszert, és laktatóbb is nekik:


[link]


Ha este vacsira a kakaós verziót nyomod neki, reggelig aludni fog mint a bunda, mert tele lesz a kis pocija tőle.

2. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Ilacska80)
2014. márc. 18. 09:47
Szia!Én ennyi idősen már nem erőltettem neki a híg tápszert.Vettem neki a korához megfelelő milupa tejpépeket és reggel este azt ette.Ugyan az van benne mint a híg tápszerben csak finomabb!!!
2014. márc. 18. 09:32
Sziaaztok! Remélem tud valaki segíteni, van egy 7 és fél hónapos kislányom imádom. Midig jó kedvű, csak egy aggaszt nem akar tápszert enni. Vagyont kültöttem már tápszerre Beba, nem sorolom sokfélét kipróbáltunk. Szerintem allegriás a tehéntej fehérjére. Inkább teát fogadja el. Már csináltam a napokban, hogy beletettem a tápit a teába így örültem ha megette a 100 ml-t. Mostmár viszont így sem kell neki. Örülnék ha reggel és este megenné a korban hozzá hasonló babákhoz képest a 200 ml.-t. Soha nem tette. Szépen gyarapodik, de korán elkezdtem a hozzátáplálást.- muszály volt. Pépekkel kezdtük. 2 hónapos koráig szopizott megjött így nem kellett neki tovább anyatej. Milyen tápit ajánlatok amit minden baba megeszik. Köszi előre is a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook