Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség! Műtét, altatás... fórum

Segítség! Műtét, altatás... (beszélgetős fórum)


2009. szept. 21. 12:48
De ne ijedj meg mert ez nem mindennap fordul elő. Két kutyusunkat ivartalanitottak nemrég de már két nap múlva úgy ugrándoztak mintha mi sem történt volna.
6. 9bd5dfe03f (válaszként erre: 1. - SSissykke)
2009. szept. 21. 12:44
Nekem volt egy cicám amelyiket elaltatták,mert meg kellett műteni és soha nem ébredt fel.
2009. júl. 31. 17:41

Köszönjük, hogy figyeltél ránk!

Szívesen!

4. cskata (válaszként erre: 1. - SSissykke)
2009. júl. 31. 11:57
megnézem a képeidet!:) Bambika nagyon ééédes kutya!:D
3. cskata (válaszként erre: 1. - SSissykke)
2009. júl. 31. 11:53

Szia!

Nekem még az előző kutyusomat altatták fogkőleszedés miatt, sok évvel ezelőtt.

Ha jól emlékszem kb. 1-1,5 órával később kezdett magához térni.. először csak egy kis farkcsóválással jelezte, hogy érzékeli, mellette vagyok és örül nekem!:) aztán kis bódultan, kómásan megpróbált feltápászkodni, majd később bizonytalan mozdulatokkal járkálni is..

Az ébredezéstől kezdve sztem kb. újabb 1 óra volt, mire teljesen oké volt már..


sajna előfordulhat, hogy nem ébred fel..:( később, amikor ugyanez a kutyám daganatos lett, akkor azt mondta a doki, hogy annyira kis gyenge, hogy nem ébredne fel az altatásból, így már sajnos nem tudta megműteni..:(

Szerintem ezt az állatorvosnak fel kell tudnia mérni az adott állat egészségi állapotát látva.

2. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1. - SSissykke)
2009. júl. 31. 11:49

Reméljük, nem fordul elő!!!

A mi cicánkat délelőtt 9-kor műtötték, és délután 4-kor ébredezett, kómásan:)

2009. júl. 31. 11:48

Azt szeretném kérdezni, hogy akinek műtötték kutyáját, macskáját altatásban, a műtét után mennyi idő telt el mire felébredt?


Mennyi a normális, ameddig biztos, hogy alszik?

Vagy előfordulhat olyan "baleset" is, hogy nem ébred fel az állat? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook