Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség!!! Modell szeretne lenni... fórum

Segítség!!! Modell szeretne lenni... (beszélgetős fórum)


2011. nov. 4. 15:04
Biztosan kemény dolog, és sok odafigyelés kell. akkor talán végig lehet csinálni. Vannak híres magyar modellek, akik még fiatalok. Általában magántanulók. Át kell gondolni, hogy vállalják/vállaljátok-e ezt és a szakmával járó nehézségeket. Van benne sok szépség, és rossz oldala is van, mint mindennek. De lehet, hogy ez csak ilyen fellángolás a részükről, és később elmúlik, ahogy idősödnek, és jön a pályaválasztás korszaka. Én sem utasítottam volna vissza, ha megkérnek, hogy lépjek kifutóra, de persze ez is csak egy álom volt, és hát ugye, minden embernek vannak reális tervei :))) Én pl. kis iskolás korom óta színész/rendező akartam lenni, és most teljesen mást tanulok :)
9. nóri72 (válaszként erre: 6. - 9778ca1817)
2011. nov. 4. 12:32

Kedves Árva Galamb!

Ha ezt olvastad a sorok között, akkor bizony el kell szomorítsalak... épp ellenkezőleg, nem szeretném "marhavásárra" cipelni őket...

Minden esetre megkérdezném, hogy a te lelkivilágod, vagy az én - ezek szerint nem egyértelmű soraim indítottak erre a "jóindulatú" válaszra :)

8. ec63a7fc29 (válaszként erre: 7. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 2. 18:16

Beválasztották. Most meg tudtam győzni, hogy más dolga van, de szerintem még 2 év és úgyis a kifutón lesz.:(((


Akár engedem, akár nem.

2008. okt. 25. 11:33

Kb én is hasonló dilemmákkal küzdök.

Az egyik a fejébe vette, hogy model szeretne lenni.

Reméltem nem választják be, de legalább nem a hátam mögött csinálta.

Sajnos ha elmúlt 16 éves, akkor már a szülőket nem is értesítik, miben van a gyermek.

Nagyon vigyázzatok!!!

6. 9778ca1817 (válaszként erre: 1. - Nóri72)
2008. júl. 11. 23:31
Ennél nagyobb butaságot már régen hallottam. Mit vársz tőlünk, hogy igazoljuk a te reményeidet és vágyaidat, és azt mondjuk, hogy de igen!!, piszkosul helyes, ha a gyerekeidet kőkemény "marhavásárra" hordod??
2008. júl. 11. 23:24
Jól teszed, nem is kell őket engedni. Az enyémet is fotózni akarták 14 hónapos a kislányom. Hát nem...Majd ő eldönti szeretné-e ha nagyobb lesz, de most semmiképp.
4. nóri72 (válaszként erre: 3. - Nóri72)
2008. febr. 12. 23:43
A baba nagyon édes, tényleg nagyon szép szemei vannak!!! Gratulálok :)
2008. febr. 12. 20:47
A lányok 12 és 8 évesek. Mennyi kallódó tehetség mi? A zord szülk meg nem engedik, arról nem is beszélve, hogy mennyi egy potfolio...
2. szabotimi (válaszként erre: 1. - Nóri72)
2008. febr. 12. 20:00

Milyen idősek a gyerekek?


Nekem is mondták, hogy ekkora szemekkel tuti befutó a fiam, de semmi pénzért!!!

2008. febr. 12. 14:57
Amíg a gyerekeim kicsik voltak, mindig azt kérdezték tőlem, néha vadidegenek, hogy miért nem viszem őket baba szépségversenyre. Most meg, hogy miért nem íratom be őket modell iskolába. Néha ők is fellelkesülnek ezen és hetekig mást se hallok. Szerintem ez egy kőkemény szakma és annyi rosszat hallottam róla. Én egyenlőre nem engedem. Szerintetek helyes ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook