Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség! Milyen ruhában kell dolgoznia egy jogi asszisztensnek? fórum

Segítség! Milyen ruhában kell dolgoznia egy jogi asszisztensnek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
10. mikono (válaszként erre: 6. - Tunderviragszal86)
2012. dec. 17. 14:36

Az a baj, hogy nincs rajtam kívül tapasztaltabb asszisztens ott. Mivel ez egy egyéni ügyvédi iroda.


Az ügyvédet meg nem tudom mire gondolt, azt meg nem akartam, hogy hülyének nézzen.


Köszi a tanácsot,kosztümöt ki nem állhatom. Soknak is tarottam erre a munkhelyre. :)

9. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - Mikono)
2012. dec. 17. 14:33

Egy szolid szoknya, felső, nem kihívó, kiegészítők de az is módjával.

A farmert pulcsit felejtsd el.

2012. dec. 17. 14:33

Szövetnadrág, blúz, kardigán, pulóver, zárt cipő, nem túl magas sarkú.

Jó időben szoknya, de nem mini!


Ne legyen rajtad klaffogó papucs, tűsarkú, mély dekoltázs, ne legyél spgettipántosban, tehát ne legyen kint a vállad, ha lehet, a lábujjaid sem.

Értelemszerűen a hasad és a derekad sem.


Elegánsan, szolidan. Semmi hosszú, hupilila karom vagy erős smink.


Kezdetnek vegyél két szövetnadrágot, két blúzt és egy kardigánt. Aztán majd hónapról-hónapra bővíted a ruhatárad! Arra ügyelj, hogy minden menjen színben mindenhez.


Elegánsan, mint egy úrinő.

7. mikono (válaszként erre: 2. - 8daf82b38c)
2012. dec. 17. 14:32
Ennyit én is tudtam. Ezért érdeklődök. xd
2012. dec. 17. 14:32
Röviden azt mondhatnám csinosan, de nem kell azért kosztüm. Elegánsabb ruhadarabok: magasabb sarkú cipő (de attól még lehet kényelmes), szoknya v naci , felsőből is vmi nem hivalkodó: ing, blúz vagy bármilyen nőies nem feltűnő mintájú. De az is fontos,hogy jól érezd magad benne és ne feszengj. De amúgy sztem a melóhelyen direktben rákérdezhetsz, nem fognak elhajtani :)
5. cel (válaszként erre: 1. - Mikono)
2012. dec. 17. 14:32

Egy nadrágkösztümre ruházz be és néhány hozzá illő blúzra. Cipő fekete, vagy színben harmonizáló, kényelmes, félmagas sarkú.

Kendők, sálak remek kiegészítők.

2012. dec. 17. 14:31
Ruhában. :)
2012. dec. 17. 14:31
Szövetnadrág, szép ing vagy blúz. Én irodába is ebbe mentem, de majd menet közben meglátod mi ott a "módi".
2012. dec. 17. 14:30

Kizárólag meztelenül! :)


Szerintem ne farmerba menj!

2012. dec. 17. 14:29

Sziasztok!


Ügyvéd mellett dolgozók segítségét kérném. Milyen ruhában kell munkába menni?

Januárban kezdődik a gyakorlatom, de csak hétköznapi ruháim vannak, farmer, póló, pulóver. Az ügyvéd öltönyben van mindig. És modnta, hogy munkahelyhez illő ruhában kell megjelenni.


Mit értett ezalatt, mert nem farmert az biztos. Segítsgetek, fogalmam sincs milyen a jogi asszisztensek munkaruhája. :( Ha lehet képepeket is linkeljetek már, egyáltalán nem ismerem az ilen ruhákat.


És ha lehet olcsó ruhákat, amik megfelelnek erre. Nincs sok pénzem rá. :(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook