Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség megcsaltak! fórum

Segítség megcsaltak! (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. Estefani (válaszként erre: 1. - Csipotka)
2012. febr. 23. 11:05
Mi újság? Történt azóta valami változás? Hogy érzed magad?
82. júliusi (válaszként erre: 80. - Liliom10)
2012. febr. 21. 16:04
Egyetértek veled,én is így éreztem.
81. rea555
2012. febr. 21. 11:58
Akár kezet is foghatnánk! 2 hónapja buktattam le a férjemet végleg. Már 2 éve sejtettem, de mindig kimagyarázta, kijátszott. Úgy voltam vele, ha kettesben találom, nem lehet félrebeszélni. Még így is tagadott. Én meg ahogy megéreztem, már csaltam is...! Jól elvoltunk így 2 évig. Mégsem érzem, hogy a dühömet enyhítené, hogy én sem voltam különb. Jobb volt a szex idegenben, neki meg a mennyiséggel volt baja. 2 gyerek, biztonság, megszokás. Ezte választottam egyelőre. Nem akarok lentebb adni az életszínvonalamból! Nem is az zavar, hogy mással szexelt, hanem hogy a folyamatos ellenőrzéseim ellenére átvágott. Persze én is. Valami azért nem az igazi. Már nem tudom becsülni, tisztelni. Szerelmes sose voltam belé, de mintaházasság volt a környezetünk szerint.
2012. febr. 21. 07:21
Ne állj bosszút ! Ha szereted a férjedet, nem is tudom, belegondoltál-e, mit éreznél utána, mi lenne a véleményed magadról ? Csak bosszúból meg tudnál kívánni egy férfit ? Vagy arra gondolnál : mindegy,hogy nem érzek semmit, de legalább bosszút álltam ? Egész életedben bánnád ! Pár éve én is átmentem ezen, tudom, milyen érzésekről írsz !!! A megoldás : rengeteget beszélgetni a férjeddel ! Mi ezt tettük hónapokon át, naponta több órát. Egyszer csak nem volt mit beszélni a témáról, megnyugodtam, lezártam az ügyet. Igaza van zsóka 54-nek ( 50.), változtass a külsődön, kicsit a viselkedéseden, érezze, hogy ezentúl új élet kezdődik. Én is fiatalosabban öltözöm, tornázom,mindenki dícsér, milyen jól nézek ki, és ezt a férjem is látja, kicsit féltékeny lett. Ezenkívül itt a hoxán ajánlotta egy nő, hogy regisztráljak be egy társkeresőre, majd jót fog tenni az önbizalmamnak. Rávett, és nem bántam meg ! Sok bókot kaptam, kedves leveleket, sok élettörténetet ismertem meg, már máshogy látom a párkapcsolatokat és a férfiakat, mint előtte.( A férjem tudja , hogy levelezgetek.Ennyi az én bosszúm, ennyi jár nekem ! )Mi rendbehoztuk a házasságunkat. Annak idején ugyanígy éreztem, mint Te, azt hittem, sosem heverem ki...és tessék, kutyabajom ! :) Szívesen írok privátban is, ha tudok segíteni.
79. 3cde375c32 (válaszként erre: 72. - Csipotka)
2012. febr. 20. 17:33

Mielőtt lefekszel mással,gondold át,hogy

1.újra akarod-e kezdeni a férjeddel

2.mint lentebb mondtam,van e kedved annyit szexelni vele,amennyit ő szeretne.

ha mind2re igen a válasz,akkor képzeld el azt,hogy esetleg előfordulhat,hogy ő nem fog tudni túllépni azon,hogy te más férfival voltál,és ezért nem tudjátok újrakezdeni.

Ezt mérlegeld,hogy az újrakezdés LEHETŐSÉGE fontosabb-e neked,vagy a bosszú.

Nem mondok véleményt,hogy én mit tennék,mert nem vagyok a helyedben.Ezeket viszont érdemes átgondolnod,mielőtt mással lefekszel.

2012. febr. 20. 11:51
Ha azt mondanád, hogy megtetted és közben mégsem segítene?
77. csgybzs (válaszként erre: 72. - Csipotka)
2012. febr. 20. 11:36

Azért legalább magadat tartsd már valamire, kérlek! Mivel lennél különb akkor nála? A saját lelki békéd és önbecsülésed miatt ne tegyél ilyet! Bár ha ennyit érsz magadnak, akkor azt se várd el, hogy más ember többre becsüljön!!


A háborgó lelkeden a válás segít, ha a megbocsátás nem megy.

76. csgybzs (válaszként erre: 1. - Csipotka)
2012. febr. 20. 11:35

Csak Te tudhatod, hogy tovább tudsz-e élni ezzel. Minden embernek más a tűrésküszöbe. Én biztosan nem tudnám elviselni azt sem, hogy egy légtérben legyek vele.

Amikor a megbocsátásra gondolsz, gondolj arra, hogy tervezetten, szándékosan, Téged becsapva tette, előre megfontoltan, semmibe véve a kapcsolatotokat, az érzéseidet. Nem volt annyira gerinces, hogy eléd álljon. Ennek fényében eldöntheted, hogy vajon megérdemli-e a bocsánatod.......


A másik fele ilyenkor pedig az önvizsgálat. Ha rosszabb lett a kapcsolat, mit tettetek érte? Figyeltél-e rá annyira, hogy észrevehetted volna? Te kergetted-e más karjaiba, stb.....

75. e16fe97baf (válaszként erre: 72. - Csipotka)
2012. febr. 20. 11:28
a bosszútól csak még nyomorultabbul fogod érezni magad...
2012. febr. 20. 11:26

Bosszúból nem feküdnék le más férfival (nővel sem).

A saját testemet/lelkemet/ mocskolnám be vele.

73. Estefani (válaszként erre: 72. - Csipotka)
2012. febr. 20. 11:13
Mindenki csak magát válthatja meg. De ami segít: egy IGAZÁN JÓ pszichológus. Ha kell tudok ajánlani.
2012. febr. 20. 07:15

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Egyik másik talán felnyitja a szemem, de már látom, hogy ezt a súlyos problémát nekem kell megoldanom.

Nagyon szeretem őt. DE. A bosszú azért is jár a fejemben, mert úgy érzem meg kell bűnhődnie. Nem elégít ki, hogy "csak" lelkiismeretfurdalása van. Aki elítél ezért tegye nyugodtan. Gondoljatok bele: élünk szépen tovább. Ő azzal a tudattal, hogy megúszta, én azzal hogy megaláztak de nagyon. Az én háborgó lelkemen mi segít?

2012. febr. 19. 12:04

Amúgy a bosszú mindenki fejében megfordul ilyenkor.De én büszke vagyok arra, hogy nem csaltam vissza...

(gondolj csak szegény hapsira,mit érezne,ha megtudná hogy csak arra kellett,hogy vele állj bosszút a férjed miatt-lehet,hogy valakinek így is megfelelne)

De a saját lelkiismereted bántana,hidd el.

Mondjuk ,hallottam már olyat is, hogy jót tett az önértékelésének._van ilyen is,mindenki másképp fogja fel...

70. júliusi (válaszként erre: 1. - Csipotka)
2012. febr. 19. 11:55

Én nagyon megértem,és átérzem,mert jómagam is átestem 1,5 évvel ezelőtt rajta.

Érdekes,pont mi is 23 éves házasok voltunk...

Nálatok a szerető higgadtan tudomásul vette a szakítást?(mert nálunk még ő is nehezítette a dolgunkat)

2012. febr. 19. 11:52

Nem tudom,honnan szeditek,hogy már 6 éve csalta vele....

Azt egy hozzászóló írta a szüleiről...

68. júliusi (válaszként erre: 62. - Jstefan)
2012. febr. 19. 11:50

"Sajnos mi pasik a többségében ilyenek vagyunk , ha akad egy helyzet akkor azt azért használjuk ki legtöbbször mert gerjedősek vagyunk, és az a csaj mit szólna hogyha megijednénk egykis kalandtól amit felkínál. "

Köszi,hogy megtudtam ezt is rólatok,férfiakról.

Sejtettem,hogy valami ilyesmi is van a dologban.

2012. febr. 19. 09:15
6év még egy házasságba is sok.Ott már érzelmek is voltak nem csak a szex hiány.Bizony hogy fent áll a folyt köv.csak óvatosabban.A kérdés miért szenved?A 3dik miatt,vagy fél a biztosból kilépni hisz mosnak főznek rá.Azért ne sajnáljuk már ezt a férjet annyira,hisz 6éven keresztül csak hülyét csinált belőled szem rebbenés nélkül
66. 7d69baa5ac (válaszként erre: 65. - 3cde375c32)
2012. febr. 19. 07:50

PONTOSAN!

ÉS A MEGCSALÁS AKKOR TÖRTÉNIK MEG ÁLTALÁBAN HA EL HANYAGOLÓDIK A KAPCSOLATBAN A FÉL!!

2012. febr. 19. 07:48

Én simán el tudok képzelni 6 évet,ha othon nagyon kevés volt a szex a hapsinak

Ezt kéne átgondolni Csipotkának,hogy ha megbocsát esetleg,akkor utána lesz kedve sokkal többet szexelni a férjével? mert ha nem,akkor hiába bocsátott meg,a férj újra félre fog menni,plusz szexért..

2012. febr. 18. 22:46

Ne csald vissza; legalábbis bosszúból ne; neked hidd el nem lesz jó, hogy közben azon agyalsz, hogy majd ezt jól az orra alá tudod dörgölni... nem ezért ne tedd! Csak lejáratod magad... elsősorban magad előtt, a férjed előtt és az a pasi előtt akit erre használnál.


Azon elgondolkodnék, hogy mit tudott adni az a nő, aki miatt hazudott neked 6 évig; az már nem csak szex (már bocs). Én nyíltan megkérdezném, tudom biztos nagyon fájna, de erről beszélni kell.


Ha bosszút akarsz állni, akkor pont azzal hogy beszélteted erről és nem alázkodsz meg, méltósággal viseled, megmutatod neki, hogy több vagy egy hisztiző, elkeseredett és átvágott feleségnél. Fordíts magadra több időt, csinálj programokat magadnak, kényeztesd magad és éreztesd vele, hogy sokkal jobb és értékesebb vagy, mint ahogy ő azt gondolja.


De nagyon légy résen, mert ha csak emiatt szakított a harmadik féllel (akit egyébként ne gyűlölj, mármint a férjed előtt ne becsméreld, magadban utáld nyugodtan) akkor abban még benne van az újrakezdés/folytatás esélye.

63. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Csipotka)
2012. febr. 18. 22:07

Ha nagyon szereted, akkor miért kérdezed, hogy mit tegyél? Valószínűleg bárki mondaná, hogy hagyd el, nem tennéd meg. Nem is kell. Az, hogy két ember mennyit tolerál egymásnak, csakis rájuk kettőjükre tartozik. Nem kőbe vésett szabály az, hogy el kell hagyni a másikat, ha ezt meg ezt teszi. Miért? Csak azért, mert ez a "szokás", mert a másik ember így cselekedne...?

Ha Te így (is) szereted, akkor senki véleménye nem fontos. Neked, és neki kell a kapcsolatotok buktatóit, a döntéseitek következményeit viselni, senki másnak.

Engem speciel kiábrándítana, ha ilyesmit élnék át (legalábbis most azt gondolom), de ez én vagyok. Mindenkinek ismerni kell a saját érzelmi határait.

Az érzéseidben bízz, és légy boldog!

2012. febr. 18. 21:09
Adj neki egy utolsó esélyt!!! Mert ha szenved ,és fél akkor belátta hogy bűnt követett el ellened, ezt a bűntudatot felhasználhatod , és nagyon odaadó rendes pasit nevelhetsz belőle. Ha lesz alkalmad te is csald meg egyszer hogy a lelki egyensúlyod kiegyenlítődjön. Ha nem szenvedne , és nem lenne lelkiismeretfurdalása akkor rosszabb lenne a helyzet mert akkor nem javulna meg soha. Sajnos mi pasik a többségében ilyenek vagyunk , ha akad egy helyzet akkor azt azért használjuk ki legtöbbször mert gerjedősek vagyunk, és az a csaj mit szólna hogyha megijednénk egykis kalandtól amit felkínál.Azért beszéljétek át az esetet mert lehet hogy nem kapott meg valamit otthon amit máshol megtalált.
61. 1dc16653d6 (válaszként erre: 59. - Csipotka)
2012. febr. 18. 17:59
Én ennél sokkal keményebb helyzetben voltam....sok évvel ezelőtt. Ha gondolod priviben megírom.
60. a14deb9047 (válaszként erre: 59. - Csipotka)
2012. febr. 18. 17:57

Semmi sem biztos...

Max. akkor, ha már megvolt az 50. házassági évfordulótok :(

59. Csipotka (válaszként erre: 58. - 1dc16653d6)
2012. febr. 18. 16:56

Hát ez kemény volt de talán igaz. Viszont a gyönyörű kislánya miatt biztos hogy mellettem marad. Ő egy fontos kapocs.

De nem tudod az én helyzetemben te mit tennél vagy gondolnál, esetleg milyen kiutat látnál.

2012. febr. 18. 16:42

Szerintem egy férfi évekig nem csak a szex miatt jár egy nőhöz.....

Ott valami biztos fontos volt neki azon kivül,különben nem ragadt volna benne. Ha ilyen kicsinyes bosszúkon töröd a fejed,az régen rossz. Én nem becsülném alá a másik felet...

Inkább azon töprengenék,hogy nyújtsam neki azt,hogy tényleg azt érezze igen nekem itthon a helyem.Ha bosszút állsz,meg hisztizel,könnyen eltaszíthatod megint....,de akkor lehet már nem téged választ.

57. 9c8432d068 (válaszként erre: 36. - Csipotka)
2012. febr. 18. 15:37

"Pedig szinte a tenyerén hordoz.",írod te.



Gondolkodj el azon,de erősen,miért teszi ezt???

56. a14deb9047 (válaszként erre: 55. - A14deb9047)
2012. febr. 18. 15:02
nézhetsz...
2012. febr. 18. 14:48
És még a lelkiismereted is tiszta marad, nyugodtan nézhet a szemébe és a tükörbe :D
54. segítőkész (válaszként erre: 53. - Estefani)
2012. febr. 18. 14:44
Igen,ez egy járható út.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook