Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tilthatom le most a bankkártyám? fórum

Hogyan tilthatom le most a bankkártyám? (tudásbázis kérdés)


13. Channa* (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
2023. márc. 5. 13:56
Értem!
12. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2023. márc. 5. 13:41
dehogyis,de az ember néha csinál hülyeséget.
11. Channa* (válaszként erre: 9. - Tumbo2)
2023. márc. 5. 13:30
És a takarék a hibás, ha az ügyfelet más átveri?
10. Channa* (válaszként erre: 7. - Bichi)
2023. márc. 5. 13:29

Ezt azért javasoltam, mert nem régen a férjemnek jött egy SMS, hogy előfizetett a sport100-ra vagy mire, pedig nem tette.

Persze, ez kicsit más, de azért érdemes megkérdezni, hogy nem kapcsoltak e be valami előfizetést.


Nekünk ez heti 600 Ft lett volna, és persze úgy, hogy felhívtuk, csak 1 db-ot számláztak ki, a többit sikerült töröltetnünk...


Fincsinek azért írtam, hogy nehogy ezzel együtt egy előfizetést is kapjon...

9. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2023. márc. 5. 13:26
jó,hogy itt bezárták a takarékot.azóta nincs számlám.persze én is ráfaragtam,én hülye,rendeltem egy cipőt,meg egy szandált,2 kupacba tettem a pénzt,mikor jött a futár,persze a többet adtam oda neki.buktam ötezer forintot,gondolom jó nagy hülyének néztek.
8. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. márc. 5. 13:25
Azt már felhívtam, ők mondták, hogy nincs ilyen akciójuk. A franc aki megeszi, a legegyszerűbb, nagy kijelzős telefonom van, nem tudom miért is kattantam rá egy (csúnyán írom) Ájfonra.
7. Bichi (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. márc. 5. 13:22
A telekommal már beszélt...
2023. márc. 5. 13:22

Aranyosak vagytok, és igen gyorsak. Közben a férjem már letiltotta, de persze nekem nem szólt, hadd egyen az ideg. Mert én "mindig ilyeneket csinálok". Még sosem adtam meg ilyen adatot. Telefon sem kellett volna, de ez most így esett. Takaréknál vagyunk. Húúú:((


Ma morcos lesz egész nap, még jó, hogy a fiunk jön nézni a forma 1-et.

5. Channa* (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2023. márc. 5. 13:19

A bankkártyán lévő telefonszámon azonnal!

Utána a telecommal is beszélj!

2023. márc. 5. 13:17
Ebbe tavaly én is majdnem belefutottam. Csak az email cimemig jutottam, aztán észbe kaptam. Még hetekig "üldöztek" és próbálkoztak. Nem szabad, úton útfélen erre figyelmeztetnek. Tiltsd le.
3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2023. márc. 5. 13:15

Net bankod van?

A K&H-nál neten is tudok tiltani.

2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2023. márc. 5. 13:15
Minden bankkártyán rajta van, kártyaletiltás belföldről és külföldről és a telószám.
2023. márc. 5. 13:12

Magyar telekom ügyfélhűség jutalmazási .....jött. rákattintottam, és kitöltöttem, persze a bankkártyám adatait is megadtam. iphon 14-et kapok. (jó, már tudom, nem szabad) felhívtam a telekomot, nincs ilyen náluk.

Hogy tilthatnám le most, vasárnap a kártyámat? Az előbb még megvolt a tegnapi összeg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook