Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség, már megint hörghurut! fórum

Segítség, már megint hörghurut! (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. mano200631 (válaszként erre: 35. - Maja780208)
2010. nov. 27. 20:20
Stodal szirup és kakukkfüves köptető.
43. vviki2 (válaszként erre: 36. - Maja780208)
2010. nov. 27. 20:19

Én már a második üveg antibiót sem adtam volna be neki!!! Lázas is volt?

Vidd el máshová szerintem...

2010. nov. 27. 20:19

Az én lányom is éppen köhög pár napja. Hálisten csak ritkán beteg.


Én ilyenkor nyomom bele a fokhagymás-hagymás ételeket, mézet adok neki fogmosás után, gyógyszerként lándzsás útifüvet, ill. napközben többször is, a fekete retek levével itatom (megmosni, aztán levágni a kalapját, kivájni a belsejét, de csak annyira, hogy alul, mikor ráhelyezem egy pohárra, tudjon csorogni, aztán cukorral jól megszórom és várom, hogy kicsurogjon a finom, ez esetben gyógyszerként funkcionáló leve) és természetesen jó meleg tea mézzel/citrommal, vagy jó meleg tej mézzel.


Jobbulást a gyerkőcödnek. Ne felejts el neki Normoflort adni a sok antibiotikum miatt!

S orvos mindenképp kell lássa!

2010. nov. 27. 20:19
rántsa
2010. nov. 27. 20:19

Szegény kicsi lánykád! :(

Próbáld meg inhalálni.Ha meg tudod vele csináltatni,és bírja,akkor ha napi kétszer inhalálod,akkor garantálom,hogy 3-4 nap múlva elmúlik a köhögés.

Csak persze nagyon óvatosan kell,nehogy magára rátsa a forró edényt!!

39. d82f1e2683 (válaszként erre: 36. - Maja780208)
2010. nov. 27. 20:18
Nem ismerem az összes gyógyszert, amit írsz, de hörgtágítót kapott? A köptető sok esetben többet árt, mint használ. Mi pipát kaptunk másfél éve a hörgők tágítására, azóta egyszer se jutottunk el az antibióig, mert ha köhög, akkor ezt használom. Meg zsíros ruha, de legalábbis Luuf balzsam.
2010. nov. 27. 20:17
LÁndzsás útifű szirup is jó, meg a gyerekeknek való baby luuf krém mellkasra...Az nagyon jó.
2010. nov. 27. 20:16
Lándzsás útifű köhögés elleni szirup! Én is ettől kezdek gyógyulni, most 2 hét után. Nem gyógyszer csak tiszta gyógynövény. Jobbulást a kislánykának!
2010. nov. 27. 20:13
Remélem jó helyen kopogtatok egy kis segítségkéréssel!4 éves lánykám 3 hete köhögött doktorunk Augmentin duót+Prospan szirupot írt. 7 nap után elfogyott a gyogyi, de visszavittem mivel még mindig köhögött. Ujab antibiotikum 10 napig+köptető. 1 hét gyógyszer mentesség után MÉG MINDIG köhögött(ez így már24 nap)Visszavittem újból, mellkasröntgen szerint teljesen tiszta a kicsi!???Sztetoszkóppal is tiszta tüdőt produkál, de kapott még 1 antibiotikumot(harmadik féle)és Fluimucil köptetőt. Ha nem marad abba a köhögés 5 nap kúra után , tüdőgyógyászhoz kell mennünk. Szegény gyerek már csurig van antibiotikummal, és semmi eredmény!Ilyenkor kinek mi a véleménye?Én szívem szerint most vinném egyenesen tüdőgyógyászhoz, ki is néztem egy helyi orvost, bár a gyerekorvos 2 településsel odébb ajánlott egyett!Nem mindegy melyikhez viszem??
2010. nov. 27. 20:13
Hörghurutos köhögés nem akar múlni, ti mit kezdtek vele?
2008. jan. 14. 12:28
Nem tudom, hogy én miért nem látom a kérdések közt ezt a topicot.Tudna valaki segíteni?Csak az adatlapomon keresztül tudok ide belépni....
2008. jan. 14. 12:26
Hotyka!A héten meglesz a csodaszer!Tudnál nekem segíteni egy két dologban?Pl, hogy mennyit adjak a gyerekeknek?Lányom 3 és fél éves, fiam 1 éves.A natúrt rendeltem, mert az ízeset nem hinném hogy megennék, meg állítólag nem jó belekeverni ezt másba.Te hogy csinálod, a tieid megeszik simán?A fiamnál biztos valami cselhez kell folyamodnom.......
32. Hoxa (válaszként erre: 28. - Hotyka)
2008. jan. 10. 15:36

A segítség az, hogy leírod hogy a forever living aloe vera esetleg segíthet. A forgalmazás az, hogy majd én elküldöm neked csomagban. Ajánlom figyelmedbe a fórumszabályzatot, különösen az mlm részre vonatkozó részt.

Az önzetlen segítséget díjazzuk, a mlmest nem. Szívünk joga.

2008. jan. 10. 14:26

Bár a hörghurutig nem szerencsére nem jutottunk, de legnagyobbik lányom pici kora óta sokat köhög, különösen, amióta közösségbe jár. ( Most 6 éves) Sokféle gyógyszert kipróbáltunk, végül a homeopátiánál kötöttünk ki, de az igazi javulást a sószoba hozta meg. Már az első alkalom után köhögésmentes éjszakánk volt, másfél hétnyi kúra elteltével pedig teljesen kitisztult a tüdeje. Utána, ha újra köhögni kezdett, rögtön rohantunk "sószobázni", és így gyorsan legyűrte a vírusokat.

Karácsony előtt viszont vettünk egy ultrahangos inhalátort- korábban nem is tudtam, hogy létezik ilyen-, Salvus vízzel a hatása ugyanaz, mint a sóbarlangé, csak nem kell elmenni itthonról: amint észreveszem, hogy kezd köhécselni, leültetem naponta egyszer-kétszer 10 percre a tévé elé, bekapcsolom a kütyüt és nem kell köptető, hörgőtágító, antibiotikum meg egyebek.

Már az egyéves bucikámon is kipróbáltam- muszáj volt-, nem mondom, elég macerás rávenni, hogy maradjon nyugton, viszont, mivel látta a nagyobbaktól, hogy csinálják, beledugja az arcocskáját a maszkba és szuszog nagyokat. :-) És ennyi bőven elég, hogy kiduguljon az orra meg hogy felszakadozzon a tüdejében lerakódott váladék.

Szóval, próbáljátok ki, talán van a környéketeken

sóbarlang, az inhalátort pedig bizonyos esetekben fel lehet iratni, úgy lényegesen olcsóbb.

30. mtt80 (válaszként erre: 24. - Hotyka)
2008. jan. 10. 12:20

Szia hotyka!

Itt olvastam, hogy te értessz az aloe vera-hoz. Nekem más jellegű problémám lenne, ha nem lenne nagy gond, akkor írhatnék neked üzenetet priviben?

29. 0c97fbb607 (válaszként erre: 28. - Hotyka)
2008. jan. 9. 23:45
Ha ingyen adod ,akkor az segítség ,ha pénzért ,akkor az üzlet:D
28. hotyka (válaszként erre: 27. - Hoxa)
2008. jan. 9. 23:41
hát akkor majd máshogy segítek embertársaimon, mert úgy tűnik, itt nem díjazzák a segítséget...ez nem mlm forgalmazás volt...csupán egy másik ember megsegítése..
27. Hoxa
2008. jan. 9. 21:38
Az utolsó sor kivételével.
26. hotyka (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2008. jan. 8. 19:52
ezt én is tudom...nem is forgalmazok semmit sem, kizárólag ajánlottam , ha észerevetted.
25. Hoxa
2008. jan. 8. 13:08
Ez nem az mlm forgalmazás helye...
24. hotyka (válaszként erre: 23. - Gréger)
2008. jan. 8. 12:01

Igen, foglalkozom ezzel már 3 éve. Előtte soha semmilyen ilyesmi nem érdekelt, de 4 éve kezdtük el szedni, és egy bizonyos idő elteltével, amikor láttam, milyen hatása van ezeknek, na akkor döntöttem el,hogy én ezt ajánlani fogom mindenkinek, akit érdekel, hogy más is ismerje meg ezeket a nagyszerű gyógynövényeket!:-)

Ezért kezdtem el ezzel foglalkozni, mert én semmi olyant nem tudnék ajánlani másoknak, nyugodt szívvel, amit előtte mi nem próbáltunk ki, nincs tapasztalatunk róla. Én úgy nem ajánlok semmit...

De én is tudok neked hozni terméket, és szívesen elpostázom, ha kell...

2008. jan. 8. 11:50
Szóval akkor te is ezzel foglalkozol.A városunkban is ismerek pár embert, pár napon belül hozzá lehet jutni, nem?
22. hotyka (válaszként erre: 21. - Gréger)
2008. jan. 8. 11:36

Én értek hozzá!:-)))

Ezért vagyok itt, kérdezz csak bátran tőlem!:-)

Járj utána nálam!:-D

2008. jan. 8. 11:34
Igen,hallottam erről, vannak emberek, akik kifejezetten ezekkel a termékekkel foglalkoznak és értenek is hozzá.Utána fogok járni.Megírtam priviben a címet....És télen nyáron adod a gyerkőcöknek?
20. hotyka (válaszként erre: 19. - Csingi-lingi)
2008. jan. 8. 11:34

Szia!


A dobozon nincs rajta az adagolás, ezért vagyok én!:-))

Én minden ilyesmiben tudok segíteni, kérdezz bátran.

Az adagolás mindig személyre szabott...függ az életkortól, hogy mennyire gyakran beteg, és hogy van-e valami komolyabb betegsége.

Ha mindent leírsz nekem, akkor tudok segíteni, hogy mennyit is igyon egy nap belőle.

Mi a problémátok, stb...

És ha elküldöd az e-mail címedet, akkor neked is szívesen átküldök róla mindenféle infós anyagot.

2008. jan. 8. 11:20
Már látom, hogy másnak megírtad, köszi, nekem már ne írd le:) ezen rajta van, hogy egy 3 éves gyerkőc naponta mennyit kaphat belőle?
18. csingi-lingi (válaszként erre: 15. - Hotyka)
2008. jan. 8. 11:16
Szia! Megírnád nekem, hogy pontosan mi a neve, és hogy hol lehet kapni? Előre is köszönöm szépen!!!
17. hotyka (válaszként erre: 16. - Gréger)
2008. jan. 8. 11:06

Hááát...én nem javaslom az üzletben kaphatóakat...

Már csak azért sem, mert egyáltalán nem tudsz róluk semmit, azon kívül, amit ráírnak a dobozra.

Se a cégnek , gyártási technológiájának utánanézni, se pontos összetevőinek nek tudsz. És nem mellékes az sem, hogy honnan származik az az aloe, és hogyan, milyen körülmények között állítják elő. Legalábbis nekem nem mindegy, hogy mit adok a gyerekemnek, szeretek jól utánanézni.:-)

Ez az aloe a Forever Living aloe, 30 éve kapható!

És ha szeretnéd, bármikor mindent megtudhatsz a cégről, termékeiről, és arról, hogy hogyan, milyen fantasztikus körülmények között készül a gél, ami bio! A cégtulaj még a termőföldek fölött lévő légteret is megvásárolta, hogy még repülők se szennyezzék az aloe ültetvényeket! Ez azért már valami, nem igaz??:-))

Küldd el priviben az e-mail címedet és csatolok neked minden infót, amit csak tudni lehet.:-))

2008. jan. 8. 10:51
Köszi a választ, le tudnád írni, hogy melyik ez az Aloe?Van tippem, de azért biztos ami biztos.A Dm-es-t is dícsérik, az a zöld dobozos......, meg tényleg van többféle.Szóval érdekelne, hogy Ti melyiket használjátok......
15. hotyka (válaszként erre: 2. - Gréger)
2008. jan. 8. 08:33

Szia!


Teljesen átérzem a problémátokat, mi is ezzel küzködtünk , amikor még kisebb volt a fiam, úgy 3-4 évvel ezelőtt.

De el kell mondjam, hogy én is az aloe vera gélt adom nekik, 2 fiam van, 7 éves, és másfél éves.

Válaszom dus-nak: nem tudom, hogy miféle aloét adott a gyereknek, mert százféle van forgalomban, és alig néhány, ami jó, hatásos!!

Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanarról az aloéről beszélünk, de én a világelsőt adom neki, már 30 éve gyártja ezt a cég. Más aloét nem is akarok kipróbálni, mert nálunk az egész rokonság ezt használja, és tökéletes a hatása, már 3 és fél éve használjuk.

Az én nagyfiam előtte minden hónapban beteg volt, úgy kb. 2 hétig tartott, és amikor már nem használt az antibiotikum sem neki, akkor jött az injekciókúrák sorozata, stb..

Úgyhogy én is igazán tudom, hogy mit jelent ez, mert volt olyan eset, hogy 2 hét alatt, 6000 ft-ot hagytam ott a gyógyszertárban, mert kisérleteztek a gyereken, egyik héten ez a gyógfyszer, másik héten meg az. Egyre gyakrabban lett beteg, mert az antibiotikumok teljesen legyengítették az immunrendszerét. Amikor ezt meguntam, akkor kezdtem el neki adni ezt a gélt, és büszkén mondhatom, hogy azóta ha esetleg beteg is, ami nagyon ritkán van, akkor is 2-3 nap és rendbejön!:-))Szóval nem mindegy!

Ez nagyon jó immunerősítő, ősrégi gyógynövény, méregtelenít, és 250 féle hatóanyag van benne, amire a szervezetnek szüksége van a megfelelő működéshez.

Én a másfél éves kisfiamnak reggelente adok belőle 4-5 ml-t, és hihetetlen jó a hatása!

A nagyobb kapja naponta fél decijével.

Nekünk és rengeteg ismerősömnek ez bevált, én szívből merem ajánlani nektek is.:-)

Szóval nem minden aloe rossz, bár köztudott, hogy a rengeteg kapható közül csak nagyon kevésnek van gyógyhatása is!


Üdv.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook