Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség kéne! Szervezeti forma! fórum

Segítség kéne! Szervezeti forma! (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 16. 14:52
:) Szeretem amikor ilyen érdekes kérdéseink vannak
6. puritan (válaszként erre: 5. - Dzsimp)
2010. ápr. 16. 14:49

azért nem értem a kérdést, mert ugye adott két cég és azok partnerségének szervezeti formáját kell meghatározni...


egy biztos, a nagyhal megeszi a kicsit :)

2010. ápr. 16. 14:39
Na ez az én bajom is, hogy hülye a kérdés, és nem tudom, hogy mi lenne rá a helyes válasz. Pl. lineáris szervezeti forma?
2010. ápr. 16. 14:27
ilyen hülye kérdések is csak vizsgán lehetnek, a gyakorlatban megoldódnak ezek maguktól, alvállalkozói szerződéssel, egyik cég tulajdonjogot vásárol másik cégből, satöbbi...
2010. ápr. 16. 14:18

Záróvizsga kérdés.

Lehetségesnek tartja-e a konkurrens cégek közötti partnerség kialakulását, ha igen, milyen szervezeti formát javasolna és miért? - ez a kérdés

És hirtelen az a cég jutott eszembe, hogy így társulnák vele.

2. puritan (válaszként erre: 1. - Dzsimp)
2010. ápr. 16. 14:13

Tessen magyarul fogalmazni, mert ez számvitelileg értelmetlen. Mi köze a hozzájutásnak ahhoz, hogy milyen gazdasági szervezet vagy?

Vagy ha a tevékenységi körrel van a probléma, akkor egyszerűen csak fel kell venni, egyszerű adatbejelentő lap elektronikusan az Apeh felé, ami a könyvelőd feladata.

2010. ápr. 16. 14:04

Sziasztok!

Ha van egy vállalkozásom (Kerttervező kisvállalat) és nehezen tudok a sziklakerti díszkövekhez jutni, de van egy nagyobb vállalat akin keresztül sikerülne hozzá jutnom, akkor milyen szervezeti formát tudnák javasolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook