Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség kéne a Váci kórházzal kapcsolatban... Igaz, hogy altató orvost a műtéthez nekem kell szereznem? fórum

Segítség kéne a Váci kórházzal kapcsolatban... Igaz, hogy altató orvost a műtéthez nekem kell szereznem? (tudásbázis kérdés)

11. Ekka
2010. febr. 21. 18:21
..ha akarsz, választhatsz altatóorvost, de nem kötelező:))))
2010. febr. 21. 14:19

Nanaá,meg szikét is neked kell szerezned...sőt meg is műtheted magad!



No komment téma...

2010. jan. 29. 15:15
Engem tavaly műtöttek ott, és úgy volt, hogy be kellett mennem altatóorvoshoz, megnézte a leleteim, és aki a műtétem napján volt bent altató orvos, az volt bent nekem is a műtétnél. Előzőleg egy nő nézte meg a leleteim, a műtétnél meg egy férfi volt bent.
2009. szept. 5. 19:01

én sem hallottam még ilyet.

bár én nem oda tartozom.

de most volt műtétem.

előzetes műtét előtti vizsgálatokkor ambulánsan bementem egy aneszteshez és megnézte a leleteket és minden rendben volt.

a műtét napján aki volt az volt az altatósom...ennyi...

7. a7a90ace89 (válaszként erre: 5. - Gaby01)
2009. ápr. 12. 09:56
Ilyen hülyeséget sem hallottam eddig!
2008. nov. 3. 22:12
ha valakit megint megkérnek arra, hogy keressen a TB által támogatott műtétjéhez altatóorvost, akkor ezt kérje írásban, és azt pedig küldje be az Egészségbiztosítási Felügyeletre a XIII. ker. Teve utca 1/a-c. -be.
2008. máj. 29. 23:04

Köszönöm a válaszokat!

Azért vetettem fel ezt a kérdést, mert édesanyám egyik kolléganőjét ott fogják műteni a lábával, és már fél hónappal előtte szótak neki, hogy keressen ott egy altató orvost. Másik kolléganőjét egy másik kórházban műtötték orrsövény ferdüléssel, és neki is keresnie kellett.

Nekem is orrsövény ferdüléssel lesz jövő héten műtétem, és közben megtudtam, hogy elég, ha aznap reggel, a műtét előtt beszélek a dokival, hogy milyenek lettek a teljes vérkép és vizelet illetve az ekg leletek.

Köszi Barbi, hogy megpróbálsz utána járni. Az a biztos, ha a kórházban mondják meg, mi is a teendő.

2008. máj. 28. 10:43
én ugytudom hogy igen mivel megkell beszélni vele párdolgot.
2008. máj. 28. 10:39

szia én még nem hallottam ezt, anyukám 3 havonta jár be kezelésre. Modta sok minden változik a kórházba, de szerintem ez nem.

De megpróbálom megtudni neked.

2008. máj. 28. 10:27
Nem neked kell keresni, az altató orvos a kórház alkalmazásában van.
2008. máj. 28. 09:51
Segítség kéne a Váci kórházzal kapcsolatban... Igaz, hogy altató orvost a műtéthez nekem kell szereznem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook