Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítség kellene fogyás témában! fórum

Segítség kellene fogyás témában! (beszélgetős fórum)


2012. aug. 13. 08:25
Nekem is!
12. radica947 (válaszként erre: 10. - Fed9fec61b)
2010. dec. 3. 21:43
Kedves Orsi, nagyon szeretnék többet tudni a kúráról ami a férjednek sikeres volt, vagy itt, vagy privibe kérem, ha ráérsz, előre is köszönöm Icamama
2010. nov. 30. 21:23

Sziasztok!

Én nyáron határoztam el,hogy fogyni akarok mert a szülés után nem fértem bele a cuccaimba,új ruhatár meg drága kicsit.Elkezdtem nyakalni a vizet/ezért volt jó nyáron/evés előtt,és ha még éhes voltam akkor evés után is kb. fél litert.72kg voltam,most 58 vagyok.Csak eleinte nehéz de agyban dől el a dolog.Szépen lassan mennek le a kilók és nekem nem is jöttek vissza :).

2010. nov. 30. 19:55

A férjem november elsején kezdett el egy kúrát,négy hónapos.Eddig hét kg-ot fogyott!Tapasztalatból tudom,hogy ha v.ki betartja a leírtakat,simán leadhat akár 30 kg-ot is.Van olyan egyén is,aki fél évig csinálta,de elérte a célját,ami a lényeg.100%-ban természetes anyag,folyadék.Regenerálja az emésztőrendszert,ezáltal javul az immunrendszer is,és a fogyásban is segít!

A diétázók többsége visszahízik egy idő után.

Itt lehet enni,csak nem mindegy hogy mit!Az a lényeg,hogy rászánta magát!Rendbe jött a cukra,meg a vízhajtóját is elhagyhatta!!Egy csodálatos anyag!Mindketten örülünk az eredménynek.

9. maszatt (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2010. nov. 28. 13:33
nekem, bár 31 éves vagyok 3 hét kellett h beinduljon a fogyás...kitartás!
2010. nov. 28. 12:20
Nem rögtön indul be a fogyás kell neki pár hét, de ha beindult és betartod akkor biztos lesz a siker.
2010. nov. 28. 12:20
Nem mindegy hányszor eszel és ,az sem mindegy hogy mikor mit.Mert lehet túl keveset eszel és tartalékol a szervezeted.
2010. nov. 28. 12:17
Édességet már nem is eszem jóideje csak fekete csokit néha tanuláshoz,péksütiket se, kenyeret se eszem,krumplit se,tésztát is max heti 1x de nemsokat. Alapjában szinte semmit se eszek de fogyni,azt nem tudok. Úgy 5-6 kilót minimum le szeretnék adni,de lehet többet is.
2010. nov. 28. 11:58
Közeleg az ebéd.. szóval csak husi+zöldség, Anyuci fini sütijéről, meg még a szemedet is vedd le;)
2010. nov. 28. 11:57
Mit szeretnél látni a mérlegen?:)))
2010. nov. 28. 11:51

A lényeg, hogy a szénhidrátokat délutánra felejtsd el! Nem kell teljesen megvonni a szervezetedtől! Amit délelőtt elfogyasztasz, az délután felhasználod.

Tehát délután kerülni kell a csokikat, cukrokat és a lisztes dolgokat! Ha mozogsz is mellette akkor tuti a hatás, de ne akarj túl gyorsan fogyni, mert az nem lesz tartós!

2010. nov. 28. 11:41
És mégis mennyit szeretnél fogyni?:O
2010. nov. 28. 11:30

Helo!


18 éves 171cm magas 70 kg-os vagyok,nem mondanám kövérnek,alapból erős a csontozatom,de fogyni szeretnék,most kezdem el mellette a zumbát is. Kinek milyen tanácsa van,hogy minél gyorsabb és sikeresebb legyen az "átváltozás"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook