Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség, bohóc jelmezt keresek péntekre 4 éves kisfiúnak, hol kaphatok? fórum

Segítség, bohóc jelmezt keresek péntekre 4 éves kisfiúnak, hol kaphatok? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 9. 22:25

Miért nem készíted el Te magad a jelmezt?

Emlékszem annak idején én mindig magam készítettem a gyerekek megmondták, hogy minek szeretnének felöltözni és én éjszakákon át készítettem, reggel meg munka!

Most is ilyen vagyok!

2010. febr. 9. 17:41
A Vateran láttam bohóc ruhát, nem is olyan drágán.
6. Éffi85 (válaszként erre: 2. - Szirkipee)
2010. febr. 1. 21:59
+ egy ping-pong labda kettévágva, befestve pirosra
5. Szirkipee (válaszként erre: 4. - Mamika2)
2010. febr. 1. 21:54

Nincs mit, csak ma láttam jelmezeket pont és azt hoszem bohócos is volt, de nem feltétlenül kell tiritakra elég csak egy sima élénk színű bár lehet hogy jobb a tara :D

de lehet egy színes valami olyasmi póló ami már nem kell, meg egy- két más színű és akkor csak simán rávarrni ami nem nagy dolog. és szerintem max 2 óra alatt elkészíthető meg hozzáértés nélkül is :D

2010. febr. 1. 21:51

Sajna nekünk nincs olyan ruhánk, ami tiri-tarka, de én amúgyis alkalmatlan vagyok a jelmezkészítésre még alap fokon is, vennék inkább, de sehol semmi max. vidéken, de onnan meg nem biztos, hogy felér csütörtökig, ugyanis pénteken lesz a farsang!:(((

Azért köszi a Lidl-t megnézem!:)

2010. febr. 1. 21:48
ja kihagytam a piros orrot amit meg lehet csinálni valami meggyes labellóval hogy mégse igazi rúzs legyen
2010. febr. 1. 21:46
Ma láttam a Lidl ben jelmezeket!! ott meg lehet próbálni, ha másnem akkor színes ruhára jó nagy gombok meg egy jó nagy cipő és egy papírsapka :D
2010. febr. 1. 21:44
Segítsééég, bohóc jelmezt keresek péntekre 4 éves kisfiúnak!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook