Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség az ismerkedéshez fórum

Segítség az ismerkedéshez (beszélgetős fórum)


16. martini64 (válaszként erre: 2. - Pirosalma)
2010. júl. 29. 20:04

Tudod, az jutott eszembe, kellett volna egy receptet íratni a nevedre, amin egy randi van felírva (unam), és ragaszkodni hozzá, hogy itt akarod kiváltani a receptedet.

Mindegy, végülis ugyse lett belőle semmi.

15. d8d7f319a3 (válaszként erre: 14. - Pirosalma)
2010. máj. 16. 18:41

Szia!

Tudd, hogy Te mindent tőled telhetőt megtettél az ügy érdekében, és a Hoxa többi tagja nevében is merem kijelenteni, hogy büszkék vagyunk rád! :-)

Mindennek oka van, ez járjon a fejedben! Talán máshol vár rád a nagy szerelem, és soha nem tudhatod, hogy mikor találjátok meg egymást azzal a valakivel, akit neked szánt az ég!

Fel a fejjel!

14. Pirosalma (válaszként erre: 12. - 9242a6388c)
2010. máj. 16. 10:30

Köszönöm, tényleg!


Hát ez sem jött össze.


Elmentem a gyógyszertárba, ő is ott volt, vettem egy Sensodyne fogkrémet (jobbat nem tudtam már kitalálni), majd megkérdeztem, milyen napja volt, és hogy mikor végez. Mondta, pár perc múlva (nem sokkal zárás előtt mentem). Erre megkérdeztem, megvárhatom-e. Mivel nem nagyon tudott mit felelni (= nem mondott semmit, de láthatóan kínosan érezte magát), elköszöntem.


Iwiwen még írtam neki, vissza is írt, és elmondta, sok az az 5 év közöttünk.

13. e61ee7c124 (válaszként erre: 11. - Pirosalma)
2010. máj. 16. 09:40
Csak most olvasom a történeted. Mi történt?
12. 9242a6388c (válaszként erre: 11. - Pirosalma)
2010. máj. 16. 09:37
sajnálom:O((.
2010. máj. 16. 09:34
Sajnos tárgytalan, a topik témáját vesztette.
2010. ápr. 24. 10:06

Sziasztok!


Mindenkinek köszönöm a válaszokat, átgondolom a leírtakat.


(Igen, Panka, majd lírom:-)

9. 9242a6388c (válaszként erre: 4. - 9242a6388c)
2010. ápr. 23. 20:36
Leirod majd, hogy mi történt? Csak nagy vonalakban:D...
8. minike26 (válaszként erre: 2. - Pirosalma)
2010. ápr. 23. 20:26
sztem menj oda zaras idoszakba es vard meg meg vegez, utanna hivd el egy italra vagy vmi..
2010. ápr. 23. 20:15
sziasztók,szerintem.a hóxán is lehet ismerkedni.de,van,több.hónlap./lényeg,hógy,legyél.nyilt, nyitót.öszinte.ha,tuti,hivd,fel. sók sikert,mindenkinek. udvözlettel. ágnes1219
2010. ápr. 23. 19:41
Ha tudod a nevét, jelöld be az iwiw-en! És írj neki egy privát üzenetet, hogy ugye megtisztelsz azzal, hogy az "ismerősöm" leszel? Erre majd csak mond valamit! Én is így jöttem össze a mostani párommal! Fel a fejjel! És nagyon sok sikert! :-)
2010. ápr. 23. 19:35
Hívd el nyugodtan. Ha esetleg nemleges választ kapsz, akkor legalább nem rágod magad ezen. De szerintem is érdeklődik irántad :)
4. 9242a6388c (válaszként erre: 2. - Pirosalma)
2010. ápr. 23. 19:32

Szia Pirosalma!


Szerintem hogy kérdezett rólad, mármint, hogy mikor kezdődik a vizsgaidőszak, az biztos jele, hogy érdeklődik...

1. esetleg az iwiw-en egy levél, (vicces)és egy találkozó lehetőségét is felvetheted.

2.Bemész a gyógyszertárba és személyesen kérsz találkát.

3. hiperdinka zizicsaj (válaszként erre: 2. - Pirosalma)
2010. ápr. 23. 19:31
Szerintem egyszerűen hívd el randira. Igyatok meg valahol egy kávét:)
2010. ápr. 23. 19:24

Sziasztok!


Kb. egy hónapja bementem a közelünkben nemrég nyílt gyógyszertárba, és volt ott egy nagyon helyes gyógyszerész hölgy (25 éves; én 21 vagyok).

Egy oltást rendeltem. Már majdnem távoztam, mikor visszeléptem hozzá, és még egy C-vitamint kértem (ez persze ürügy volt).


Múlt hét hétfőn voltam ismét voltam a gyógyszertárban, akkor is ő volt (azaz nem csak ő, de én ügyesen megvártam, míg megüresedett a hely nála).

Megszólítottam, beszélgettünk (már este volt, zárás előtt nem sokkal, alig voltak) erről-arról. Érdeklődőnek tűnt az irányomban, bár az is lehet, csak nekem tűnt így. Egy oltást (az első ismétlését) rendeltem meg, amiért persze vissza kellett menni (ügyes:-).


Szerdán visszamentem, ő nem volt, így az oltás átvételét el kellett halasztanom.


Csütörtökön már szerencsével jártam. Ahogy beléptem, meglátott, és mondta: „Hozom.” (ti. a megrendelt oltást). Kicsit kényelmetlen volt a helyzet, nem is tudom, miért; talán mert ott volt két kollégája is. Én megköszöntem, majd az oltással távoztam.


De amint kiléptem, gondoltam, ezt nem lehet ennyiben hagyni. Visszamentem hozzá, majd szabadkoztam:

„Valami kiment a fejemből. Magnéziumot szeretnék.” Előkereste a magnéziumot, majd váratlanul megkérdezte: „Mikor kezdődik a vizsgaidőszak?”. És akkor elkezdtünk beszélgetni.


A beszélgetés időtartama kb. 7-8 perc lehetett, amikor egyszer csak a kollégáira nézett, majd zavartan azt mondta: „Kérsz még valamit?” Így fejeződött be. Talán „csúnya szemmel néztek rá”, mert már zárás volt; vagy csak cikinek érezte, hogy ott voltak a kollégái, nem tudom.)


Ennyi a történet, most a kérdésem:


Mit tanácsoltok?

Nem szeretnék hetente mindig más ürüggyel oda járni (igazából sem magnézium, sem C-vitamin nem kellett éppen). De ez is megoldható lenne, van kiváltandó recept, úgyis elállnak a gyógyszerek.


Ugyanakkor cikinek tartom, hogy állandóan oda járok, és szerintem neki is „hülyén jönne le” (szerintem föltűnt neki, hogy kedvelem). Szeretnék kezdeményezni, de nem tudom, van-e barátja (az Iwiwen nincs kiírva semmi), tényleg elég szimpatikus vagyok-e neki. Abban elég bizonyos vagyok, hogy föltűnő volt számára a viselkedésem.


Előre is köszönöm mind a véleményeket, mind a tanácsokat!

2010. ápr. 23. 19:21
Segítség az ismerkedéshez

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook