Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsééég! Aki tanára miatt hagyta ott az iskolát írjon nekem! fórum

Segítsééég! Aki tanára miatt hagyta ott az iskolát írjon nekem! (beszélgetős fórum)

21. ronka
2008. jan. 29. 23:51
Én a Lányomat vittem másik iskolába az osztályfőnöke miatt.Az új suliban nem volt vele probléma.Szerették és szeretett oda járni.Minden gond nélkül leérettségizett sőtt még a főiskolát is akadály nélkül vette.
20. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - E6de8ea912)
2007. nov. 20. 21:54

Az ilyesmi nagyon tetszik nekem! :)

Engem a középiskolás mataktanárom nem szeretett, ketteseket, hármasokat adott, pedig őszintén állítom, ennél jobb voltam! Az érettségim 5-ös lett! Tetszett az arcjátéka amikor kihirdették az eredményt! :D


Mi a kisebbik lányunkat vittük másik suliba és nagyon örülünk a döntésnek. Nem voltak rossz tanítók, de a gyerekkel nem kerültek egy hullámhosszra.

19. dus
2007. nov. 12. 22:21
Én is a tanárom miatt hagytam ott a sulit és váltottam egy másikra! Nem is akármilyen tanár miatt! A saját osztályfőnököm és szakmai tanárom miatt! ez után egy másik suliban simán leérettségiztem, és meg lett a szakmám is. Bár nem abban dolgozok, de meg lett! Tudnék én erről még mesélni......!
18. Mocori
2007. nov. 10. 19:22
Nem hagytam ott én sem a sulit, de a fizika tanárom állandóan engem feleltetett (pl. ha bejött az oszt.terembe és hangzavar volt, vagy épp megszólaltam, stb.), így az osztálytársaimnak átlagban 3-4 jegye volt, míg nekem 10-11. Négy évig így volt ez...:(
2007. nov. 10. 18:44

Én nem hagytam ott a sulimat, sőt nem is fogom, ha rajtam múlik!

Minden álmom az volt, hogy matekkal menjek tovább, de ezen a héten a kedvenc tantárgyamat (matek) sikerült úgy megutáltatnia velem a tanárnak, hogy soha többé nem szeretnék matekkal foglalkozni!!!!!

2007. aug. 3. 15:50
Na, ez velem megesett.
15. Ági28
2007. aug. 3. 13:26
Tudnék mesélni. Mi érdkel konkrétan?
2007. aug. 3. 13:20

Én a Ph.D.-mat nem fejeztem be a témavezetőm miatt.

Ha megfeszültem, akkor sem volt jó neki semmi, és egy idő után már óránként a szemembe vágta (lehetőleg a hallgatók előtt), hogy ha rajta múlik, soha nem lesz belőlem dr...

Az alap problémája az volt, hogy bárhogyan is alázott, nem bőgtem el magam előtte sohasem...Minden kolléganőt, tanszéken dolgozó nőt megríkatott; de miután egyszer sikerült őket így nyilvánosan megaláznia - mert ezt mindig közönség előtt tette -, utána leszállt róluk...

Mivel én sosem sírtam előtte, én lettem a céltáblája majd' 2 évig.

Már csak 1 szigorlatom+a védés lett volna hátra, de inkább leléptem. Nem bántam meg.

2007. jún. 3. 11:16
Én egy katólikus!!! iskolába jártam és az apáca közölte velem harmadik félévkor matekból, hogy ha ott maradok, akkor az érettségin meg fog húzni. Átmentem egy "rendes" gimnáziumba, nem igazán feszültem meg a tanulásban és simán 3-asra érettségiztem matekból!!!
2007. máj. 10. 11:56
Én 3 év után hagytam ott a gimit a töritanárom miatt, meg még többen, mert akkor másodszor buktatott meg, aztán a pótvizsgán meg csodálkoztak, miérft tudok ennyi mindent, amikor ez nem kell a ketteshez. Persze mindig tanultam, felmondtam az osztályfőnöknek, meg anyukámnak, nála mégsem értem el egyesnél jobbat. Átmentem egy sokkal erősebb gimibe, ahol jó eredménnyel leérettségiztem. Sajnos egy életre tönkretett az a hülye picsa. Mai napig utálom, és sokat tanultam belőle, mit nem fogok a gyerekemnek megengedni. Nehogy őt is tönkre tegye valami nem odavaló embertelen lény.
2007. máj. 4. 08:45
nekem pár osztálytársam hagyta ott a sulit egy majom tanár miatt. csak a lehurrogás, megalázás. aki viszont kedvenc volt, annak olyan kedvezmények voltak a vizsgán, hogy az már nevetséges volt.aki egyszer nem volt felkészült, az akármit csinálhatott, bunkózott vele a tanár.
10. e6de8ea912 (válaszként erre: 9. - F72d419d5f)
2007. máj. 3. 22:23

Lehet,hogy igazad van,de én eddig kerültem vele a tálkozást.Jó néhány hónapja találkoztunk és beszélgettünk,ő lépett oda a lányomhoz.

A beszélgetés végén kiderült fogalma sincsen róla,hogy én ki vagyok.

Nos ő sokkal mélyebb benyomást tett rám még évekkel ezelőtt,mintsem elfelejtsem.

9. f72d419d5f (válaszként erre: 8. - E6de8ea912)
2007. máj. 3. 08:06
Én a helyedbe elmennék a volt tanárodhoz és meglobogtattnám előtte a sok bizonyítványomat: hadd egye meg az irégység
2007. ápr. 27. 22:50

Még általános suliban annyira utált az osztályfőnököm,hogy mindent elkövetett,hogy rossz jegyet kapjak.Mindig akkor hívtak ki felelni mikor egy felgyógyult betegségemből mentem vissza tanulni,vagy hinyoztam valami miatt.Elég sokat hiányoztam mert idegileg kikészítettek és külömböző betegségek formályában jött ki rajtam.Mikor pályát kellett választani azt mondta a szüleimnek ne tanítassanak tovább,mert annyira hülye vagyok,hogy amit délután megtanulok másnap reggelre elfelejtem:)))Jó mi???

Nos azóta eltelt 14 év 7 szakmám van,mindet négyessel,ötössel végeztem.Igazgatói dicsértekkel,szakmai elismeréssel.De mennyire elrontották az életemet ott még a legelején,és azóta minden vágyam,hogy bebizonyítsam:tehetséges,és okos vagyok én is,mint bármelyik embertársam!

7. rika
2007. ápr. 4. 08:38
Én nem hagytam ott a sulit, de végigcsatáztam a 4évet a töritanárommal. Lehúzta a jegyeimet, megbuktatott az érettségin ok nélkül, pontot vonott le a dolgozatomból mert szerinte másképp kell írni a nevet, stb...
2007. ápr. 3. 12:36
Közgazdasági szakközépbe jártam. A gyors- és gépírás tanárnőmnek nem én voltam a kedvence. Második évvégén megbuktatott mindkét tantárgyból. Átmentem egy másik suliba, ahol csodák csodája ment mindkét tantárgy.
2007. febr. 16. 12:32

Sziasztok!


Én a matek tanárom miatt hagytam ott a gimnáziumot két év után. Akármit csináltam sehogy nem volt jó neki. Jobbnak láttam, ha elmegyek, mert annak semmi értelme nem lett volna, hogy minden évben megbuktasson.

2006. dec. 22. 11:16
Nekem a volt osztályfőnököm gratulált anyunak amikor otthagytam a szakközepet, és azt mondta, hogy amíg ő a tanárom megbuktatott volna. Örül, hogy elmegyek, mert nem vagyok ide való. A többi tanárral semmi bajom nem volt, de ez a szutyok teljesen kikészített, annyira utált. De legalább elérte a célját, mert otthagytam a sulit.
3. mamóca (válaszként erre: 2. - 67796372eb)
2006. dec. 4. 18:41
Erről aztán tudnék mesélni! Pontosan mire vagy kíváncsi? /nő, 29, érettségi, jelenleg fősuli 1.évfolyam/
2006. nov. 29. 19:54

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene! Vizsgabeugrónak azt kaptuk, hogy tegyünk fel pár kérdést /nem/kor/végzettség/ olyanoknak akik a tanáruk miatt hagyták abba az iskolát!

Lécci segítsetek nekem!

Előre is köszi!

2006. nov. 29. 19:52
Segítsééég! Aki tanára miatt hagyta ott az iskolát írjon nekem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook