Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítő kezek. fórum

Segítő kezek. (beszélgetős fórum)


9. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 8. - Aeb0378846)
2012. jún. 21. 16:04

Tudom. Nekem egyszer szinte az eletembe kerult , hogy nem figyelttem az ilyen megerzesre.De errol inkabb nem irnek. Volt nagyon sok ilyen eset.Viszont a ferjemet akor lattam eloszor mikor utban volttam ide. Akart kuldeni fenykepet, de elutasitottam.Hat ... oltonyos fickora vartam, de egy igazi parasztot kapttam. Maskep nem csalodtam.Meg elso nap mondtam, egy negativumot, azt mondta, bebizonyitja nincs igazam.Igazam volt.

Nem vagyok jos, nincsenek ilyen latasaim, de egy ido uttan akarva akaratlanul elkezd figyelni.

Gyerek koromban nem emlekszem , hogy let volna ilyen.

8. aeb0378846 (válaszként erre: 7. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 21. 15:13

Szerzetest?

Azta... kérdezhetem hol élsz?

Köszönöm a sztorit. Élénken él az emlékezetemben egy történet. Nagypámék házában éltünk mig a miénk készült, kb 3 éves lehettem, de a sztori élénken él bennem. Egy ismerős jött nagyapámhoz, egy 60 körüli férfi, szabályos füst gomolygott körülötte, bejött a szobába, ahol a testvéreimmel játszosttunk. Megbénított a félelem, nem tudott volna tenni semmit , hisz egy sor felnőtt volt a szomszédba, de elkeztem kiabálni hogy menjen ki innen rossz ember.Nagyapám 1 percen bellül ott volt, nem sírtam nem hisztiztem tényként közöltem hogy rosszat akar, és azonnal menjen el.A füst ami a mai napig mejelenik, ha számomra gonosz vagy veszélyes emberek kerülnek a környezetembe. Nem vagyok idegbajos:)

7. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 5. - Aeb0378846)
2012. jún. 21. 15:02

Meselem az utolso tortenetet:

Nem reg befogadtunk egy szerzetest. Rosz erzesem volt velle kapcsolatosan, de mindig ugy tartottam, ha vallaki nem segit es megtehetne megerdemli , hogy roszabb helyzetbe keruljon mint aki az ajtajanal kopogtat. Az elso honapba nem is volt velle baj. A ferjem itt mert hagyni velle egyedul par napra es ezen a teren nem is csalodtunk.

Az elejen csendes kedves, nyugot ficko voltaz elejen.Aztan hirtelen megvaltozoteloszor apro dollgok, majd a vegenolyan dollgokat csinalt, mondot, hogy eleklet menjen. Ha nem jovunk rea, hogy ideg beteg , nem tudom mit csinalt volna velle a ferjem.Most mar a ferjem veszelyesebbnek tartja mint en.

6. melindike (válaszként erre: 5. - Aeb0378846)
2012. jún. 21. 14:27
Akkor kerüld el! Mert úgyis ott lesz benned az a rossz érzés és nem fogsz tudni neki úgy segíteni, ahogy szeretnéd.
5. aeb0378846 (válaszként erre: 4. - 2f661e7cc5)
2012. jún. 21. 14:24
Ez érdekel, mikor sikolt benned valami hogy kerüld el kerüld el....
2012. jún. 21. 14:19
Energia vampirok vagy nem vampirok: van hogy megerezuk, hogy vallakinek tenleg szuksege van rank es van, hogy vallaki lehet hogy tenleg szuksege van segitsegre , de veszelyes szemely.
2012. jún. 21. 14:15

Azért mert van, akit szimpatikusnak tartunk és van, akit nem.

És igen, szerintem is vannak energiavámpírok, akikkel ha beszélsz akár csak 5 percet, azt érzed, hogy totál lefáradtál tőlük. :)

2012. jún. 21. 14:11
Szimpátia, együttérzés... ilyenek vagyunk.
2012. jún. 21. 14:09

Nem rég történ, egy számomra ismeretlen nő jött be, valamiért eget földet megmozgattam hogy segítsek.

Máskor meg, inkább becsukódom, valami rossz érzés fog el az illetővel kapcsolatban. Miért van hogy egyes embereknek szívesen segítünk másokat meg legszívesebben kerülnénk 5 km es körben.Hiszed hogy vannak enegria vámpírok?Arra gondolok hogy egyszerűen rosszul vagy a közelükben, minden konkrét ok nélkül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook