Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segített valakin az inozitol tartalmú étrendkiegészítő? (PCO, IR) fórum

Segített valakin az inozitol tartalmú étrendkiegészítő? (PCO, IR) (tudásbázis kérdés)


2018. máj. 10. 18:35
Engem is érdekelne!:))
2018. máj. 8. 12:43

Elég régen járt itt valaki is, de engem is érdekelne, hogy IR-ben segített-e valakinek. Az egyik fészes csoportban egy IR-es a 160gr ch, a napi 5x átkezés és mozgás valamint az inozitol segítségével igen látványosan formásodott. Kb 1 év alatt. Szóval nem kell csodákra gondolni, mert azt én sem hiszem el, ha valaki egyetlen hónap alatt fogy tizen-huszon kilókat. De ő feltette a képét és engem is elkezdett érdekelni a dolog.

A kérdésem így most nekem is az, hogy ismeri-e valaki (persze az említetten kívül), használt-e neki? Ez nem fogyasztó szer, viszont ha igaz, hogy a vércukor szintjét képes egyensúlyban tartani, akkor megszűnnek a falási rohamok és talán fogyni is lehetne emiatt. Jó lenne, ha olyanok írnának, akik szintén IR-esek. Tudom, az első reakciója, annak akinek nincsenek hasonló gondjai, hogy na megint egy újabb... Kérem, hogy ők nyugodtan lapozzanak. Köszönöm! :)

2015. aug. 30. 14:32

Köszönöm a választ.

Fogyni is lehet a segítségével, ha eddig az inzulinzavar miatt nem sikerült?

2015. aug. 2. 21:45
Ha az Inofolicra gondolsz akkor igen. De legalàbb 2-3 hónapig szendned kell. Utàna javulni fognak az eredményeid ☺
2015. júl. 31. 19:42
Segített valakin az inozitol tartalmú étrendkiegészítő? (PCO, IR)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook