Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítenétek megírni egy motivációs levelet? fórum

Segítenétek megírni egy motivációs levelet? (tudásbázis kérdés)

4. Zoella96 (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2015. jan. 30. 18:52
Igen,ezt én is megtaláltam,de szinte az egész a munkatapasztalatáról szól. Ami nekem nincs.
2015. jan. 30. 18:51
2015. jan. 30. 18:47
*kérdésbe
2015. jan. 30. 18:47

Sziasztok! :)


A helyzet röviden: SOHA nem írtam még motivációs levelet, így nem nagyon tudom mit írhatnék bele. Találtam egy irodai asszisztensi (titkárnői) állást meghirdetve,viszont elég sok kérdéseb ütköztem még a levél elején. Mi legyen a megszólítás,ha nem tudom pontosan,hogy kinek küldöm? Másrészt pedig mit írhatnék bele? Nincs semmilyen munkatapasztalatom,és még csak egy érettségim van (mivel ugye 18 éves vagyok). Nem akarom,hogy annyiból álljon az egész,hogy jajj de ügyes-okos kislány vagyok,és azt sem szeretném,hogy ugyan az legyen leírva benne,mint az önéletrajzomban. Viszont fontos lenne ez a dolog,mert szeretnék suli mellett dolgozni,és ez egy nagyon jó lehetőség lenne. (Persze folyamatban van egy másik dolog is,de azt nem szeretném elszólni,mert még nagyon nem biztos és leghamarabb majd csak március végén lesz róla konkrétabb információm,úgyh maradok egyenlőre ennél a titkárnős dolognál.)


Mindenféle tippet,tanácsot,esetleg konkrét mondatokat szívesen fogadok. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook