Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítenétek gyermekorvost találni? fórum

Segítenétek gyermekorvost találni? (tudásbázis kérdés)


6. rétibaba (válaszként erre: 3. - Andesz80)
2011. nov. 24. 14:56
Igen, megköszönném:)
2011. nov. 24. 14:42

Én máshol lakom,így orvost ajánlani nem tudok, de azt mindenképp gondold végig, hogy mik az elvárásaid felé!

Itt a helyi gyo várójában cikk van arról kiragasztva, hogy a homeopátia az egy nagy átverés...mi inkább tovább mentünk három faluval, és homeopata orvost választottunk, akin én még soha nem láttam fehér köpenyt, és a négy éves fiam eddig nem kapott antibiotikumot, pedig szokott néha beteg lenni. Nagyon nem mindegy a doki szemlélete, hogy mennyire illeszkedik a tiétekhez!!!

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Rétibaba)
2011. nov. 24. 14:39
Az nagyon komoly, hogy Nagytarcsán nincs gyerekorvos. :O
3. andesz80 (válaszként erre: 2. - Rétibaba)
2011. nov. 24. 14:21

Én szívesen megadom az elérhetőségeit. Sokat nem tudok róla, mert a kisfiam 4 hónapos. Hozzánk általában aznap kijön ha hívom. EGyszer volt az oltóanyag hiánya miatt, hogy csak másnap tudott jönni.

Több helyen rendel, Gyömrő és Veresegyház.

Érdekel?

2011. nov. 24. 13:53

Sziasztok!

Nagytacsára költözünk, és mivel ott nincs gyermekorvos, a védőnő azt javasolta keressek a 16 v 17.kerületben orvost a 2 éves fiamnak.

Tud valaki esetleg jó orvost, akit alkalom adtán esetleg házhoz is lehet hívni?

Köszönöm

2011. nov. 24. 13:52
Segítenétek gyermekorvost találni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook