Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítene valaki? fórum

Segítene valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
38. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 37. - Aeb0378846)
2012. ápr. 13. 11:12
Jaj,dundolka))nem sértő:))Azt hittem a tapló,az bunkót jelent,vagy helyesbítek én arra szoktam használni ha valaki bunkó.
2012. ápr. 13. 11:04
Amúgy felénk a tapló érzéketlent, érzelem mentest jelent. Ha sértő, akkor a férjtől is bocs. Úgy módosítom , miért vagy a nejeddel érzéketlen?
36. aeb0378846 (válaszként erre: 35. - 4fbd4b2862)
2012. ápr. 13. 11:04
MÉGEGYSZER BOCS, FÉLRÉRTHETŐ VOLTAM.
2012. ápr. 13. 10:50
Akkor sorry,dettó:)))
2012. ápr. 13. 10:50
Baszki:))tök ideg lettem
33. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 29. - Aeb0378846)
2012. ápr. 13. 10:49
Jó modor?Te taplóztad le a férjet először:))Így ez a hozzászólásod érvényét vesztette!Kellemes hétvégét!
2012. ápr. 13. 10:48

SZOFI35 Ne haragudj, nem neked szólt, másik fórumon jelentette ki egy kommentelő hogy az akit vernek agyilag zokni.

Nem rád vonatkozik.

2012. ápr. 13. 10:39
Arra meg,hogy bárki is jó modort tanuljon tőlem,erre végképp nem kértem senkit,főleg téged nem..
2012. ápr. 13. 10:37
Ne haragudj,pontosíts légyszi,mert a zokniagyú szót nem ismerem,ergo soha nem is használtam!Majd én eldöntöm,hogy mit gondolok magamról,rendben?Neked is legyen nagyon szép napod!
29. aeb0378846 (válaszként erre: 28. - 4fbd4b2862)
2012. ápr. 13. 10:29

Ebben teljesen igazad van.



AZ őSZ KÖLTŐNEK ÜZENEM, FOGLAKOZZ MAGADDAL, TUDOD TE MÁSOKAT ZONKIAGYÚZOL.Volt egy kijelentésed miszerint aki hagyja hogy bántalmazzák zokniagyú, szóval jómodort nem tanulok tőled.

Nem vagy különb senkinél, hiába vagy te te.

28. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 25. - Zsotti)
2012. ápr. 13. 09:40
Hát,tudod a feleséged helyében és simán el húznám a csíkot pár hónapra,csak,hogy meglássam hogyan is boldogulsz!Azért vissza vehetnél ebből a védekező állásból,mert most is a nejedet hibáztatod,holott ha lefoglalod a gyerekeket Ő 1,5 alatt meg lett volna mindennel!A másik dolog pedig,ha itt vagytok mind a ketten a Hoxán,mind a ketten egy klubban vagytok akkor miért nem tudjátok megbeszélni a problémátokat?Azért pedig ne minket hibáztass mert a feleséged ilyen-olyan dolgokat írt a naplójában,rólatok a kapcsolatotokról,gondolom amiket ott írt azt nem álmodta hanem megtörtént!
27. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 20. - Zsotti)
2012. ápr. 13. 09:02
Nem értem,miért írod a "férj"szót nagybetűvel....tedd össze a két kezed inkább,hogy ilyen feleséged van...Mi az,hogy takarodjon el,ha nem tetszik neki valami?Hát szégyellheted magad!
26. HnéViktória (válaszként erre: 25. - Zsotti)
2012. ápr. 12. 19:52

Mosom kezeimet...én nem azt írtam,hogy konkrétan Te nem segítesz,hanem,hogy alap esetben aki otthon marad arra hárul a háztartásból és a gyermeknevelésből a több.


Amúgy jól alakult ez a fórum,panaszkodott a feleség,belépett a férj,na ezért nem szabad két ember dolgában beleszólni,mert az igazat csak Ők ketten tudják,és ráadásul aki ilyenkor beleszól a végén,úgyis Ő marad a pácban.


Végezetül nektek nagyon sok boldogságot,nyugi mindenhol vannak mélypontok és viták...:)

25. zsotti (válaszként erre: 22. - HnéViktória)
2012. ápr. 12. 17:01

Hadd kérdezzem meg, hogy hol van az leírva, hogy nem segítek? Az, ha valaki kiragad egy szövegkörnyezetből 1-2 szót, az nem teljes, sőt, ha egy vita, vagy vitás helyzet következtében kialakult hangulatot írunk le, az is csak 1 pillanatnyi állapotleírás, nem egy összkép!

De beszéljünk erről az esetről: Valóban, gyenge pontom az ünnepnap, alapvetően túlértékelt napokról van szó szerintem. De a gyerekek miatt elfogadom, nekik legyen öröm!

Ez a húsvét is kb úgy indult, mint az összes többi ünnepnapunk. Előtte 1 héttel már az ideg, hogy gyorsan, nagytakarítás, dekorációk, stb. Általában ezek azok a dolgok, amikre kb semmi idő nem elég, ilyenkor szokott a feleségem túlpörögni dolgokat. Többnyire amiatt van a vita, hogy előtte nem egyeztettük le a terveket, a mit és hogyan, milyen ütemben kérdéseket. Ilyenkor, ha homokszem kerül a gépezetbe akkor van a bumm. Pedig csak átszervezés kérdése lenne, de ha nem ismerem a teljes nap menetét, hogy adjak tippet? Kb itt van köztünk egy kommunikációs szakadék, majd szó szót követ.

Valóban, ilyenkor én is ingerültebben kezelem a kérdést, és sokkal bántóbbak az egyes megjegyzések, miért így, miért úgy csinálod, ez így nem jó, én nem így csinálom...stb. Ezért Bocsánatot kérek.

De azokat a dolgokat, amiket itt írnak egyesek, hogy nem segítek, nem szeretem a gyerekeimet...stb igenis kikérem magamnak!

24. 25d4b44717 (válaszként erre: 22. - HnéViktória)
2012. ápr. 12. 16:13
ezzel egyetértek.
23. 25d4b44717 (válaszként erre: 21. - Aeb0378846)
2012. ápr. 12. 16:11
te mindenhol mindenkit ilyen sértőn minősítessz?Vagy csak az ismeretlenekkel vagy ilyen minősíthetetlen?
22. HnéViktória (válaszként erre: 17. - Zsotti)
2012. ápr. 12. 16:01

Mi az érem másik oldala?


De tényleg azon egy véleményem vagyok én is,ha a feleség dolgozik,a férj otthon van,amiben tud segítenie kell.Nálunk is volt ilyen szitu.

21. aeb0378846 (válaszként erre: 20. - Zsotti)
2012. ápr. 12. 14:33
Hát akkor miért vagy a nejeddel, tapló?
20. zsotti (válaszként erre: 19. - 4fbd4b2862)
2012. ápr. 12. 13:59

de ácsi, mert ez az igazi hülye 100%-os rokkant nyugdíjas, mindezt 29 éves fejjel.

Akinek nem jött volna le, a Férj őkegyelme voltam.

2012. ápr. 12. 13:31
Szia!Ha Te eltakarodsz az ő házából.akkor ki fogja fizetni a számlákat ,mert őkegyelme fizikailag munkaképtelen?Egy igazi hülye a férjed,ne haragudj...Szóval nem ácsi....
18. Muraja (válaszként erre: 17. - Zsotti)
2012. ápr. 11. 08:26
Pontossan !
17. zsotti
2012. ápr. 11. 06:19
Ácsi Emberek! Ahhoz, hogy ilyen következtetéseket levonjatok, nem kéne ismerni az érem másik oldalát is? Már ne is haragudjatok, de Sértő amiket írtok, és köszönőviszonyban sincs a valósággal.
2012. ápr. 9. 09:18

Elolvastam. Elég szomorú. Nagyon kedves, talpraesett nő vagy az látszik abból ahogy írsz. Sok férfi megadna mindent hogy találjon egy ilyen nőt aki így viszonyul hozzá mint te a férjedhez.

Meg az is látszik, hogy szereted annak ellenére hogy így viselkedik veled és próbálnád valahogy menteni ezt a házasságot.

Biztos hogy most kell idő meg türelem, de ha nem változik a helyzet akkor el kell menned különben rámégy az egészre hosszú távon.

2012. ápr. 9. 09:02

Sír a lelkem, ha ilyet olvasok.

Isten gyönyörű világát nemszabadna így elcsúfitani három ártatlan ember számára!

Bár ne lenne igazam, de félek,van valakije.

Segítenék,de nem tudom miben lehetnék segítségedre.

Talán egy tanács,légy kicsit türelemmel.Lehet ez csak muló állapot,.utána minden rendbejön.Te továbbra is légy kedves.,akkor fog még az ő szíve fájni érted.

2012. ápr. 9. 07:06

Ha nem is házasságból, de kapcsolatból leszűrt tanulság: te egyedül nem mész sokra. Ha csak te akarod menteni, jobbítani ezt a kapcsolatot, és a másik még csak egy jó szóra sem méltat közben, akkor nem jutsz el sehová. Ehhez sajna ketten kellenek! Vagyis, kellenének.

A kommunikációs hibákat nem lehet eléggé túllihegni.

2012. ápr. 8. 19:07

szia szerintem a pasidnak magával van baja és magával elégedetlen és ha ez felgyűlik benne ugy vezeti le a feszkot hogy rádvetiti ki a dolgokat...


ha vele akarsz lenni akkor meg kell hogy oldja a saját gondjait ő, te meg csak szeresd.


és ne vedd magadra amit mond mert nem is rád mérges hanem magára pont ezek miatt az okok miatt.


miért nem munkaképes? beteg? balesete volt?

12. Bcicus
2012. ápr. 8. 18:22
Te minek vagy ezzel a pasival? Aki csak a rabszolgájának tart téged és a gyerekeit sem szereti.
11. mosolyka1111 (válaszként erre: 8. - 1b0de372a7)
2012. ápr. 8. 16:57
Hát igen. És az a szomorú, hogy a fórumindító kétségbeesetten küzd azért, hogy jobb legyen, azon gondolkozik, mit csinálhatna még jobban, közben pedig a másik fél tojik az egészre. (Dettó, mint a barátnőméknél:((
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Maszat27)
2012. ápr. 8. 16:37

"Segítene valaki?"

Persze. Mondjuk leginkább te magad tudsz segíteni magadon.

9. syria (válaszként erre: 1. - Maszat27)
2012. ápr. 8. 16:29

Egyedül nem fogsz tudni kimászni ebből a gödörből. Ahhoz két ember kell.


Nem lehet, hogy a férjedet frusztrálja, hogy te vagy a családfenntartó, s láthatóan többet bírsz dolgozni, mint ő?


Persze, ha így is lenne, akkor sem megoldás semmire a viselkedése. Duzzogni, kifogásolni az a legegyszerűbb.


A tény, hogy azt hangoztatja: az az ő háza, eléggé eldurvultnak mutatja a helyzetet részéről. Mégis hogy gondolja? Menj el? De hogyan? És a gyerekek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook