Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítene valaki, aki rendelt már E-bay-ről? fórum

Segítene valaki, aki rendelt már E-bay-ről? (tudásbázis kérdés)


14. Lia_ (válaszként erre: 9. - E369fc680d)
2014. dec. 6. 23:21

Mindenképpen érdemes rákérdezni a szállításra, ha tetszik, és úgy gondolod megvennéd, mert az eladónak nagyon bonyolult beállítania az e-bayen, hogy hova szállít és mennyiért.

Ennél is látszik mennyire következetlen dolgokat sikerült végül beállítania: Lengyelországba szállít, Németországba, meg Franciaországba meg nem?!

Egy kérdést szerintem megér...

2014. dec. 6. 06:43
én
2014. febr. 25. 08:22
2014. febr. 25. 08:20

Válogass!

[link]

2014. febr. 25. 08:08
amazon
2014. febr. 25. 08:06
Igen látom.. :( Szomorú vagyok,a kislányom nagyon szerette volna,itt meg csak 2 fajtát lehet kapni,az is fekete... Nincs esetleg más,közelebbről szállító nemzetközi oldal,ahol ilyesmit lehet találni? :/
2014. febr. 25. 08:01
Nem szállít Magyarországra, de nem is nagyon érné meg. A termék helye: USA. Én egyszer rendeltem Amerikából, muszáj volt máshol nem volt a kenőcs, több volt a postaköltség mint a 10 tubus krém, de még így is megérte, tényleg csodakenőcs, a plasztikai műtét hegeit szinte nyom nélkül eltüntette.
2014. febr. 25. 08:00

Does not ship to Hungary

Nem szállítják Magyarországra

2014. febr. 25. 08:00

szallit...ott van alul felsorolva hova szallit, ott van közte Hungary is

csak nem irja mennyi a shipping...kérdezz rá

2014. febr. 25. 07:55
Meg mintha olyasmit olvasnék,hogy nem szállítják Magyarországra...
2014. febr. 25. 07:54

[link]



Ezt szeretném megrendelni,de nem nagyon sikerül... :(

2014. febr. 25. 07:51
Én rendeltem, ugyanannyit kellett fizetnem mint a forintban feltüntetett ár. A szállítási költség is szerepel a terméklapon. Csak egyszer rendeltem, de elégedett voltam. A leírásnak megfelelő, vadonatúj játékot kaptam, azóta is jól működik, az igért szállítási időben napra pontosan itt volt, és még így is olcsóbb volt mint a játéknak a Magyarországon kapható, egyébként régebbi verziója. Agnliából vettem, így vámot nem kellett fizetnem.
2014. febr. 25. 07:45

Minden fel van tüntetve a vám meg áfa is, csak külön.

Ha tudsz angolul, akkor nem lesz gond.

Amúgy elég egyszerű rendelni. Kell egy PayPal számla és azon keresztül kell fizetni.

Meg még regisztrálsz ebay-re és összekötöd a paypal-al ez elég egyszerű, rákérdez a regisztrációnál.

Utána kiválasztod amit akarsz, fizetsz és 2-3 héten belül megjön. Attól függ, hogy honnét rendeltél. Kínából lehet 5 esetleg nagy ritkán 6 hét is.

Ha nem jön meg, akkor visszakéred a pénzed.

2014. febr. 25. 07:23
Sziasztok!Rendelni szeretnék valamit,de fogalmam sincs,hogyan,és hogy érdemes-e,vagy az ott feltüntetett ár háromszorosát kell majd kifizetni a termékért a vám és a szállítás miatt... Tudna valaki segíteni? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook