Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítene nekem valaki az abevjava-n a személyi jövedelemadóm lefuttatásán? fórum

Segítene nekem valaki az abevjava-n a személyi jövedelemadóm lefuttatásán? (tudásbázis kérdés)

6. Remoni (válaszként erre: 4. - Miszti3)
2012. máj. 8. 19:42
Ja, értem. Ha meg így is rossz lesz, akkor majd sokkal többször annyi bírságot fizetsz, mint amennyit visszakaptál volna és nem lesz senki, akin behajthatnád. Te tudod.
5. evamaria0803 (válaszként erre: 4. - Miszti3)
2012. máj. 8. 18:10
igazán nincs mit!
2012. máj. 8. 15:38

Köszönöm a gyors segítséget!


Remoninak: mert csak ellenőrzésre volt szükségem, és a könyvelő ezért az 5 perces munkáért többet elkérne, mint az adóvisszatérítésem.

Ennyi, vagy még ennél több szívességet én is meg szoktam tenni hoxásoknak, gondoltam, egyszer én is kérhetek...

2012. máj. 8. 14:28
Miért nem könyvelővel csináltatod?
2012. máj. 8. 13:32

Csak ellenőrzésképpen lenne szükségem arra, hogy valóban annyi-e a visszatérítésem, mint amennyi nekem kijött. (Tavaly elszúrtam, és komplikációk lettek belőle.)


Megadnám azt a pár adatot, ami szükséges: 2011. bérjövedelem, nem önálló tev. szárm. jövedelem, és a levont adóelőleget. Nincs semmi más komplikáció az adózásomban, illetve egészség és nyugdíjpénztár adódik hozzá.

Privát üzenetben adnám meg az adatokat, kérem, ha segítenél, írj üzenetet. Köszi.

2012. máj. 8. 13:32
Segítene nekem valaki az abevjava-n a személyi jövedelemadóm lefuttatásán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook