Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Second hand kismamaruhák egy budapesti lakásboltban fórum

Second hand kismamaruhák egy budapesti lakásboltban (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 10. 12:05

Szia,


Lett végül valami a lakásbolttal kapcsolatban? Bár gondolom, ha megnyitottatok volna, egy év alatt lett volna hozzászólás... de gondoltam azért rákérdezek! Épp aktuális lenne pár szép darab :)

2012. dec. 13. 12:28

végül is lehet menni vásárolni? :)

én mennék :)

2012. nov. 25. 09:31
En biztos vasarolnek nalad, eppen kismama kabatot keresek, 26 hetesen "kinottem" a tavalyi normal 40-est :-D
2012. ápr. 21. 11:20
Szerintem nagyon jó ötlet!!!
2012. ápr. 13. 09:56
próbálom felhozni a topikot, még mindig érdekelne a véleményetek! :)
2012. ápr. 2. 09:04
Lányok, segítsetek még válazokkal. Nagyon köszi :)
2012. márc. 30. 10:59
Jó ötlet nekem is az a problémám hogy kismamaruhát árusító boltot nem nagyon találni ami átlag embernek megfizethető. Használt cuccok na én nemrég voltam egy magánszemélynél aki hirdetett, elém rakott egy csomó agyonhordott cuccot és csak azért mert márkás többezres összeget kért. Pláne hogy a hirdetésben szereplő ruhák sehol nem voltak mikor kérdeztem azt mondta már eladta.
2012. márc. 30. 08:03

Jó 5let!

Én tuti vásárolnék :))

2012. márc. 29. 21:22
Szerintem is nagyon jo otlet! Csak gratulalni tudok az eredeti otlethez! :-) Sok sikert kivanok hozza!!!
2012. márc. 29. 21:11
de jó! Azon gondolkoztam, hogy én nagyon könnyen barátkozom/beszélgetek/ismerkedem, de talán aki nem ilyen habitus, annak egy ilyen lakásbazár kakaóval és fotellel túl "intim"...
2012. márc. 29. 21:01
Én megyek csak mondd a címet! :) Szerintem jó ötlet!
2012. márc. 29. 20:44

ha arrafelé laknék, nem hagynám ki!

főleg hogy kismama vagyok, és alig találok jó cuccokat, ami meg tetszene iszonyat drága. Úgyhogy időm nagy részét olyan oldalakon töltöm, ahol szépen használt cuccokat lehet venni

2012. márc. 29. 18:02
en simman ez nagyon jo otlet
2012. márc. 29. 17:58

Sziasztok, az érdekelne, hogy vásárolnátok-e a lakásboltomban second hand kismamaruhákat?

Amire gondolok:

- pocakkal/babakocsival is könnyen megközelíthető, forgalmas helyen lesz (földszinten vagy liftes házban),

- külön szobában vagy paravánnal a ruhát próbálóknak a "gimnáziumi öltöző" hangulat elkerülésére,

- játszósarokkal a nagyobbak örömére

- a lakásbolt összes előnyét maximálisan élvezve (mosdó, egy pohár ásványvíz vagy egy tea, ropogtatnivaló,

fotel)


Várom a véleményeket pro és kontra :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook