Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sebestyén Balázsnak miért van a gyöngy a csuklóján, szalaggal van átkötve? fórum

Sebestyén Balázsnak miért van a gyöngy a csuklóján, szalaggal van átkötve? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. M_Marcsa (válaszként erre: 9. - C066a749d7)
2008. okt. 6. 15:33
????????????????
2008. okt. 6. 14:49
mér vágó mit tett le az asztalra????
2008. júl. 26. 22:53

Ez nagyon összetett dolog...

Pl. A buddhista szemlélet szerint a gyöngyök a magas szintet elért mesterek spirituális értékeinek, együttérzésének és együttérzésének az esszenciái, de mindennek megvan a maga jelentősége.


HOszzú lenne leírni (ahogy bármelyik másik vallásnál is).

2008. júl. 26. 22:33
Szerintem is leginkább a vallásához köthető a szalag a csuklóján.
2008. febr. 14. 11:55
Már Liptai Klaudiának is van ha jól láttam
5. Henie (válaszként erre: 4. - Zezsua)
2008. jan. 9. 08:34

Na pont ezert, mert Vago utalja azokat a dolgokat es hulyesegnek tartja, amit a Budhizmus val. Balazsnak szinte minden szava mar olyan jellegu (amikor velemenyt alkot akar egy komolyabb temaban is mondjuk a Balazs Showban), ami total a Budhizmus felfogasa. Bar ez azert az alapveto emberi felfogassal is egybe vag, mert en is ugy gondolkodok ahogy o:D

Szoval a szalag szerintem ezert van... Vagot meg nem csipem, de minden tiszteletem az ove azert amit mar letett az asztalra:D

2008. jan. 9. 08:26
Köszi Henie én is gondoltam hogy ilyesmi lehet de azt nem tudtam,hogy budhista csak azt hogy vega és Vágóval teljesen más nézeteket vallanak,mert Vágó semmiben nem hisz Balázs pedig nagyon is.
2008. jan. 8. 07:34

En ugy tudom, hogy Balazs nagy budhista (ezt onnan veszem, hogy anyukam talalkozott mar vele ilyen jellegu rendezvenyeken..) es a budhistaknal vannak ilyen mindenfele jelentosegei.. Pl. ha a Lama megaldja akkor egy szallagot kap, amit legalabb 3 napig hordania kell...stbstb.. Szimbolikus jelentesek.

De egyebkent en is neztem a kezet es ez nem biztos, hogy azert van igy, mert divatbol is ra aggatjak es szep karacsonyfa lesz belole.. mar csak abbol kiindulva amilyen ruhat neha ra tudnak adni:D

2008. jan. 7. 18:08
Tulajdonképpen elöször még azt hittem divatból hordja,de azóta is viseli és szeretném tudni milyen jelentősséggel bir.
2008. jan. 7. 18:07
Sebestyén Balázsnak tudja-e valaki miért van a gyöngy a csuklóján? szalaggal van átkötve
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook