Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Se vele, se nélküle fórum

Se vele, se nélküle (beszélgetős fórum)


2011. nov. 12. 09:15
sok ilyen esetrol hallottam mar,az ilyen pasi perfect baratnak,de egyuttelni vele........azt mar nem.
2011. nov. 8. 10:35
Olvasom ezt a fórumot, sok mindenki véleményét az enyém az, hogy a meg szokás az ami nem enged változtatni na meg aztán a félelem, hogy mi lesz ha már nem látom a "hátát" Igen ezt a gondolatot kellene le győzni de ez olyan nehéz. Amikor ide jut egy kapcsolat ott má mindketten sérült beteg tele sebekkel hegekkel vagytok (Vagyunk) Már nem lehet beszélgetni mert csak a fájdalmakra fókuszál mindegyik fél, Valóigaza van Lencsy-nek az idő az mindent meg old és azon kapja magát mindkét fél, hogy tudja hol a helye.
13. ina87
2011. nov. 7. 20:35
szia,adhatunk mi itt tanácsokat,de magadnak kell ezt eldönteni nézz magadba és ha úgy látod jobbnak hogy lépsz hát tedd azt de ne feled 2ten vagytok ebbe a kapcsolatba tehát a másik is sérülni fog.
12. Lencsy
2011. nov. 7. 11:56

Szerintem többen vannak / vagyunk ilyen vagy hasonló cipőben és egyáltalán nem baj, ha beszélünk róla ! :) Való igaz, hogy a gondjainkat csak mi tudjuk megoldani, de a támogatás is sokat jelenthet ! :)

Fel a fejjel, az idő megold mindent . Járj nyitott szemmel és nyitott szívvel ..rád találhat még a szerelem és akkor a kilépés is könnyebb, ha van kiért :) A gond akkor van , ha gyerekek vannak, vagy közös anyagi terhek ..na akkor már valóban nehéz megtenni és csak magunkra és a boldogságunkra gondolni !

11. Kirani
2011. nov. 7. 11:29

Éltem ilyen kapcsolatban. Nyűglődtünk, megpróbáltuk újra és újra, nem ment, tovább laposodott. Végül szakítottunk, bár nagyon fájt és nagyon nehezen éltünk tovább egyedül. Nem volt harmadik egyikünknél sem. Szenvedtem egy darabig, de amikor már túl voltam rajta, csak azt az időt sajnáltam, amit az állandó újrakezdésre fordítottunk. Na, az a bő egy év nagy kár volt.


Neked kell döntened. Bárhogy is határozz - sok sikert! Mindkét döntéshez rengeteg erőre és kitartásra lesz szükséged.

2011. nov. 7. 10:26

Én sosem maradtam benne egy langyos víz kapcsolatban,függetlenül anyagiaktól és gyerekek számától....Csak az a baj,a megszokás nagy úr,főleg a nőknél.

Sok sikert a tovább lépéshez :)

9. danina (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 7. 09:37

Ugyanez a szitu...Szeretem én is,de ez nem elég...

Állítja,ő is szeret,meg ragaszkodik meg minden,de nekem nem lakótárs kell.

Én most azt ötlöttem ki,hogy több időt fordítok magamra.Fodrász,esetleg új frizura,új parfüm,több séta egyedül,vagy barátnőkkel,ha Neked van,nekem sajnos itt az idegen városban nincs...Szó sincs róla,nem féltékennyé akarom tenni,de úgyis arra gondolnak először...És akkor megpróbálják menteni,ami menthető.Már ha akarja.Ha nem,akkor hagyd...Én is azt fogom tenni...

8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 7. 09:29

Hát..., nálam én voltam az, aki már nem volt szerelmes.

Ez 5 év elteltével tetőzött. Onnantól keserves volt nagyon. Majd a 6. évben kiléptem. Aztán (se veled-se nélküled) visszamentem. Ugyanolyan rossz volt. A 7. évben hagytam el végképp. Tehát 2 év vívódás volt.

Majd még további 1 év nélküle, mire teljesen lezártam magamban.

2011. nov. 7. 07:25

TUDSZ élni nélküle.Hidd el.

az elején rossz lesz,de ha majd észreveszel másokat is,ellaposodik ez az érzés.

6. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. nov. 7. 00:49
Nem baj azert en is irok ra :D Ugyanez volt a forum cimem kb 2 evvel ezelott :D A prolama nalunk az volt, hogy semmit nem csinalt, csak ult a gep elott egesznap meg a pokjait gondozta. Nem dolgozott, nem segitett otthon semmit, nem mentunk sehova.... Mar nagyon besokaltam, annyiszor kertem, hogy valtozzon meg, aztan ugye minden csoda ket napig tart..... De nem tudtam kilepni, mert azert csak "szerettem" (lehet inkabb a megszokas volt, az ujtol valo felelem...) Na aztan ugy sikerult vegre kiszakadni ebbol, hogy megismerkedtem egy masik fiuval akivel lassan ket eve elek egyutt. Szoval merj lepni, mert nem lesz ez mar jobb.... Neha kicsit ugy erzed, hogy jobb, de csak becsapod magad. Tenyleg lepj tovabb es legy boldog. Meg ha nagyon nehez akkor is! Sok szerencset neked!
5. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - D68657db8f)
2011. nov. 7. 00:38

Olvastam.

Mind1,már elindítottad,nem szól érte senki...van annyi fórum,hogy észre se venni +1et.


Az a baj,h senki sem lát bele a másik kapcsolatába,hiába írja le az ember,hogy mi hogyan történik,mit érez(mikor néha maga sem tudja)...


Maximum lökést tudnak/tudunk adni a jónak hitt irány felé,de ahogy az előbb is írtam,döntened neked kell.


Szerintem azt még vedd figyelembe,hogy a pasik még nehezebben lépnek ki egy rosszul működő kapcsolatból mint a nők.


Szóval azt várhatod,hogy ő lépjen(bár nem ismerem),de ha fele annyira képbe van a kapcsolatotok milyenségével,mint te és nem foglalkozik vele,akkor elég besz@ri.


Jó a langyos pisibe ülni.:S



Valami mégis összetart titeket(?)



Mérlegelj!


Lapot elő,írd fel a pozitív és a negatív dolgokat a kapcsolatotokról.

4. d68657db8f (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2011. nov. 7. 00:32

Koszi! :) Igazad van, eppen ezert is bantam meg, hogy megint inditottam egy ilyen kinlodos forumot. Csak nem tudom mar torolni. :(

Pont a masikban irtam, hogy milyen hulye vagyok, hogy nem birom ravenni magam.

2011. nov. 7. 00:25

Határozd el magad és lépj ki a kapcsolatból.Most ezt úgy írom,h bele-bele olvastam az előző (ezekkel kapcs.-os) fórumaidba.


Senki nem tud segíteni,neked kell elhatároznod,döntened,és lelépned.

Ne foszd meg magad a boldogságtól!

2011. nov. 7. 00:20

Bocsi, hagyjuk inkabb ezt a forumot (torolni mar nem tudom). Csak sosem gondolkodom, mielott irok valamit kinomban, de ez a topic mar tenyleg felesleges. Mintha mastol varhatnam a megoldast az en szerencsetlen helyzetemre.

Majd lesz valahogy. :)

2011. nov. 7. 00:08

Ti meddig huzzatok az olyan kapcsolatot, ami total ellaposodott? Amikor mar erzitek, hogy a masik nem szeret igazan, csak a megszokas tart ossze?

Tudom, leragott csont, de megis erdekel.

Amikor egy nap eldontitek, hogy vege, de masnap meg azt erzitek, hogy nem tudnatok elni nelkule. Aztan ismet. Van egy allapot, ami az istennek sem akar kibillenni semerre. Es a szokasos kedveskedessel mar nem tudjatok kizokkenteni a parotokat az unalombol.

Akkor leptek, vagy taktikaztok? Ha taktikaztok, akkor hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook