Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Scribd könyvletöltős oldalt hogyan kell használni? fórum

Scribd könyvletöltős oldalt hogyan kell használni? (tudásbázis kérdés)


12. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 11. - Timmy0520)
2020. aug. 13. 19:57
Dokumentumot enged is!Könyvet csak a fiókon belül én pedig gépre szerettem volna.
2020. aug. 13. 19:47
Én már csak elvből sem fizetek elő ilyesmire, de amúgy nem is kell. Nem mondom, hogy akkora Scribd guru vagyok, hogy most fejből lekottázom neked, hogy töltöttem le, de eddig mindig sikerült letöltenem onnan, amit akartam. Létrehoztam egy fiókot és ha töltök fel valamilyen doksit, akkor letölteni is enged.
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2020. aug. 12. 20:52

Ha előfizetsz, kapsz egy ingyenes hónapot. Még annak a végén is lemondhatod, és akkor nem kell fizetned.

Ez alatt a hónap alatt sok mindent le tudsz tölteni.

Ha nem mondod le, havonta 8.99 dollár.

Ami átszámítva kb. 3 ezer Ft, itthon nem sok könyvet veszel ennyiért.

Ha bármit letöltesz onnan a saját gépedre vagy adathordozóra, az már a tied.

Ha fizeted az előfizetést, akkor bármit, bármikor, bármennyit letölthetsz.

Amit esetleg ott a kedvenceid közé elmentesz, az akkor is ott marad, ha hónapokon át feléjük se nézel, de később újra belépsz az ingyenes hónapra akár. Most én is meglepődtem, hogy a bő fél évvel ezelőtti bejelöléseim megvannak még.

2020. aug. 12. 20:09
Pdf-ben megtaláltam. Írtam privátot.
8. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2020. aug. 12. 19:59

Hú ezt most nem értem😁

Szóval nekem most sikerült letöltenem,hogy offline legyen de az nekem nem elég mert gondolom az előfizetes lejarata utan mar nemtudok hozzá férni.Szóval én úgy szeretném letölteni mind a dokumentumokat mert azokat simán engedi a gépemre tölteni.

7. Guruljka (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2020. aug. 12. 19:56

Nem, de nem a scribd-re kell töltened.

Viszont ott lehet kedvenceket létrehozni, és azokat bármikor eléred keresgélés nélkül.

A feltöltés funkciót akkor használhatod, ha te szkennelsz be anyagot. Ugyanis magánemberek feltöltéseiből létesült az oldal.

Nekem van egy külön könyves pendrive-om. Ami esetleg már nem kell, törölhetem arról is.

2020. aug. 12. 19:53

No mindjárt ránézek.

Én elő is fizettem rá egy időben, mert sok könyvet is, mást is letölthettem bármikor. Aztán ahogy végeztem a suliban, már nem volt rá szükségem.

Később meg akartam újítani, de az éves előfizetést akarták levonni. Kértem, nézzék meg, én havonkénti fizetést kértem. Akkor korrigálták, és lehetett volna megint egy hónap ingyenes elérésem, de akkor ki is ment a fejemből az egész.

Sok könyvet és jegyzetet töltöttem le onnan.


Frissítettem a tagságomat. Az egy hónap lejártával értesítést küldenek, ezután a számlámról minden hónap 11-én levonnak kb. 9 dollárt. Hacsak le nem mondom.


Ki is próbáltam, kiválóan működik.

5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Garabonciás)
2020. aug. 12. 19:35

Köszönöm!


Előfizettem mert most ingyenes így letudtam tölteni,de én úgy gondoltam a gépemre töltöm le,nem pedig a scribd-be,hogy utána ha már nem kell akkor ne férjek hozzá,de van egy olyan érzésem hasonlóan működik mint a netflix...


Ez lenne az többek között:

A suttogoszoba dean koontz

4. Garabonciás (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2020. aug. 12. 19:18
Mit szeretnél letölteni? Utánanéznék, hátha máshol megvan.
3. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. aug. 12. 19:02
Na legalább tudom nem velem van a baj😉
2. globus (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2020. aug. 12. 18:55
Régen pofon egyszerű volt. Valamit mahináltak rajta, nekem sem sikerül semmi. Bocs, hogy nem tudok segíteni, de ez is egy megerősítés, nem csak nálad van gond 🙂
2020. aug. 12. 18:43

Sziasztok!


Először is azzal kezdem mielőtt admin törli a fórumot,utána néztem és ez az oldal Legális!


Szóval annyi lenne a kérdésem,hogy elvileg 5 dokumentumot kell feltölteni és letudsz tölteni egy könyvet,de nekem csak link letöltést engedélyez.Dokumentumot simán letudok töltenj,könyvet nem.

Esetleg,ha van itt olyan aki ismeri ezt az oldalt tudna segíteni?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook