Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Scitec Delite fórum

Scitec Delite (beszélgetős fórum)


15. Henci2
2013. jan. 3. 17:07
Én ma vettem meg az easy diet-et csokoládé ízben. Remélem ez is segít a fogyásban, mint a Pink fit easy a biotech usától.
14. bibity
2012. júl. 28. 08:56
Egy hete iszom az Easy Dietet uzsonna és vacsora helyett (fél-fél adaggal) némi korpovit keksszel. Több hetes stagnálás óta megint beindult a fogyásom, nagyon bejön eddig. Ja, és ebben nincs aszpartam, amire én ragyás bőrrel reagálnék:D
13. dorka_
2012. júl. 24. 13:31

Én Easy Diet-et iszom minden este vacsora helyett / edzés után . Az íze finom, nekem mondjuk kicsit édesebb, mint szeretem, de több tejjel isteni. Vízzel van írva, de én úgy ki se próbáltam:D

Jaaaa és annyira tele vagyok tőle, hogy még reggel sem tudok sokat enni:D

New Form-ot akartam venni, de az eladó beszélt rá, hogy ez új, az ára is hasonló. Nem bántam meg.

Szóval ez is nagyon finom, nem tudom akkor a Delite milyen lehet...hmmm:))

2012. jún. 2. 19:19
köszi mindenkinek a segitséget amugy:)
2012. jún. 2. 19:18
Régen az ultra diet quick-kel fogytam le 10 kilot. Ezt sajnos már nem gyártják. Ehhez hasonló szert keresek. próbáltam már pár hasonlót, de számomra mind ihatatlan volt. A fogyimhoz kell egy ilyen mankó nekem,és lényeges, hogy finom legyen, mert reggeli és vacsi helyett innám, napi egyszer ennék. Amúgy meg édesszájú is vagy, tehát csoki helyett is jó lenne. Azért néztem ezt, mert sokan irták, hgy extra fini. És mi a véleményetek a Scitec Easy Diet-ről? erről nem találok véleményt, meg ezt vizzel kell elkeverni. Ez ugyan zsirégető is, de szerintem ez nem lehet olyan fini.
2012. máj. 31. 20:01
Fogyi fogytam, hogy csak ettől, azt nem mondanám. :) Viszont tuti jobb, ha este ezt iszom mondjuk csokis tejberizs vagy pizza helyett... :D
2012. máj. 31. 19:59
Protein Delite, amiről szó van? Én azt iszom vacsora helyett elég sokszor. Mivel édességfüggő voltam, arról kínszenvedés is volt lemondanom a diétám idejére, de ez abszolút kielégít e terén.
2012. máj. 31. 19:35
Ja és a termék tartalmaz aszpartámot is. Tehát aki parázik ezen, az ne vegye. Én nem tartozok közéjük, de tudom, hogy sokan igen, és meg is értem őket.
2012. máj. 31. 19:34

Igazából ez a fehérje csak annyiban különbözik más fehérjéktől, hogy ez igazi élményfehérje, tehát baromi jó íze van, más különbség nincs. Ja de mégis van. Az ára ... :)

8.000 Ft a kilója, kb. fele áron lehet venni akciósan talán még jobb minőségű fehérjét is, mint ez!

Ezt két dolog miatt szokták választani az emberek:

1. Diétánál igazi felüdülés az íze, ha az ember már nagyon kívánja az édességet. Ugyanakkor bőven belefér bármilyen diétába, tehát nem számít csalóétkezésnek.

2. Mert rózsaszín, és az olyan csajos ...

6. gota
2012. máj. 31. 19:25
Finomnak tényleg finom, de én olyan éhes voltam, mint egy farkas! :)
2012. máj. 31. 19:25
szabályozó,sem L.carnitin nincs benne.
2012. máj. 31. 19:25
Kicsit szegényes az összetétele.Se vitamin,se vércukorszint szab
2012. máj. 31. 19:15
Ez diétához való?
2012. máj. 31. 19:15

Én most kezdem a Mannát.

Korábban a Pro Mixet ittuk a férjemmel, kifejezetten diétás céllal, rajta szépen látszik a fogyás, rajtam semmi.

2012. máj. 31. 18:18
Scitec Delite fehérjeport próbálta valaki? Mik a tapasztalok? Elég jókat olvastam eddig róla mindenhol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook