Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Schönbrunni kastélyban a diákjegyhez elfogadják a magyar diákigazolványt vagy ki kell váltani a nemzetközit? fórum

A Schönbrunni kastélyban a diákjegyhez elfogadják a magyar diákigazolványt vagy ki kell váltani a nemzetközit? (tudásbázis kérdés)


10. Timilight (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2020. júl. 5. 20:10
Most utána néztem, ez az EYCA is hasonló, mint az ISIC, vagyis ez európai ifjúsági kártya, és ahogy nézem, ez is igazolja a diák státuszt, ha a diákigazolvánnyal együtt van. Bepróbálkozunk ezzel :) Köszönöm még egyszer a segítséget!
9. Timilight (válaszként erre: 8. - BeYOUtiful)
2020. júl. 5. 19:11
Köszönöm, így már megtaláltam :)
8. beYOUtiful (válaszként erre: 7. - Timilight)
2020. júl. 5. 19:07

[link]


Ha itt legörgetsz a csillag magyarázatához ott van, hogy kell az ISIC.

7. Timilight (válaszként erre: 4. - BeYOUtiful)
2020. júl. 5. 19:02
Köszönöm, akkor nem jó helyen néztem, mert én nem találtam.
6. Timilight (válaszként erre: 3. - L.luiselotte)
2020. júl. 5. 19:02
Köszönöm :)
5. Timilight (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2020. júl. 5. 19:01
Megnézetem a lányommal, hogy van-e rajta ilyen logó. Köszönöm :)
4. beYOUtiful (válaszként erre: 1. - Timilight)
2020. júl. 5. 19:01
Nemzetközi kell, fent van az oldalukon is!
2020. júl. 5. 18:58
Fiam a magyar diákigazolványát mutatta, - nincs is neki másik - elfogadták,ez 4-5 éve volt. Ugy tudom több nyelvü az igazolványa ,még franciául van benne.
2020. júl. 5. 18:57

Én úgy tudom, hogy a magyar diák kártya nemzetközileg is működik, legalábbis Európában tuti.

Van rajta EYCA logó?

2020. júl. 5. 18:06
Azoktól szeretném kérdezni, akik már jártak ebben a kastélyban, hogy a diákjegyhez elfogadják a magyar diákigazolványt, vagy ki kell váltani a nemzetközit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook