Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Schobert Norbert nyílt levélben tárulkozik fel fórum

Schobert Norbert nyílt levélben tárulkozik fel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
43. Hoxa
2006. júl. 25. 13:51
Kedves Moxy!
Sosem mondtam magamról, hogy igazságbajnok lennék, a saját portálom felhasználóit védelmeztem akkor, amire utaltál, nem celebrityket.
Többen írtak nekem, hogy még írmagját is töröljem annak, amit abban a topikban elindítottál, mert bántotta őket!!! Ha ír Réka, kitörlöm ezt a topikot is.

Gondolom szeretnéd, ha kitörléssel ragálnék, és bebizonyítva látnád, hogy milyen egy utolsó ember vagyok én..

Ha bármikor, bárki valaki mást undokul és főleg olyan alattomban bánt a portálon, mint te meg a társaid tettétek, akkor igenis lépek.
Ha az xy hírességen csámcsogtok, az nem érdekel. Azon mindenki csámcsog, én is. Ennyi.
42. 497f15547f (válaszként erre: 40. - Mano822)
2006. júl. 25. 13:48

Hello mano!

Nem csak a pénz a motiváció stb...

Akár hiszed,akár nem ,énis ebben szeretnék hinni.

Annak idején a Norbi oldalán is nagy vitákat kavartak dolgok, de leginkább az,hogy egy félórás, személyre szabott tanácsadásért akkor elkért 50.ezret!

Azokon a megmozdulásokon ahol az irányításával elmennek tornázni a fogyni,mozogni vágyók, mert az ingyenes, láthatja,hogy mennyi embernek lenne szüksége a tanácsaira.

És nembiztos,hogy a legjobban keresők vannak nagyobb számban.

Szerintem,ha annyira elhivatott lenne, akkor a feléért is elvállalhatna egy tanácsadást, még így is sokan lennénk akik elmennénk.

Én vegyes érzelmeket táplálok irányukban, most hirtelenannyi terméken van rajta a Norbi logó..ha belemásznánk, és vannak akik ezt meg is tették , látnánk kivetni valót benne.

Na, most ezt az egészet nem Neked szántam,csak belejöttem az írásba,bocsi. :)

Azt nem lehet elvitatni tőle,hogy elkezdett egy mozgalmat..hogy ezt szereti csinálni,és még jól meg is él belőle,engem nem izgat.

Na, az az igazság,hogy nemis akark annyira belebonyolódni ebbe a témába..

41. 497f15547f (válaszként erre: 37. - Moxy)
2006. júl. 25. 13:37

Szia moxy!

Nem hinném,hogy Hoxa kitörölne..

Szerintem ebben a topicban és mindegyikben a szabad vélemény nyilvánítás lehetséges.

Te is megtetted , én is ennyi.

Talán azért szúr szemet ez a Réka-dolog,mert amennyire emléxem Norbiék a csak természetesen elvet vallják...

2006. júl. 25. 12:09

Manapság nehezen hisszük el,hogy létezik őszinte elhivatottság.Valami oknál fogva már el sem tudjuk képzelni a dolgokat miértek nélkül...Én hiszem hogy nem csupán a pénz és a hírnév lehet motiváló erő..Különben nem lenne sem UNICEF,sem Vörös Kereszt.

Van agy Barátnőm.Diabéteszes.Annyi idős mint én, és 40 kiloval több nálam.Tudom hogy rossz neki,hogy emiatt nem olyan 1szerű csinosan öltözködnie,vagy párt találnia.Persze hogy kipróbálta a Norbi programot is,és az a pár kiló minusz is,amit nem hízott vissza,önbizalmat adott neki.És ezt egyszerűen csak jó látni...Miértek nélkül..kapitalista társadalmunk irányító multijai azonban nem az emert nézik,hanem a kiaknázandó anyagi lehetőségeket..és azt sajnos bármi áron meg akarják találni..én tudom..dolgoztam az egyik leghírhedtebbnek..Szerncsére a saját életéről még mindig mindenki maga dönthet.Én magamban hiszek és nem a reklámokban.

39. moxy
2006. júl. 25. 12:05
ja,ugy latom az elejet ketszer is elkuldtem.meg1szer bocs
38. moxy
2006. júl. 25. 12:04
bocs az elirasok miatt.siettem
37. moxy (válaszként erre: 31. - Hoxa)
2006. júl. 25. 12:03

tudod hoxa,most ..hat nem is tudom,hogy irjam..

amikor en letrehoztam a fogadd el onmagad topikot,`szegyellted,hogy ez a topik egyaltalan letrejohetett` , mert hogy ott kritizaltunk masokat.papoltatok,hogy van akinek a 3 kilo plusz nagyobb szivfajdalmat jelent,mint masnak a 15.es hogy meg kell ertenunk,nem szabad bantani a masikat.mindenkit ugy kell lefogadni,ahogy van.

fikaztal,hogy azok az emberek felvallaltak a kepet,magukat,ezert mertek flrakni.

azt irtad,ne bantsunk,NE KRITIZALJUNK,NE BANTSUNK senkita kulseje miatt.


erre berakod a naplodba reka kepet,es irod,hogy miota meglattad a kepet rohogsz.

rohogsz azon,ahogy kinez reka.

magadba kellene nezned,mert engem annak idejen tamadtal a toki miatt,de szerintem ez az igazan guztustalan dolog,hogy felrakod a kepet,hogy csamcsogjatok rajta.

en sem tartom szepnek reka melleit,de nem rakok fel kepet rola,hogy gyertek rohogjunk rajta.

mert vedheted magad,irtad,hogy rohogtel rajta.es nem semmiert tetted fel a kepet.

mar banom,hogy akkor szabadkoztam a topikom miatt.

te sem vagy jobb.


egyet ertek letty-vel.


kizarhatsz a forumrol,ha gondolod,de ez igy van.

igazsagbajnok.

egyertelmuen rekat cikizitek itt is mar egy ideje,hogy milyen muno.


tudjatok,ha itt valaki valami olyasmit mond,ami nem tetszik az `oregeknek` ,akkor egybol jon a szurka,hogy `jaj,de mindenki olyan ,amilyen`.

soprogessetek egy kicsit a sajat hazatok tajan.

mert akkor engem tudom am fikazni mindenki.

ebben a topikban nem ervenyes az ,mit anno nekem irtatok.hogy csunya dolog bantani,KIBESZELNI,CSAMCSOGNI masokon???

36. moxy (válaszként erre: 31. - Hoxa)
2006. júl. 25. 11:54

tudod hoxa,most ..hat nem is tudom,hogy irjam..

amikor en letrehoztam a fogadd el onmagad topikot,`szegyellted,hogy ez a topik egyaltalan letrejohetett` , mert hogy ott kritizaltunk masokat.papoltatok,hogy van akinek a 3 kilo plusz nagyobb szivfajdalmat jelent,mint masnak a 15.es hogy meg kell ertenunk,nem szabad bantani a masikat.mindenkit ugy kell lefogadni,ahogy van.

fikaztal,hogy

2006. júl. 24. 08:30

Abban az egyben becsülöm és tisztelem, hogy ő az egyetlen, aki tesz az ország ellen, mivel nálunk rengeteg a túlsúlyos ember. Legalább megmozgatja a magyar népet, legalábbis azt aki rászánja erre magát, mivel szerintem akaraterő is kell a fogyáshoz, nemcsak mozgás.


Réka számomra egy műnő, mostanság rengeteg ujságban benne van, annyira nem szimpi nekem a csaj, mivel állandóan a mellei vannak kidobva, mivel mást nem tudnak mutatni. Ha pénze van az embernek ki lehet kupálódni, sokan nem tudják, hogy honnan jött és mi lett belőle. Kiráz a hideg az ilyen "plázacicáktól." Ilyen nem szeretnék lenni, ez már nem természetes számomra, hanem taszító. Abszolult nem a féltékenység beszél belőlem csak a magánvéleményem.

2006. júl. 23. 21:03

áááá félre értetek

Norbi vette a fáradtságot,hogy egy egész ország végre mozduljon és figyeljen oda az étkezésére. Ebben nem találok kivetnivalót.

Műnők...Réka valóvan izmosodott, már annyira,hogy inkább férfias,mint nőies.Láttam én már vékony nőt műtött mellekkel, de az alkatának megfelelővel, lásd [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Nicole Kidman[{[{[/A]}]}].

Az általam említett nőket csak azért hoztam fel,mert az lkatuk nőies.De biztosan találnék olyat is aki nem műtette meg magát..,na, erről annyit.

Nekem sincsen gondom azzal,ha valaki szépészeti műtétet választ, és itt nekem a szépészetin van a hangsúly, nem azon hogy csináltat magából egy mutánst.

És itt most gondolok pitzburg írására is.

Az 1 dolog,hogy te,én és mások milyennek születtek, vagy milyenek, de hogy vannak olyanok akik még azért fizetnek is,hogy röhejesek legyenek.

Régebben még én is elhittem azt a felhőt amit maguk körül léterhoztak, de már nem. Színtiszta üzlet.

És tudjátok mit, annak idején én is sok sikert kvántam nekik,mind anyagilag mind erkölcsileg.

nagyon nagy munka fekszik az elért sikereikben, és ha valaki képes még mindig fejleszteni magát, az meg még külön elismerést érdemel.Norbi folyamatosan tanul, átértékeli évekkel ezelőtti tudását.. ez jó, így fejlődünk mindannyian....


na, ennyi...

33. vargaannus (válaszként erre: 28. - 497f15547f)
2006. júl. 23. 16:11

hmm...Alexandrának biztosan nincs műcickója..

Rékát megértem, hogy megcsináltatta..ennyi edzés után annyira izmos lesz a mell, hogy szinte eltünik. Nincs ezzel semmi baj..még említettél egy-két nevet..hát..ők is mű nők rendesen..mell szemhéj és társai plasztika. De újra írom, ha vki kivetnivalót lát magán, inkább plasztikáztassa meg, ha attól jobban érzi magát!:-)

32. 93a74b44ea (válaszként erre: 30. - E71af41436)
2006. júl. 23. 14:51

En veled ertek egyet. Mar megint csak tamadunk es kritizalunk, ahogy az olyan jellemzo rank, magyarokra. Mindenki korulnezhetne a sajat haza tajan, es ha nincs szegyellnivaloja, hat tegye ossze a ket kezet es oruljon, de nagyon, mert az ilyen nagyon ritka!

Ne haragudjatok, nem akarok senkit megbantani, csak...ez mar ugy kikivankozott.

Szerintem sokkal jobb lenne a vilag, ha megprobalnank igy elni. Nagyon sok esetben nekem se sikerul, de legalabb felismerem, es latom a jobbik utat.

31. Hoxa
2006. júl. 23. 14:47
Hát én az ilyen műmellet megmosolygom, a találó csirkemelles képaláíráson pedig baromira tudtam nevetni. Sajnálom amiért olyan módon támadják, ahogy, de néha tényleg kilóg a lóláb.
2006. júl. 23. 14:34
nekem az egész család rokonszenves. van egy életük,amit próbálnak úgy élni ahogy nekik tetszik,és van egy álma amit szépen felépített. valahogy jobban el tudom fogadni az ilyen életet mint néhány hazug csaló politikusét,vagy székbe ültetett nagykutyáét. én sok termékét kóstoltam,és eddig még semmire nem tudtam azt mondani,hogy ehetetlen. és ha megvesszük a sima párizsit ami nem ápdétkódos....nos azért mert arra nincs ráírva még nagyom sok ártalmas dolog van benne.Hoxa,én megnéztem a képet,nem tudtam rajta mosolyogni. persze nagyon előnytelen az a kép. de belehalnék,ha valaki rajtam rötyögne olyan jót akárhol...mert azért rajtam is van mit. De ismétlem ez is csak egyéni vélewmény.
29. 497f15547f (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2006. júl. 23. 14:26

hello hoxa!

kb 2 éve láttam ezt a képet, akkor volt Larácska pár hónapos..

akkor a kép aláírása az volt, hogy: "A szoptatás alatt megnőnek a mellek! Na, de enyire!!!"

Én is ezen röhögtem pár napig...Ja, és szerintem meg még a fél város...de most mintha kissebbek lennének?

28. 497f15547f (válaszként erre: 26. - Vargaannus)
2006. júl. 23. 14:22

szia annus!

nos, akkor én is azt mondom,hogy ciki,de én meg nem cserélnék a testével,pedig nagyon meghíztam...

nekem van derekam, fenékformám, mellem...ebből a Rékának cak műmelle van..ha már cserélni akarnék,akkor inkább Cathrin Zeta_jones, vagy Béres Alexandra...vagy Dundika.. :-O

2006. júl. 23. 13:55
Hoxa, ez tényleg "állati"! Ennyire mű nő ez a csaj?így tényleg könnyű szépnek lenni(bár ez nem szép, nagyon mesterséges).
2006. júl. 23. 13:48

...tudom, hogy nagyon ciki, de én azért lecserélném a testemet a Réka alakjára..bár.sztem ez nem csak adottság, hanem pénz kérdése is. Ha vki vigyázna a gyerekeimre és nekem más dolgom sem volna, mint a testemet edzeni...

A Norbi termékekkel az a baj, hogy tele van adalékokkal..lásd norbi liszt..

25. Hoxa
2006. júl. 23. 12:28
Nézzétek meg a naplómban a UPDATE CSIRKEMELL képet!! Én halálra röhögtem magam rajta!! :))))
2006. júl. 23. 09:07

Helloka!


Rékáról..annyira műnő,hogy egy természetes mozdulata nincsen, egy sima fotózáshoz is pózól, de azt is jobb lenne ha elhagyná.Se, nem szép, se nem csinos.A hasa egyenesen ronda, hiába izmos.

A melleit is hiába műtette meg, semmi nőieset, erotikusat nem találok benne.

23. Venes
2006. júl. 23. 08:45

Rablás az összeg amit a termékeiért kérnek.

Egy dolog, hogy ő milyen ember, de szeintem mások is vannak ilyen szintűek. Az hogy van tehetsége annak is köszönhető, hogy a sok száz közül őt kapták ki a bűvész kalapjából.

Nekem semmi bajom se vele, csak én annyit látok, hogy az egész dolog egy nagy biznisz.

Feleségét viszont nem tartom sem szépnek, sem szimpatikusnak. Csak egy mű nő, meg lehet nézni az alakját a plasztika előtt, no comment.


Mindenkinek egyéni döntése a véleményalkotás. De Norbin is a sport segített!

22. 'szti (válaszként erre: 19. - Zse pi)
2006. júl. 22. 10:04

Szerintem is kevésbé káros a kis mennyiségben fogyasztott cukor, mint az aszpartám.

Én a túrórudiját kóstoltam, de nem tetszett.

21. emagdi (válaszként erre: 19. - Zse pi)
2006. júl. 22. 09:48

most gondolkodom, hogy én még egy norbi terméket sem ettem:))) így fogalmam sincs, hogy milyenek ezek a termékek, sem összetételben, sem ízre.

igazából ha nem ízlik nektek, akkor ne egyétek.


én "csak" azt tisztelem norbiban, hogy ekkora bizniszt tudott csinálni, ehhez pedig tehetség kell.

20. zse pi (válaszként erre: 19. - Zse pi)
2006. júl. 22. 09:38

jaj elírtam: "Kóstoltátok" a helyes. :))


Ja, és még egy dolog kimaradt, amit kifejezetten ellenzek! : A terhes kismamáknak is ajánlja a termékeit, meg a gyerekeknek is!!! Normális? Vagy nem tudja, hogy teletömi a termékeit káros dolgokkal? Vagy pont ez a célja, függőség kialakítása....

19. zse pi (válaszként erre: 16. - Vargaannus)
2006. júl. 22. 09:35

nem vagy egyedül! :D

Én sem bírom Norbit!!! A kajáit sem bírom! Tele van azspartámmal mindegyik, ha meg nem aszpertám, akkor meg más, hasonlóan káros anyaggal. És a hangsúlyt a "TELE" kifejezésre tenném, mert az összes ételből magasan kiemelkedik az édesítőszer íze!!! Nem azt mondom, hogy ne használjon édesítőszert, csak ne ennyit!!! Persze cukrot helyettesíteni kell, én is ezt teszem, de MÉRTÉKKEL!

Szerintem ez hozzátartozik a pénzimádatához! Kifejtem: Az aszpartám köztudottan nem csillapítja az éhséget, sőt kifejezetten növeli azt! Mivel esszük a sok update1-es termékeket, ami csöpög az aszpartámtól, éhesek leszünk, ami további termékek bekebelezéséhez, megvásárlásához vezet!!! Ördögi kör!!!!

Kodtoltátok már az update1-es őszibaracklevet???? Hát kostóljátok meg, iszonyatos!!

18. emagdi (válaszként erre: 17. - 'szti)
2006. júl. 22. 08:29

egyetértek veled:)

szerintem fantasztikus, ahogy a semmiből egy "birodalmat" épített. jó üzleti érzéke van, az nem vitás. (és valljuk be, hogy mindenki a profit reményében vállalkozik. az plussz dolog, hogy pozitív dolog amiért dolgozik, és nem mondjuk cukorkagyára van)

17. 'szti (válaszként erre: 16. - Vargaannus)
2006. júl. 22. 08:20
Nem karitatív tevékenységként teszi, amit csinál, egyszerűen rájött arra, hogy mi a jó üzlet. Nem védem és nem beszélek ellene, mivel nekem nem árt meg hasznom sincs a termékeiből, bár kóstoltam csak nem ízlik. Viszont az engem is meglepett, hogy a darálthúsra is rá volt írva hogy update akármennyi.
2006. júl. 22. 07:06
valszeg egyedül vagyok itt a véleményemmel...de én továbbra sem kedvelem norbit. A felesége gyönyörű, rá írigy vagyok, mint a fene:-)...de azt, hogy bemegyek bármilyen üzletbe és már az ásványvízről is a norbi mosolyog vissza...úgy gondolom, hogy amit csinál, az igenis jó dolog, de a pénz csábításának néha nemet kellenne mondania.
15. emilia
2006. júl. 21. 23:37
no comen
14. moxy (válaszként erre: 12. - Gota)
2006. júl. 20. 16:06

ok


de en megneznem hogy magyarazna meg norbi a 11orakor meg a nando`s -ban large chips-et zabalo feketenek,hogy azt ne egye,mert nem eszseges.

:-)))

nekik a `kerekebb idomok` a vonzoak.


naluk az a fogyokura,ha a pitahoz diet coke-ot isznak.egyszer mondtam egy kollegamnak,hogy ha fogyni akar ne egyen krumplit,tesztat,kenyeret,rizsts(zoval tul sok ch-t)hat ugy nezett ram,mint egy idiotara.miert?de hat o diet coke-ot iszik.

tudom,mert ott dolgoztam.lattam,hogy ejfelkor meg ugy kellett kiverni oket a helyrol,hogy bocsi,zarnank.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook