Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Schobert Norbert nyílt levélben tárulkozik fel fórum

Schobert Norbert nyílt levélben tárulkozik fel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
133. Józsibirka (válaszként erre: 132. - 49809588b2)
2022. okt. 14. 20:30
Mejik az a gyóccer, csak nem Medrol?
2022. okt. 14. 20:28
Sajnos én olyan gyógyszert szedek amitől akkor is hízik az ember hogyha keveset eszik. Van rajtam 1 kis felesleg, de nem vagyok kövér.
2016. márc. 16. 10:50
8-10 éve is irigyezték azt, aki nem értett egyet velük, félelmetes!
2008. dec. 16. 18:58

Kedves Norbi!


Én nagyon drukkolok érted, a három év hülyeség, nem kell elhinned, de azért ne halogasd azt a műtétet!

Gyógyulj meg, és csak pozitívan!!!

129. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 128. - Ica mama)
2008. máj. 15. 17:31
Igen, ez az igazi hungarikum :DDD. Bár inkább: :(((
2007. dec. 31. 17:57
Ha valakinek jobban megy azt irigyelni, és kikésziteni kell.Igy az élettől is elmegy a kedve
127. Virág3
2007. márc. 4. 19:03

Norbinak azt gondolom teljes mértékben igaza van!Valamiért mindig az a hülye,aki csinális valami újat,valami jót!

Vajon valaha ez meg fog változni?...hát bízzunk benne!

126. Nívea
2007. márc. 4. 17:30
Szegény Norbit tényleg mindenki csak bántja.Pedig vannak nála sokkal rosszabb emberek is. Nekem tetszik az up-date, csak nem tudnék így élni egy életen át.Ha pedig abbahagyom, rögtön visszahízok(tapasztalat).De van aki bírja ezt. Jó volt ez a cikk:) Jól megmondta Norbert!
125. 7130b15964 (válaszként erre: 124. - 8da8a563b7)
2006. okt. 5. 10:56

Az nem működik és nincs is értelme, hogy bezárjanak egy országot. Volt próbálkozás az önellátásra, de nem jó megoldás.

Igazából az arany középutat kell itt is megtalálni.


Más. Nagy kár tényleg, hogy nem tudom átküldeni a kilókat. Ha ez menne baromi csinos és valószínűleg igen híres jelenség lennék. Azért töröm magam, hátha mégis sikerül:)

2006. okt. 5. 10:45
na most volt időm, végig olvasni. igaza van. Mindig a magyart bántják, aki minőséget és megbízhatót hoz, ad. Aki szívből és nem pénzért csinálja. A multiknak nyalnak... Ez valóban így van. Én megértem Őt. Utálom a multikat, pedig nem konkurrencia. nem vagyok semmi üzletben benne. Én a tesco-auchan és meki meg az összes ilyet nem engedtem volna az országba. A magyarok is megtudják ezt csinálni...
123. 8da8a563b7 (válaszként erre: 122. - 7130b15964)
2006. okt. 5. 10:34
küggyed küggyed :)))
122. 7130b15964 (válaszként erre: 120. - 8da8a563b7)
2006. okt. 4. 10:50
Baby! Bármikor küldök neked 3 kilót! De izmot ne akarj, abból nekem sincs sok:(
121. 7130b15964 (válaszként erre: 119. - 8da8a563b7)
2006. okt. 4. 10:48

Szerintem is a kulcs a valahol a példában, a szoktatásban van. Szerencsére most mintha megint "divat" lenne sportolni.


Én most kezdtem újra és nagyon bosszús vagyok, hogy 10 évet tespedtem. Egyrészt, mert a "nincs rá időm" kifogással csak magamnak tettem rosszat, megfosztottam magam a játék örömétől, ellustultam, egy idő után pedig még el is híztam (+36 kiló). Most sokkal nehezebb a folyamatot visszafordítani, sokkal több időt, munkát, kitartást igényel, mintha anno csak heti 2 alkalommal egy-egy órát szántam volna rá.


Persze, innentől szép győzni! ;)

120. 8da8a563b7 (válaszként erre: 93. - 4726e582cf)
2006. okt. 4. 09:20
nem kerül többe a norbi víz, mint az összes többi. a mi boltunkba, még a szentkirályinál is olcsóbb. csak ezért veszem, nem azért mert Norbi. Ha kitalál a hízni akaróknak egy Norbi receptet, akkor ragaszkodni fogok ahhoz, hogy csakis Norbit akarok enni-inni.
2006. okt. 4. 09:10
Nem olvastam végig a cikket, de felháborít, hogy valaki bántani meri ezt a Norbi gyereket. 69ben születtem, 3 évesen apukám elhordott művészi tornára. Utána jött a többi sport szépen lassan. Nem kérdezte apám, hogy akarok-e menni. Vitt. Ha úgy látta, tetszik nekem, elhordott, ha nagyon untam, vitt máshova. 5 évesen már jégkoriztam-görkoriztam-bicikliztem a torna mellett. 8 évesen elmentem sportlőni 5 évig. Utána jött az aerobik (ami akkoriban lett népszerű kishazánkban) közben karatézni jártam 6 évig. Mindeközben megnyílt a city grill nevű hely és szépen sorban nyíltak a gyorsbüfék. Valahogy sose vágytam rá. Nem úgy mint a mostani fiatalok. Pedig Ők beleszülettek. Nekünk lett volna érdekes ez a gyorsbüfés dolog, de valahogy engem és a társaságomat sosem érdekelte. Mikor ezeket abbahagytam, elmentem úszni és futottam. Aztán átmentem kondi terembe. A mai napig heti 1 alkalommal úszom, 1 alkalommal konditerembe, 1 alkalommal tánciskolába járok. terem és úszás előtt infraszauna. Tudom, nem sokan tehetik meg, hogy ennyi időt szánnak magukra. Én is csak munkából hazafelé ugrom be edzeni. Na meg hétvégeken végig rock and rollozzuk az éjszakát  ami szintén nem egy hátrány. Mindenki fogyni szeretne, én 3 kilót hízni. Köszönöm jól vagyok, szeretem a sportokat. Nem csak űzni, nézni is. Köszönöm apukámnak, hogy nem tudok meglenni sport nélkül. NORBI! ne törődj senkivel, csináld azt amit eddig, ha nem lettem volna lusta tanulni, elvégeztem volna a testnevelési főiskolát és én is tovább adhatnám amit tudok  de ez a feladat csak rád és a hozzád hasonló gondolkodású szakemberekre vár.
118. Bettibaba (válaszként erre: 116. - Hoxa)
2006. szept. 29. 10:16

Jó,jó.Nem boncolgatom,hogy mi történt,nem is az én dolgom.

De az a mellnek nevezett valami annyira természetellenes.Találó volt a félgömbös mondatod.

Egyébként ha tehetném,én is végeztetnék mellplasztikát,mert érzésem szerint kellene(ez egy másik fórum)de ennyire nem ragadtatnám el magam.Durva,hogy még mutogatja is.Lehet,hogy csak antireklám volt,mert a dokija nagyon el van havazva munkaügyileg,és így egy darabig nem zaklatják új mellműtétre várók.Vagy rosszul látom?

117. dee (válaszként erre: 114. - 7130b15964)
2006. szept. 28. 23:00

Gratulálok, a számból vetted ki a szót.

Én is ezt érzem.Elítélem az irígy és a buta embereket.

116. Hoxa
2006. szept. 28. 22:43

Bettibaba: Ez egy hosszú történet, hogy Moxy miért orrolt meg rám, ne hozzuk fel.

A kép aláírás szerintem is vicces. Valaki jól kitalálta. Egyébként fizetett érte, múltkor Réka a 4! csatornán csinált is egy interjút a plasztikai sebészével és ha már erről szólt a beszélgetés, kitette reklámnak amije van (lett) a doktortól. :) Szerintem tök jó, ha valaki megcsináltatja a mellét. Amíg az szép és természetesnek hat, de ha olyan, mintha odaragasztottak volna egy félgömböt, az nekem nem tetszik.

115. Bettibaba (válaszként erre: 109. - Hoxa)
2006. szept. 25. 10:47

Hoxa Anyu!

Annyira felizgattátok a fantáziámat,hogy rákerestem a naplódban a vihart kavart képre.

Nos,mit ne mondjak,az,hogy Réka melle nem szép,elég finom megfogalmazás.A hozzáfűzött képaláírás tényleg találó,és én is jót röhögtem rajta.Az a kérdés is felmerült bennem,hogy ezért a mellért fizetett is???

Ezen akadt ki Moxy?Kár volt.

2006. szept. 25. 10:12

Én hébe-hóba vásárolok a kész kajáik közül. Van egy pár, aminek szeretem az ízét, ha nincs időm vagy kedvem főzni, tökéletes megoldás.


De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy amikor a madarasteszkó pénztárjához értem vele felüvölt a pénztáros néni, hogy ő utálja Norbit, de még jobban utálja Horváth Rozit!


??? Nézek rá. Mi van? Mi baja van Horváth Rozival?!


Nem fogjátok kitalálni. Azt mondta azért utálja, mert belerak néhány gram köményt, borsot stb. kis zacskókba, ráírja a nevét és bezsebel érte egy rakás pénzt. PEDIG NEM IS Ő TALÁLTA KI A KÖMÉNYT, MEG A BORSOT!


Azért nagyon erősnek kellett lennem, hogy ne röhögjek.


Mondtam neki, hogy nem kell ezeket utálni, bárki bezacskózhatja a borsot, meg a köményt, vagy a paprikáskrumpliját, írja rá a saját nevét, aztán próbálja eladni!


Mindenkinek szabad vállalkozni ebben az országban, bárkinek bejöhet, de nem mindenkinek. Ezt kellene végre megérteni. Ja, hogy kockázatos, meg gürizni kell vele és még úgyse biztos, hogy lesz fizetés belőle az hónap végén. Ez van. Erről szól a vállalkozás. Van akinek bejön és sokaknak nem.


Itt van pl. ez a portál. Baromira jó, nagyon sok portálhoz képest. Pedig nagyon sokan csinálnak weblapot, csak megállnak valahogy az "plakát" szintjén.


Persze, lehet kritizálni. De minek? Aki tud jobbat csináljon jobbat!!!


Hasonlóan, ha valakinek nem tetszenek a Norbi által jegyzett termékek, nem kell venni van sok más. Megjegyzem, tornázni, meg normálisan enni, lehet az ő termékei nélkül is, és ő sem állította soha az ellenkezőjét.


Ha meg valaki még ennél is jobbat tud, akkor nosza, rukkoljon már elő vele! Főleg, ha olyat tud, hogy sok zabálás, semmi mozgás, tökéletes alak. Erre sokan vevők lennénk! Ha valakinek erre van receptje adja el, ne féljen, hogy a végén úgy meggazdagszik, hogy őt fogják cikizni!:)

113. srrse
2006. szept. 25. 10:09
hmmm.errefel meg ilyenek is vannak....nem gondoltam ...de kemey ez a "Moxy"???
112. srrse
2006. szept. 25. 10:02
huuu...ez kemeny volt...tenyleg Norbi irta???? bizony Isten ????
111. Hoxa
2006. szept. 25. 09:19
Nem idegelem magam, halál nyugiban írtam. :)
110. 4726e582cf (válaszként erre: 109. - Hoxa)
2006. szept. 25. 07:36
Hoxa, ne is idegeld magad ezen. Idejár, persze... nem részletezem, hogy mi célból. Ha én ezt írtam volna, hogy nem jövök többet fel, akkor nem jönnék többet fel, dehát nem vagyunk egyformák.
109. Hoxa
2006. szept. 24. 21:10

Szia Moxy!


Jaj, ezt nem is olvastam. Nem mintha hiányzott volna.


Ne haragudj Moxy, nekem fejlett a lelkiismeretem, de valahogy nem tudsz most rá hatni.


Látom, azóta is jössz a portálra, ezért mégis válszolok erre, ne gondold, hogy el sem olvastam. Igaz, kicsit késve.


Nem rágom tovább, leírtam már, miért akadtunk ki a topikodra. Azt állítottátok (ráadásul azt hiszem nem is pontosan te, ezért nem is rád, hanem a másik 2 nőcire akadtunk ki a legjobban) valakiről, célozgatva a feltett képe alapján, hogy azért tette fel, hogy ducik között ő lehessen a királylány. Vagy valami ilyesmi. Már nem is igazán emlékszem, mert olyan régen volt már.


Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy nekem az a véleményem, hogy Réka melle nem szép, olyan, mintha nem a teste része lenne, ez teljesen más téma. A kép amit feltettem a naplómba egy humor portálról van, tényleg vicces. Főleg az aláírása miatt. Egyébként nem lenne vicces annyira.


A véleményem azóta sem változott ebben a témában, és továbbra sem hagyom, hogy a portálon bántsanak valakit. Ez akár te is lehetsz, téged is megvédenélek, de látom nem szorulsz rá.


Ha akarod még rághatod a csontot. Bármikor leírom ugyanezt, annyiszor, ahányszor csak akarod, nem fog változni, max más szavakkal fejezem ki.


Gotát se bántsd, van abban valami, hogy egy piti dolgot felfújtál csak azért, hogy visszavághass a topikod miatt. És mégegyszer és mégegyszer. Húzd elő mégegyszer ha akarod...

108. zena01
2006. szept. 24. 19:35
Sajnos ez is a pénzről szól. Igaz durvának sem kéne lenni.
107. moxy
2006. aug. 10. 15:48
megint bocs az elirasokert.
106. moxy (válaszként erre: 70. - Hoxa)
2006. aug. 10. 15:46

hoxa,attol,hogy te vagy a portal gazda,attol meg ugyanugy ember vagy es hibazol.


nem az erdekel,hogy kibeszeltetek rekat,hanem az,hogy amikor en tettem ugyanazt ,adtatok az ivet.jaj,bocs,es mas `mert o hires ember.`

EGY MODELNEK IS ALLNIA KELL A KRITIKAT`,o is ugyanugy kiall az emberek ele,`felvallalja` magat es azt,hogy beszelnek rola.

jaj,de ha ha en csinalom ciki,ha ti az `mas`.


tudjatok mi itt a gond?nehany ember iszonyat onbizalomtultengesben szenved es nem tudja elfogdni,hogy valamikor nem neki van igaza,nem tudja beismerni,hogy tevedett.csak az a jo es helyes amit ti mondtok.

egyszer kipukkan a lufi...


gota,ez a `mit buzeralod hoxat` szoveg micsoda???????????????ugy latszik valami megszalott funcllub-ba tevedtem,mert ez a duma tenyleg ugy hangzott.


folosleges reagalnotok erre az uzire,mert nem hiszem,hogy feljovok megegyszer .


igazad volt,hoxa,ez mar leragott csont.


tovabbi sok sikert mindenkinek a fogyokurajahoz.

105. 'szti (válaszként erre: 102. - Emagdi)
2006. aug. 8. 20:41
:-)))))))
104. 4726e582cf (válaszként erre: 102. - Emagdi)
2006. aug. 8. 20:40

:)))))))))


Meglásd kikapunk a Norbi fanoktól... :D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook