Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SBD étrend - első szakasz fórum

SBD étrend - első szakasz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SBD étrend - első szakasz

2007. dec. 13. 21:03
Van olyan süti tippetek ami belefér a 2. szakaszba karácsonykor?
147. kisgé (válaszként erre: 145. - Kisnyussz)
2007. dec. 11. 09:40
Nem baj! Bűnözz heti 1x!!!! Most komolyan, én is azt tettem, főleg, miután már lehúztál jó sok hónapot fogyival
2007. dec. 10. 15:29

Én meg most az 1-szer bűnöztem, és annyira az elején vagyok, hogy ezért kezdem előlről. :)

Ha 11 hónapja kitartok nem most fogom feladni! :) Már látom a célt. Hihihi De jó ezt irni. 1 éve nem gondoltam, hogy eljutok ide.

2007. dec. 10. 14:20
én nem elsőszakaszozok, csak simán kalóriát számolok :) kivéve sajnos a vasárnapokat
144. kisgé (válaszként erre: 142. - Pavelancsika)
2007. dec. 10. 13:51

Szia!


Bocs, hogy beleszólok, de az, hogy mindig előlről kezded-kezditek az első szakaszt, az nem célravezető. Az, ha Te minden vasárnbap bűnözöl, az úgy rendben van, ha nem egész nap csak szénhidrát hegyeket eszel. Aztán ne kezdd újra, hanem folytasd a diétádat. egy idő után megáll majd a fogyás és Te el fogod veszíteni a türelmedet. Inkább nevezz ki egy bűnözős napot, de ne legyen lelkifurid miatta, hanem élvezud, de aztán csak folytasd...

2007. dec. 10. 12:05
én is telezabáltam magam vasárnap, a vasárnapokkal mindig nagy baj van :))
142. pavelancsika (válaszként erre: 141. - Kisnyussz)
2007. dec. 10. 11:02

A végső cél nekem is a 64, de most az, hogy mínusz 20 kilóm legyen. :)

Megint első szakasz első napnál vagyok! :( A hétvégi lazítás eredménye 74.3 kiló!

Kezdhetem elölről, de nem bánom, mert feltöltött egy kicsit, hogy nem figyeltem semmit.

Volt csoki, pizza, főtt tészta, ropi :)

2007. dec. 9. 09:04

én meg legalább annyi kiló szeretnék lenni, mint a centim azaz 66 (persze a 100 nélkül :)), mert akkor végre hivatalosan, orvosilag sem számítanék túlsúlyosnak :)


igen sajnos itt a hétvége, tegnap még megálltam zabálás nélkül, de a vasárnap még hátra van... jajj istenem, csak egyszer tudnám vasárnap megállni, hogy ne zabáljak :)

2007. dec. 9. 08:11

Én most hétvégén lazitok tegnap este ettem pizzát.

Azért döntöttem igy, mert lassan 1 éve nem eszek azt amit akarok és kell egy kis lendület megint. Január végéig le kell adnom még pár kilót. Muszáj! 68 akarok lenni és akkor meglenne a 20 kiló

139. kisnyussz (válaszként erre: 137. - Pavelancsika)
2007. dec. 8. 18:57

igen de az a 15 kiló az nem lefele megy, hanem össze-vissza! :)


én nem is értem mások hogy tudnak szinte dekára azonosak lenni napról napra, nálam az a minimum, hogy fél kilós-egy kilós ingadozás van naponta gyomortartalomtól függően. van úgy, hogy tudok annyit enni, hogy másnap akár 3 kilóval többet mutat a mérleg, ami aztán kb. két-három nap alatt ki is ürül.

138. kisnyussz (válaszként erre: 137. - Pavelancsika)
2007. dec. 8. 18:54

én meg csokoholista vagyok :)


megszámoltam a konyhaszekrényben 3 db 30 dkg-os milka, és 22 db 10 dkg-os táblás milka sorakozik szinte minden féle ízben ami csak létezik, néhány boci aero, vagy 10 db rumos balaton, mars csokik, bountyk, piros mogyorósok, néhány csomag konyakos meggy, 2 doboz ferrero roché, 2 tábla J.D Gross, Lindt, 3 csomag csoki parány, 2 csomag dupla csokis győri édes, és még pár szelet csokis müzli is !!! A fagyasztóban meg állnak a csokis jégkrémek, pár rúd csokiszalámi, és a kókuszos-csokis tekercs :)


Ja meg van még három csomag szaloncukor is most itthon :)

137. pavelancsika (válaszként erre: 136. - Kisnyussz)
2007. dec. 8. 14:21

Az igen! 2 hónap alatt 15 kiló :)

Én nem tudok szabadulni ettől a 73 kilótól. Már megint ennyi vagyok :(

Annyit csaltam, hogy tegnap leharaptam a mikulás fejét. Ami egyébként tőlem elég furcsa, mert nem vagyok nagy csokirajongó. :) Én a sós dolgokat szeterem. :)

2007. dec. 8. 11:47
Publikussá tettem a mérlegelőm, hogy lássátok, micsoda káosz van nálam, ebből tisztán látszik, hogy mikor rámjön a zabálás, akkor mindig visszajön szinte minden, amit addig leadtam :)
135. kisnyussz (válaszként erre: 123. - Adri25)
2007. dec. 8. 11:38

Én most nem az első szakaszban vagyok, és nem is mindig SBD szerint eszem.


Ha éppen "első szakaszozok" általában lemegy mindig egy csomó kiló (4-5), ami aztán visszajön az én hibámból, mert nem tudok ellenállni a csokiknak :)


Sajnos nem tudok folyamatosan diétázni, akaraterő problémáim vannak, amiért szégyellem is a pofámat rendesen, mert ha tisztességesen csinálom a diétát, én fogyok. Látom mások hogy szenvednek hogy fogyjanak, és mégis nehezen megy nekik, pedig nem sokat esznek. Ha én folyamatosan ennyit ennék fogynék, mint a fogyóhold. :)


Szóval rendesen haragszom magamra, hogy nem vagyok képes ennyit enni, mint Ti, dehát ez van. Pedig az anyagcserém még mindig tök jó, örülök is neki, és mégsem vagyok képes folyamatosan diétázni. :P


A súlyom összevissza ugrál 70 és 83 között :D

134. kisnyussz (válaszként erre: 124. - Pavelancsika)
2007. dec. 8. 11:28

A tojás sárgáját megsütöm sütik tésztájába, forró csokiba is jó, vagy a csinálok tojásrántottát több sárgájából, egy csomó lehetőség van, hogy hova passzoljam el a feles tojássárgáját.


Persze ezeket nem én eszem meg, hanem a család többi tagja.


Pl. én kipróbáltam, hogy csináltam olyan sütit, melyben "csak" 8 tojássárgája volt, fehérje egy darab se, valami isteni omlós tésztája lett. Tudniillik a fehérje keményiti a tésztát. Szóval a család imádta! :) Nekem meg lett egy ütős rántotta egy csomó tojásfehérjéből meg egy sárgájából :)

133. kisgé (válaszként erre: 132. - Pavelancsika)
2007. dec. 6. 17:14
Hát, le kell szokni róla, le lehet ám!:))
132. pavelancsika (válaszként erre: 131. - Kisgé)
2007. dec. 6. 15:02
Igen ezt tanusíthatom :) Én nagyon sósan ettem a terhességem előtt. Sajnos néha még most is megbillen a kezemben a sószóró :) :) :)
131. kisgé (válaszként erre: 130. - Pavelancsika)
2007. dec. 6. 09:39
Nem baj, ha néha sósat eszel, de a sós nem jó, megköti a vizet a szervezetben.
130. pavelancsika (válaszként erre: 129. - Kisgé)
2007. dec. 6. 09:33
Én sósat ettem. :( Akkor csak a natúr jó? Majd olyat veszek.
129. kisgé
2007. dec. 6. 09:09

Hello!


Mindenféle magot lehet ám enni, de keveset, pont azért, mert mindnek magas a zsír, meg kalóriatartalma. Szóval 15-20 szem pisztácia, mandula, mogyoró, dió, tökmag, szotyi....sótlanul,natúr! :)

2007. dec. 5. 22:13
Én tesco gazdaságosat vettem. :) :)
127. katalpex2001 (válaszként erre: 126. - Pavelancsika)
2007. dec. 5. 19:04
Hejas mogyorot szoktam venni(a hejat nem eszem meg)!Kicsi 50 grammos, 100 gramban van 535 kcal!Szerintem ilyen nincs nallatok!En erdelyi vagyok!Azt hiszem ez a mogyoro roman!De nem vagyok bisztos benne!Szerintem valami egyszeru mogyorot keress,ne markasakat amiket reklamoznak stb.
126. pavelancsika (válaszként erre: 125. - Katalpex2001)
2007. dec. 5. 16:28

Milyen mogyorót ettél, hogy olyan kevés a kalória benne?

Én földimoyorónak néztem egyszer ami 100gr-os volt 800 kalória volt.

125. katalpex2001 (válaszként erre: 121. - Kisnyussz)
2007. dec. 5. 12:27
Most kb. 69 kilo vagyok es 168 cm magas!A tegnap megprobaltam tobbet enni, megettem egy kis zacsko mogyorot is es igy is csak 800 kcal gyult ossze!Nem tudom mit egyek hogy meglegyen az 1000 kcal!Igazabol nem gondoltam hogy ez problema lesz valaha is!:)
2007. dec. 5. 08:22

A tojást nem szoktam szétválasztani. Ahhoz túl drága, hogy a sárgáját ne egyem meg. Egyébként is GYES-ből már ez is elég nehéz, mert minden amit szabad enni marha drága.

Ti ezt hogy oldjátok meg? Ha jól emlékszem van itt másik anyuka is. :)

123. adri25 (válaszként erre: 122. - Kisnyussz)
2007. dec. 5. 06:52
Szia Kisnyusz. Olvastam, amit írtál,hogy a barátnőd milyen sokat fogyott,szép eredmény. Te mennyit adtál le eddig? Reggelire általában mit eszel?
122. kisnyussz (válaszként erre: 120. - Pavelancsika)
2007. dec. 4. 22:24

tejtermékből a legjobb választás a sovány túró, magas fehérje és relatíve alacsony szénhidrát és alacsony zsírtartalma miatt


hmmm, nem szereted a csirkemellet, pulykamellet, vagy egyéb halakat? és mi újság a tojásfehérjével ? :)


Csak mert ez a négyes számít a legminőségibb fehérjeforrásnak: a hal, a csirkemell, sovány túró és a tojásfehérje.

121. kisnyussz (válaszként erre: 119. - Katalpex2001)
2007. dec. 4. 22:19

500 kcal-tól éhen halnék...


hány kiló vagy és hány centi?

2007. dec. 4. 16:58

Én 1100 kalóriákat eszem naponta és csak stepperrem van. Ezt minden nap csinálom kb. 1000- 1500 lépést.

Minden héten tartok pihenőnapot. Ha a gyerek nyűgösebb akkor nincs stepper. :) Vagy kevesebb.

tonhal saját lében van.

Én nem vagyok húsevő ezért nehéz, mert csak ezt eszem meg meg a Saga franfurti virslit. Ezeket sem szeretem, de meg tudom enni anélkül, hogy visszajönne. Viszont mindenféle tejterméket imádok. :)

119. katalpex2001 (válaszként erre: 118. - Kisnyussz)
2007. dec. 4. 16:38
Hat irigyellek!Nagyon jo neked!En mindig nagyon nehezen fogytam!Nem szamoltam el, egyszeruen utobb kiszamolva ennyi kcal gyult ossze!Pedig nem mondhatnam hogy ehezetem!De nem akaratbol ettem ennyit csak mikor kiszamoltam vettem eszre hogy igen keves ezert mostanaban kicsit tobbet eszem!A tavaly nyaron egy honapig szinte csak kaposztat es murkot meg gyumolcsot ettem es szinte semmit nem fogytam!Persze vegig szedelegtem!Az anyagcseremmel vannak gondok mar kiskorom ota!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook