Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Savas fogyás fórum

Savas fogyás (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. kendra
2007. aug. 2. 13:31
Bocsi, mindjárt küldöm mindenkinek:)
47. Szendi
2007. aug. 1. 13:47

Sziasztok!


Biocica! Én 2 doboz port, 2 üveg prima PH-t, 1 energiaszeletet, kis tasakokban bemutató csomagot, írásos anyagokat kaptam, 35.000 forintot fizettem érte.

Ez nekem kb. 2-2,5 hónapig elég.

Nekem is jó volna a táblázat.

szendreiibi@freemail.hu címre.

Köszi, szép napot!

2007. júl. 31. 13:28

Sziasztok,


Nekem mostanában fogy el a supergreens porom és ha valaki mostanában rendel, szívesen betársulnék hozzá, vagy bárki betársulhat hozzám is.


Üdv.

Eszter

45. BioCica (válaszként erre: 43. - Courage)
2007. júl. 31. 09:47

Szia Courage,


Nekem is jól jönne!

Köszönöm!

44. emagdi (válaszként erre: 43. - Courage)
2007. júl. 31. 09:29

engem érdekelne, köszönöm, ha elküldöd!

(emilcímem az adatlapomon)

2007. júl. 31. 09:11

Én most kaptam egy nagyon jó táblázatot, mit együnk és mit ne:) Ha valakinek kell írjon:)

(Lénárt József féle)

42. BioCica (válaszként erre: 39. - Szendi)
2007. júl. 30. 09:27

Szia Szendi,


Én sem eszem húst, max. heti 1x egy kis adag halat, kenyérből csak a teljes kiörlésű kenyeret eszem és abból is most keveset. Édességet már egy jó ideje nem eszem, mivel candida diétán vagyok, viszon 2 litert megiszom a lötyiből.

Kávét iszol? Én hetente max. 2x, de már ez is haladás, mivel eddig minden nap ittam kávét. Tegnap viszont nem bírtam magammal és betoltam egy csomag chips-et. ÉN, aki szinte soha nem eszik ilyen sz...rt, mert tudom, hogy mennyire savasít... )c:

Szóval azt mondod, hogy kitartás. Oké, igyexszem. (c:

Egyébként Te mennyiért veszed a lötyit?

41. emagdi (válaszként erre: 40. - Emagdi)
2007. júl. 29. 20:29
nem mgm, hanem msm. de végülis tökmindegy, egyiknek sincs értelme:))))))
40. emagdi
2007. júl. 29. 08:12

újabb hírek, tapasztalatok?

ki hogy áll a lúgosítással?


tegnap vettem a dm-ben egy kapszulát, állítólag a vér lúgosításához nagyon jó, valami mgm vagy mi a hatóanyag neve, és dr.chen féle gyártmány. azt írja, hogy a porcok építésében is segít.

hát, lehet hogy kidobott pénz, de azért vettem egy dobozzal, majd meglátjuk:)))) ha másnak nem, placebónak jó lesz (egyelőre bízom benne, hogy használni fog:))

39. Szendi
2007. júl. 24. 13:36

Igen, azt mondják, hogy a rossz közérzet oka a szervezet elsavasodása miatt kialakult betegségek. A TSH-m változó, 1 hónapja 9 körül volt. Eutiroxin szedek, 125 mg-osat. A táplálkozásom most úgy alakult, hogy 1,5-2 liter supergreens-t iszom naponta, rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszem, hús, kenyér, édesség nincs, esetleg néha egy kis diabetikus csoki, és ha lassan is, de érzem, hogy valamicskét fogytam. Persze a hormonok miatt nagyon lassú a folyamat. A dokik valóban egy dolgot tudnak, felírni a gyógyszert. Nekem sem adott semmi tanácsot, magam döntöttem az életmód váltás mellett, csak legyen hozzá elég kitartásom.

BioCica én is kicsit többre számítottam a lötyivel kapcsolatosan, de azt mondják, hogy kell 3 hónapos szedés, miután jelentős változás fog bekövetkezni. Van olyan fórumozó, akinél 9 hónap után a gyógyszerek egy része elhagyható lett, illetve az adag csökkenthető. Kitartás kell hozzá.

Noa elküldhetnéd a lúgosító programodat! Köszi.

Szép napot!

Most 1-2 napig nem leszek internet közelben, de hétvégén veletek, ugyanitt.

38. NOA (válaszként erre: 36. - Szendi)
2007. júl. 23. 16:37

A rossz közérzetednek az elsavasodás az oka és ezen kell változtatni? Mennyi a TSH ha megkérdezhetem?Nekem is elsorvad szép lassan a pm.-em, fogyásról csak álmodom.Túlsúly van szépen egy 1o kg.-mmal már elégedett is lennék ha lecsúszna rólam.Félek a cukorbetegségtől, met van rá hajlamom.Milyen módszert választasz a fogyásra?

Orvos adott táplálkozási tanácsot? Nekem tapasztalatom, hogy még a szájukat sem nyitják ki,nem hogy segitsenek a táplálkozást, fogyást illetően.

Remélem hozzásegit ez a lugositó program a jó egészség elérérséhez, -kivánom Neked.

Van étrendem egy hetes lugositó ha érdekel csak szólj és küldöm.

Üdv. Andi

2007. júl. 23. 16:04

Sziasztok,


Hurrá, hurrá! Végre találtam olyan fórumot, ahol a Supergreens nevű port ivókkal lehet "cseverészni".

Szóval, én kb. 2 hete iszom a lötyit. Miért kezdtem el inni? Candidát diagnosztizáltak nálam, és mivel a candida nagyon is szereti a savas környezetet, gondoltam elkezdek akkor erőteljesen lúgosítani. Mindennap kb. 2 liter lötyit ittam eddig meg. Kiugró eredményekről nem tudok beszámolni, igazából csak annyiról, hogy talán nem vagyok annyira fáradékony, nem kívánom az édességet (bár a candida miatt amúgy is diétáznom kell)és a bőröm is talán szebb.


Azt hittem, hogy nagyobb durranás lesz, pl. hipp-hopp fejvesztve menekülnek candidáék, stb. de gondolom ezt is, mint minden mást legalább 3 hónapig minden nap legalább 2 liter elfogyasztása mellett lesz eredménye. Ugye? Még nagyon hiszek ebben a dologban...


Ti mennyiért veszitek a port?

36. Szendi
2007. júl. 23. 15:07

Sziasztok!

A savasodást vérképből és biorezonanciás készülékkel mutatták ki. Nekem a rossz közérzetemet az alulműködő pajzsmirigy, a magas vérnyomás és a cukorbetegség okozhatja. Én rendszeres orvosi ellenőrzés alatt állok, minimum negyedévente megyek hormon és cukor ellenőrzésre. A sok gyógyszert szeretném csökkenteni, és ezért keresek egy kevésbé veszélyes, valamilyen alternatív módszert. Még nem vagyok 40éves és az előbb említett betegségeim több éve fennállnak. Persze a 20-25 kg súlyfeleslegem sem segít, ami akkor jött fel, amikor szülés után (19 éve) elsorvadt a pajzsmirigyem.

A supergreenst azért kezdtem el enni, mert negatív véleményt senkitől sem hallottam róla. Mindenkinél hatott, hosszabb-rövidebb idő múlva. Hát én is ebben reménykedem.

35. NOA
2007. júl. 23. 15:03

Lepisilod a latmuspapirt. Gondolom gyógyszertárban lehet kapni.

Nekem a lugositó por mellé adták.

34. emagdi (válaszként erre: 33. - NOA)
2007. júl. 23. 14:56
hogy lehet megnézni, hogy mennyire van az ember elsavasodva?
33. NOA
2007. júl. 23. 14:54

Egy ismerősöm itta, kórházban kötött ki és infúzióra tették.Ő egy zöldségport ivott, hozzá oxi akármit és meg kellett innia 3 liter folyadékot.

Nem nézte meg elötte, hogy savas-e a szervezete, csak beleugrott mert akkora divat lett, hogy muszáj részt venni és tapasztalatot cserélni másokkal:)

Elég sok fehérjét eszem,megnéztem és egy picit vagyok elsavasodva.

32. Karak (válaszként erre: 30. - Szendi)
2007. júl. 23. 14:23

A változások mindekinél másképp jelentkeznek, mivel az elsavasodás mértéke nem egyforma, valamint az egyéb, már meglévő tünetek is befolyásolják a pozitív eredmények megjelenését. Pl. ismerek olyant, akinek a cukorbetegségére már 2 hét alatt jelentős változás állt be. A páromnak a lábdagadási problémája is néhány hét alatt jelentősen javult. Én a vérnyomásra szedett gyógyszereimet kb 3 hete hagytam el, de a koleszterin csökkentőt 3 hónap után... /~11 hónapja vagyok fogyasztó/


A vérnyomásos problémád, a szédelgés, esetleges orrvérzés, orrfolyás, /nem nátha!/ egyéb tünetek, mind lehetnek a méregtelenítés jelei, ha nem tart tovább, mint néhány nap, esetenként néhány óra.

További sikereket kivánok

31. emagdi (válaszként erre: 30. - Szendi)
2007. júl. 23. 12:47

szia!

csináltattál vérképet mielőtt elkeztdted inni a supergreenst?

csak mert érdekes lenne összehasonlítani a kúra előtt és utáni eredményeket. (esetleg a rosszullétre is választ adna)

30. Szendi
2007. júl. 23. 12:26

Sziasztok!

Látom sikerül beszerezni olcsóbban is szódabikarbónát. Tudja valaki, hogy mennyi időn belül kell valami pozitív változást éreznem a supergreens ivása után.

A múlt héten kicsit jobb volt a közérzetem, azt hittem megindult a szervezetemben a változás, de a hétvégén megint volt minden bajom. Felment a vérnyomásom, szédelegtem, stb.

Várom a tapasztalatokat!

Jó lábáztatást és szódabikarbónás fürdőt kívánok.

29. emagdi
2007. júl. 23. 12:15
köszi az infókat, benézek én is a patikába!:))))
2007. júl. 23. 11:51
Óbudai gyógytárban csak 144 ft a 200 grammos:)
27. kendra
2007. júl. 21. 21:58

Gyógyszertárban vegyetek szódabikát! Én kb 200 ft körül vettem a 100grammost. Elméletileg egy ppúpos evőkanál kell bele, én néha többet szoktam:) Most kezdem el én is supergreenst:)

Valaki kitart velem?:)

Könyv: Kurt Teppenweich: Savtalanítás

26. emagdi (válaszként erre: 25. - Szendi)
2007. júl. 20. 12:23

igen, sőt, elvileg egy órát kellene benne maradni. nekem tegnap sikerült, ebben a nagy melegben jól lehűtött a víz:)

azt, hogy mennyi méreg távozott a szervezetemből nyilván nem tudom:))))))) de reménykedem, hogy sok:)

25. Szendi
2007. júl. 20. 12:18

Lehet, hogy ebből a kis csomagból tehetnék bele egy egészet is. Benne kellene fekükdni a vízben minimum fél órát, ez nem mindig sikerül. A bőröm olyan sima lesz a fürdés után, remélem a mérgek is menekülnek a szervezetemből.

Rajtam egyébként van kb. 25 kg súlyfelesleg, alulműködő pajzsmirigy problémáim vannak. Estére általában bedagad a lábam. Nem nagyon és nem minden nap, de gyakran. A rendszeresen szódabikarbónás áztatás óta ritkábban tapasztalom a lábdagadást. Egy próbát mindenképpen megér.

Üdv mindenkinek.

24. emagdi (válaszként erre: 23. - Szendi)
2007. júl. 20. 11:32
csak fél zacskót teszel egy kád vízbe? nem nagyon kevés az?
23. Szendi
2007. júl. 19. 12:12

Én is ilyen kis kiszerelésben vettem szódabikarbónát. A kádba sem teszek egy fél zacskónál többet (ebből a kis csomagból). Állítólag a méregtelenítéssel a szervezetünk savasodásán is tudunk segíteni. És minden problémánk alapja a szervezetünk elsavasodása. 1 hete iszom a SuperGreens lötyit, úgy néz ki, hogy használ, de nem akarom elkiabálni.

Remélem jól bírjátok a meleget.

Szép napot!

22. emagdi
2007. júl. 19. 09:19

jelentem tegnap beszereztem 8 csomag szódabikarbónát! (1 csomag csak 20g, csak ilyen volt a match-ben)


kipróbáltam, betettem egy csomagot a lábázatóba (meg persze vizet is:)), és fél órát áztattam benne a tappancsaim:))

amúgy ebben a nagy hőségben kimondottan jó is volt a hideg vízben tartani a lábam, viszonylag jól lehűtött.

nem tudom, hogy mennyire a szódabikarbóna hatása, de fél óra után teljesen kisimult, és puha lett a lábamon a bőr, nagyon jó érzés volt.

remélem hogy valamennyi méreganyag is kioldódott a bőrömön keresztül:))) (a víz fehér lett, de gondolom a szódabikarbónától)


nem tudjátok esetleg, hogy a patikában mennyibe kerül a szódabikarbóna?

csak mert a boltban 55Ft volt egy 20g-os csomag... nem tudom egy teljes víz kádhoz hány csomag kellene....

21. emagdi (válaszként erre: 20. - 'szti)
2007. júl. 16. 12:44
jaja.. meg a doboza is biztos sokkal szebb!:)))))
20. 'szti (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2007. júl. 16. 12:34
nade a fürdősó illatos is meg fizethetsz érte 3000 pénzt :-))))
19. emagdi
2007. júl. 16. 12:29

köszi szépen az infót a szódabikarbónáról!:))))))


ez tényleg egyszerűbb és olcsóbb mint fürdősót venni valahonnan:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook