Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Savanyúkáposzta-diéta fórum

Savanyúkáposzta-diéta (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. okt. 17. 13:17
Korábban -úgy 2002-2003 körül -reklámozták a savanyúkáposzta leveses fogyókúrát. Igaz, hogy fogyasztott, mert a káposzta egyébként is meggyorsitja az emésztést.
2008. jún. 27. 21:29

Nkeme tetszik éls jó 5let sztem :)

Épp azon filoztam ma hogy a savanyó vagy a sima káposzta tartalmaaz értékesebb enzimeket avagy fogyaszt jobban? Ha valaki tudja irja meg! ;)

2008. jún. 25. 21:14
hol lehet erről bövebben olvasni?szeretem a savanyukáposztát,de nem tudom meddig birnám.21kg-ot szeretnék fogynimilyen nem hosszutávu fogyokurát ajánlanátok?nem vagyok nagy étkü.
2008. ápr. 30. 10:06
Nem találom a teljes cikket
2008. jan. 29. 14:40
Én most probálom ki a 7 napos zölség diéta keretébe. Ezzel el nem ronthatom, mert zsirégető.
2007. okt. 24. 07:28
Én szeretem,és lehet, hogy ki fogom próbálni,de inkább a kenyeret kellene leredukálni.
2007. okt. 23. 20:02
Valaki fogyott már ezzel?
2006. jún. 3. 23:16
én probáltam egy életre elment a kedvem a káposztától még ránézni sem tudok fujjjjjjj
3. moxy
2006. máj. 18. 20:26
en is ki akarom probalni.mennyit fogytal pontosan?
2006. máj. 5. 19:36
Igen, én egyszer régen csináltam egy ilyen kúrát, és úgy emlékszem, klassz volt, és tán fogytam is vele valamelyest, csak aztán beijesztettek (ma már tudom, hogy hülyeség) azzal, hogy majd jól kimarja a gyomrodat, és így meg úgy...
2006. ápr. 30. 10:14
Akár három kilót is veszíthet öt nap alatt a súlyából az, aki étrendjébe iktatja a savanyúkáposztát. Fogyaszt, salaktalanít, erosíti az ellenálló képességet, értékes tápanyagokat tartalmaz és nagyon olcsó.
Tejsavbaktériumokat, rostokat tartalmaz. Méregteleníti a szervezetet, szabályozza a bélmuködést, és egészségessé teszi a bélflórát.
A C-vitamin-, mangán-, réz- és cinktartalma erosíti az ellenáló képességet a vírusok és a baktériumok ellen.
Vas-, fluor- és folsavtartalma hozzájárul a vérképzéshez. Különféle vitaminjai erosítik a csontokat, fogakat és az immunrendszert.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook