Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sárvári szállást tudna valaki ajánlani, kisgyermekkel utaznánk? fórum

Sárvári szállást tudna valaki ajánlani, kisgyermekkel utaznánk? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 30. 14:00

Szia!

Apartmant tudnék ajánlani.Önellátó, nagyméretű, családias környezetben. Külön a hálószoba és szomszédos a nappali, tehát külön tudnának aludni a gyermekek. Nagyméretű, jól felszerelt a konyha.

Ha érdekel, írj priviben!

2012. jún. 29. 19:05
ui: a belvárosban van. :o))
2012. jún. 29. 19:04

Szia!


Én tudom ajánlani a Viktória hotelt, nagyon szép és jó hely és közel van a sárvári fürdőhöz.

Én voltam ott egyébként pár napot, mindennel megvoltam elégedve. Ott is van jakuzzi, szauna is. Barátságos hotel. :o)

2012. jún. 29. 18:53

Szia!

Én sárvári vagyok! Én tudom ajánlani a fürdő közelébe lévő panziókat is. Igaz kicsit messzebb van a központól, de a fürdő meg a szomszédba van.

Attól függ milyen árkategóriába gondolkozol.

Nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok!

2012. jún. 29. 18:12

[link]


itt tudsz keresni.

2012. jún. 29. 17:53
n egy hete foglaltam sárváron szállást, hugomék 1 hónapja 2 kisgyerekkel voltak ott, nagyon tetszett nekik.
2012. jún. 29. 17:26
Köszönöm szépen,megnéztem,tényleg nagyon gyönyörű,csak egy kicsit drága most nekünk.
2012. jún. 29. 17:05

A Hotel Bassianat bátran ajánlom.

Tiszta szálloda, az étterem kiváló, belvárosban van, és nagyon kedves a személyzet.

2012. jún. 29. 17:03
Sárvári szállást tudna valaki ajánlani, kisgyermekkel utaznánk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook