Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sarut keresek fórum

Sarut keresek (beszélgetős fórum)

2011. júl. 24. 17:39

Köszi megtaláltam őket a neten, de az alföldinél egy saru talán 7000 Ft volt , egy cipő pedig 9000. Talán az egy picit olcsóbb.

de köszi, hogy írtál és foglalkoztál vele.

2011. júl. 22. 21:21
Az alföldik is nagyon nagyon jók! Egyszer volt nekem is onnan cipőm, szuper volt! Én a msotanit Egerben 9400ért vettem, de szuper, szerintem egy életre kiszolgál majd, nincs mi tönkre menjen rajta, a bőr emg nem fog anynira elöregedni... :D Keress rá Googleban, hogy Kamilló és társa! Azt hiszem 2 cikk van ami velük foglalkozik és ha jól emlékszem akkor van ott valahol telefonszám is. Ha nincs akkor holnap előtúrom a számlát amit adtak a vásárlásnál. Igen múlt hétvégén volt a középkori, nem tudom mikor lesz legközelebb.
3. mollymorgan (válaszként erre: 2. - B0ba429c34)
2011. júl. 22. 14:25

Megírhatod, meg, hogy mennyiért vetted. De találtam neten egy boltot, ahol ilyen Alföldi cipőket készítenek Bp Vámházkörút.De köszi a válaszod.

Amúgy most volt Egerben középkori, lesz még ilyen rendezvény ott?Egyszer voltam és szuper volt.:)

2011. júl. 21. 18:48
Én szombaton vettem, pont ilyet amit itt leírtál. Magyar termék, magyar készítő csinálta, magyar bőrből! Egerben vettem középkori vásárban. Ilyen helyeken biztosan lehet kapni. Ha gondolod privátban tudok adni telefonszámot ahol lehet érdeklődni, azt hiszem szegedi a készítő.
2011. júl. 21. 18:24
Régen lehetett kapni bőr sarut, rendes hagyományos bőr színben,ugyancsak bőr, lapos talpa és hosszú bőr megkötője volt, amit a lábszárra kellett tekerni.Lehet még ilyet kapni?Ha igen hol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook