Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sarokkád és Kisbaba fórum

Sarokkád és Kisbaba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sarokkád és Kisbaba

2013. márc. 7. 23:08
Majd változik minden türelem...enyém már 6 és fél éves imádok minden napot vele látni ahogy nöl okosodik..mintha tegnap lett volna az enyém is 5 honapos..
20. MayC
2013. márc. 7. 07:52
Nálunk is van napirend,és amióta hazahoztuk a kórházból egy időben van a fürdés is minden nap. (ja nem hazduok,mert mikor hazahoztuk,hétkor fürdettük,azóta az ő igényei alapján nyolc lett a fürdés ideje,de már vagy négy hónapja nyolckor fürdetjük minden nap)Minden napunk ugyanúgy telik,ugyanabban az időben van evés,séta,játék. Ő ilyen. Keveset alszik. Mindenesetre köszönöm. csikibaba igen ez így van =) A legnagyobb csoda :) Köszönjük szépen :)
2013. márc. 6. 23:05
Minden szoktatás kérdése következetesség az nagyon kell és a napi rendszeresség mindig legyen egy idöben fördetés alvás játszás etetés ha ezt megszokja a gyerek könnyü akkor vele de ezt már akkor kell elkezdeni mikor hazakerül a gyerek a korházbol..nálink bevált nem is volt gondunk semmivel anno..
2013. márc. 6. 14:03

Én is tapasztaltam a csodát, h az ember fájdalomérzete megszűnik, amint a kezébe fogja a gyermekét. :)

Sok örömet kívánok Nektek a picurotokkal! :)

17. MayC
2013. márc. 6. 08:02
Kedves Adrush01 Gratulálok a babához,és egészen biztosan csodálatos lesz,mikor megszületik =) Kedves Crawley Girl, az alvással elég nagy problémáink vannak :D 3 hónapos kora óta csak tíz-húsz perceket alszik egy alvás alkalmával,és egy nap,kb. háromszor,max négyszer alszik. Esetenként előfordul,hogy pár hét után kidől és alszik 3 órát,de már nem is emlékszem,mikor volt ilyen utoljára :( Ezt leszámítva jó kislány,csak nagyon nagyon igényli,hogy vele legyek,így elég nehéz mellette bármit is megcsinálni :( De bízok benne,hogy majd lassan könnyebb lesz :D
2013. márc. 5. 22:42
Zsofia szép név..na és jo kislány? jol alszik? hogy telik egy napotok mesélj..
2013. márc. 5. 14:50

Köszönöm, hogy megosztottad ezt a csodás élményt,nagyon megható volt olvasni.Csak reménykedni tudok,hogy én is hasonlóan élem majd meg ezt a csodás napot:) (elvileg októberben).

Sok boldogságot kívánok Nektek!

14. MayC
2013. márc. 5. 13:32
Köszönöm szépen mindenkinek =) Kimondhatatlanul jó érzés,hogy ennyien örültök velem,köszönöm =) Kedves ENIE gratulálok a kistesóhoz és könnyű szülést kívánok Neked!! =) Kedves Iculi71! A születés,a szülés mindenhogyan egy csoda! Történjen bárhogy is,a legszebb dolog,hogy a szívünk alatt hordhatjuk a kisbabánkat,és szerintem a természet legnagyobb csodája,hogy két emberből lesz egy harmadik! Ne búsulj,hogy nem szülhettél természetesen,biztos,hogy ennek így kellett történnie =) Az a fontos,hogy világra hozhattuk a csemetéinket =) Puszi Mindenkinek és köszönöm! =)
2013. márc. 5. 12:34
Nagyon jó volt olvasni! :) Gratulálok a lánykához!
2013. márc. 5. 10:48
Megsirattam, köszi szépen! Nincs is annál nagyobb boldogság, mint amikor az embernek gyermeke lesz. Az én fiam már mindjárt 5 éves, és sajnos nem szülhettem természetes úton - pedig nagyon szerettem volna - de még így is elmondhatatlan élmény volt. Sok boldogságot, jó egészséget Nektek!!
2013. márc. 5. 08:33

Mesébe illő történet. :) Ügyesek voltatok!

Gratulálok, sok boldogságot és jó egészséget kívánok! :)

10. ENIE
2013. márc. 4. 21:51

"Abban a pillanatban elfelejtettem minden fájdalmat, pedig azt hittem ez mese habbal, de tényleg igaz. És bármikor átélném újra és újra, pedig 12 órát vajúdtam, minden bogyó és tea ellenére, de életem legcsodásabb élménye volt."


-ezt mondhatom el én is,h abban a pillanatban el felejti az ember lánya az addigi fájdalmakat,és átélné újra,és újra...én is 12 órát vajúdtam,leszámítva nálam nem voltak bogyók,csodatea...de csodás volt,még,ha akkor azt mondtam,h nem is szülök többször.Ennek már több,mint 2 éve,és nyáron érkezik a kistesó,akit úgy várunk már!


GRATULA nektek,meglestem a naplódban,csodaszép a kis csaj!

2013. márc. 4. 17:45
Cukorfalatka történet, jó volt olvasni! Gratula a cikkhez és a babócához is! :)
8. MayC
2013. márc. 4. 16:14
Jaj nagyon aranyos vagy,nem :) Nem úgy értettem,hanem,hogy szülés közben tűnt el,nem volt ott,kint várta,hogy megszülessen a lánykája :) De azért köszönöm szépen,olyan jól esik,hogy így szívén viselik mások a sorsunkat :) Balog Zsófia a becses neve a kisasszonynak =)
2013. márc. 4. 14:42
Ugy érted nincs veletek?, remélem nem ugy ha igen sok eröt a picurihoz..mi a neve?
6. MayC
2013. márc. 4. 13:28
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást és a gratulációkat :) Hihetetlen,hogy ma már 5 hónapos is elmúlt a kislányom :) Csak azt sajnálom,hogy a fénykép róla eltűnt :( Apuka eltűnt igazából is,ő nem volt bent magánál a szülésnél. Szerettem volna,ha ott van,de nem erőltettem,ezt neki kellett eldöntenie :)
2013. márc. 4. 13:00
Szép cikk nekem csak az apa hiányzik belöle jol eltünt. Sok boldogságot a kislányhoz!
2013. márc. 4. 12:37

Gratulálok! A babához is, és a cikkhez is.

Nagyon jó volt végigolvasni!

2013. márc. 4. 09:19
Öröm volt olvasni... :)
2. MayC
2013. márc. 4. 09:14
Miért törölték ki a fényképet a kislányomról? :(
1. MayC
2013. márc. 4. 09:08
Mikor még várandós voltam nagyon sok szüléstörténetet olvastam és már akkor eldöntöttem, hogy én is megosztom majd a világgal a kislányom születésének történetét. Szóval sok szeretettel, mindenkinek! :)

Ugrás a teljes írásra: Sarokkád és Kisbaba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook