Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sárfoltot mivel lehet kiszedni? fórum

Sárfoltot mivel lehet kiszedni? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 22. 10:47
A lényeg az áztatás. Egy éjszakára áztatnám ariel mosóporban, majd a törölközők közé dobnám, 60 fokon kimosni.
2009. aug. 14. 20:21
A vanish szappan mindent kihoz,de van olyan folt,amit csak egy hét alatt.Minden nap bedörzsölöm vele,de közben nem mosom ki.
10. Roni24 (válaszként erre: 9. - 41e36cdb38)
2009. júl. 2. 09:50

Hmm, hmm!

Érdekes! Nálam még a sárfoltokkal, fűfoltokkal még nem volt gond, pedig az én fiam se kíméli a ruháit ha kerti játékról van szó! Esetleg töményen próbáltad már a Vanisht? Hagyni állni egy kicsit?

9. 41e36cdb38 (válaszként erre: 7. - Roni24)
2009. júl. 2. 09:18
Hát nem tudom. Minden folt kimegy, de a sár nálam is marad :-(
2009. júl. 2. 09:12

én ariel mosóport használok

az mindent kiszed,főleg a hehérrítős a fehér anyagokból

2009. júl. 2. 09:10

Szerintem a sima Vanish is elég!

Legalábbis nálam bőven elég! Sárfolt, előke, kakis cucc nem probléma! Ha nagyon erős a folt akkor beáztatom egy napot, aztán kimosom! Nyoma se marad!

Hipóval nem biztos hogy mernék próbálkozni! Fehértítésre jó, de nagyon büdös még mosás után is érezni! Az anyagot tönkrevágja és színes cuccokra nem lehet használni! A Vanish se a színt nem szedi ki, se az anyagot nem teszi tönkre!

És ez most nem reklámszöveg, tapasztalat! :P

6. 41e36cdb38 (válaszként erre: 3. - Ritaanyu)
2009. júl. 2. 09:02

Hááát, ez nem semmi!

De valószínű azért ezt nem minden anyag bírja ki.

2009. júl. 2. 08:57

Sziasztok.

Ha a sárfolt a ruhán már megszáradt, akkor először kefével alaposan keféld ki. A foltot pedig denaturált szesszel dörzsöld be. Aztán jöhet a vanish szappan és a mosógép 60°C-on. Nekem bevált.

4. Borsa (válaszként erre: 3. - Ritaanyu)
2009. júl. 2. 08:55
Tehát az összhatás a nyerő! Köszi, kipróbálom :)
2009. júl. 2. 08:51
vanish szappannal bedörzsölöd teszel rá ariel mosóport, engedsz egy kis nagyon forró vizet , óvatosan beleteszed hogy a cucc a nacin maradjon, és leöntöd hipóval. ezt hagyod ázni 1 napig aztán jól átdörzsölöd és be a mosógépbe 60 fokon! én mindent így szedek ki! a kislányom fehér előkéiből a lehetetlen kimosni nevű dolgokat is!! a kisfiam zoknijából is így szedtem ki a sarat...
2009. júl. 2. 08:43
Természetesen hófehér anyagból ... A Domoestos és a Vanish már megbukott. Kérlek, segítsetek!
2009. júl. 2. 08:42
Sárfoltot mivel lehet kiszedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook