Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » San Francisco utcáin fórum

San Francisco utcáin (beszélgetős fórum)


2009. máj. 28. 13:25
Nem lesz folytatás?
2. NOA (válaszként erre: 1. - Melodie)
2008. nov. 12. 15:01
folyt köv!!!:)))
2008. nov. 7. 20:30
Egy évvel ezelőtt San Franciscoban töltöttem egy hetet.Tartottam a hosszú repülőúttól,de meglepően gyorsan eltelt a 2 óra (Bp-Frankfurt) + 9 (Frankfurt San Francisco) óra.A Hilton San Franciscoban volt a szállásom,hatalmas épület-komplexum a Union square-en.Az 52. emeletről fotóztam az ébredező metropolist.Az első éjszaka apró földrengések rázták meg az ajtókat,az ablakokat érthető okokból erősen rögzítik.A szálloda közelében ott tartózkodásom alatt bandaháború zajlott,a lövöldözést akkor éjjel én is hallottam.Mindezek ellenére az emberek teljes lelkinyugalommal élik az életüket, munkába, iskolába járnak,vásárolgatnak stb.Esténként az éttermek tömve vannak,úgy tűnik,nem foglalkoznak olyan kispolgári dolgokkal,mint pl. a főzés. Csodálatos volt a hajókirándulás,láttam a Golden Gate hidat és Alcatraz szigetét,Felültem a "híres villamosra",a Cable Car keresztülhalad a városon egészen az óceán partjáig.Láttam a Csendes Óceánt is!Készítettem néhány fotót,akit érdekel, megtekintheti.Amerikai rokonaim vannak,a húgom 17 éve él az Államokban,Seattle-ben.A férje afroamerikai,két gyönyörű félvér gyermekük született,már tizenévesek.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook